Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba! ve R25 için Yoshimura plakalık

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba, Ankara'dan aranıza katılan yeni bir motorcu ve R25 sahibiyim. Gelir gelmez sorunla başlayacağım ama ne kadar araştırsamda malesef bir çözüm bulamadım. Henüz öğrenme aşamasındayken ve ilk hevesimle motoruma Yoshimura marka plakalık taktırdım, şimdi bu plakalık için APP plakaya ihtiyacım var fakat tüm APP yapan yerlerdeki boyutlar 12x18 olmasına rağmen bu plakalığın plaka yerinin boyutu 8.5x16 gibi bir boyut, bu nedenle hala plaka bastıramadım ve trafiğe cıkamıyorum. Siz bilen üstatlardan ricam bu soruna nasıl bir çözüm bulabilirim? 8.5x16 boyutta plaka basan yer var mıdır yoksa büyük bastırıp kenarlarından yaptırdıgım yerde kestirmeli miyim? Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    iskitler de yapıyorlardı eskiden her boyda plaka ama oralar yıkıldı şuan da nerede bilemiyorum..

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Şunu anlayamıyorum bir türlü. Standart dışı plaka takıldığında ekstra beygir mi kazanıyorsunuz yoksa motor daha az mı yakıyor?
    Üç gün sonra çevirmeye takıldığında da şikayet edeceksin polis ceza yazdı, motorumu bağladı diye. Üstelik muayeneden de geçemeyeceksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)