Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bell Kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Monster 696 ABS
    Merhabalar arkadaşlar, İnternette biraz araştırmama rağmen Bell marka kaskın Ankara'da nerede satıldığını bulamadım. Ulusan diyenlere kendi internet sitesinde görünmediği için gitmedim cevabını vereceğim. Sanırım orada da yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Malesef ankarada nerede satildigini bilmiyorum ama vortex modelinden oldukca memnun oldugumu soyleyebilirim.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Monster 696 ABS
    evet güzel kask. aklımda bullitt var, bir de kısa mesafe için custom 500 karbonfiber bir kask var

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    bell qualifer winger kullanıyorum gayet güzel kask tek sıkıntısı mat siyah vizörünün bulunmaması ayrıca internetten sipariş vermek varken niye gidip almakla uğraşıyosunki bedeni olmazsa ücretsiz geri yolluyosun başka beden yolluyorlar.

Motosikleti
    Monster 696 ABS
    kaskı yurtdışından getirteceğim. Bunun için denemek istiyorum.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    3 sene filan önce satılıyordu Ulusan'da. Onun dışında Ankara'da Bell satan bir yer görmedim.

Bir önceki kaskım Bell M1'di, sanırım 2013 idi, Ulusan'dan almıştım, ellerindeki son Bell kasklardan biriydi, daha sonra yenileri gelmedi.

Ben memnundum ama 1 saatten sonra aşırı baskı yapıp başımı ağırtmaya başladığı için değiştirdim. Deneyecek yer bulursanız en az 45dk-1saat kask kafanızda denemenizi öneririm (sadece Bell değil tüm kasklarda).

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    yanlış hatırlamıyorsam ulusan da gördüm diye hatırlıyorum.. diğerlerinde olduğunu sanmıyorum. ankara da seçenekler kısıtlı biraz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

aslında 3-5 satıcı var bu düzey markaları satan. telefon etseniz 5 dk nızı alırdı..
    Green Arrow bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bell almayın,
    sağlam kask ama hiç bir yedekparçasını bulamazsınız 4 yıl önce 800 Tl.verip aldığım kask için lazım olan yedekparça için Bell firmasına kadar yazdım,tenezzül edip ilgilenmediler.o zamanlar 200-300 Tl fazla verip arai alsaydım daha 10 sene parçasını bulurdum.

Bell gibi firmalar bizim gibi ülkelere serisi bitmiş kaskları gönderiyorlar.

Motosikleti
    CBR 500R-CB650F
    Birkaç yerde var diye biliyorum. Birincisi yiba çarşısında bell kask satan biryer var. Fakat her model var mı bilmiyorum. Diğeri ise motomax diye bir yer var. Çankaya yıldızda yamaha baydarın bulunduğu caddenin arkasında kalan caddede.

Motosikleti
    Monster 696 ABS
    ben yurt dışından getirttim. yedek parça lazım olursa sipariş usulü getirirm sanırım. kasktan memnunum. Türkiye fiyatı çok yüksek ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)