Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

louis.de alışveriş yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    İyi günler arkadaşlar

Kuzenim Almanya'da staj yaptığı için bu fırsatı kaçırmayayım dedim. louis'den alışveriş yapacağım bavulla getirecek. yalnız louis.de almanca bir site, dil seçme seçeneğini bulamadım ülke seçince dil değişiyor ingilizcem var ancak great britain seçince ingiltere mağazaları çıkıyor sanırım. Almanyadakinden ingilizce alışveriş nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Kuzenimin almanyadaki ev adresine sipariş vereceğim online alışveriş şeklinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Niennasill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Bavulda saklamak yerine faturası vs ile açıkta Türkiye'de kullanmak üzere kendim için alıyorum derse vergi indirimi alır yani Alamanya'dan direk alınan ürünlerde %19 vergi zaten vardır ancak uçağa binmeden çnce gümrüğe gidip başvurursa bu parayı iade alacaktır. Ancak Alman vatandaşlığı varsa bu durum bir değişikliğe sebep olur mu onu bilmiyorum.

Yanlış biliyorsam deneyimli arkadaşlar düzeltsin lütfen.
    Ekipmansız motosiklet sürücüsüne ne denir ? Basit............................................. ...... Organ bağışçısı...

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı Niennasill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bavulda saklamak yerine faturası vs ile açıkta Türkiye'de kullanmak üzere kendim için alıyorum derse vergi indirimi alır yani Alamanya'dan direk alınan ürünlerde %19 vergi zaten vardır ancak uçağa binmeden çnce gümrüğe gidip başvurursa bu parayı iade alacaktır. Ancak Alman vatandaşlığı varsa bu durum bir değişikliğe sebep olur mu onu bilmiyorum.

Yanlış biliyorsam deneyimli arkadaşlar düzeltsin lütfen.
    işin oluru nasılsa oyle yapacaz zaten ama ilk defa yapıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Hacı bedenlerini seçtiğin ürünleri tanıdığına ver senin için gitsin alsın tax free kağıdı dolduruyorsa onu doldurtsun, daha da uygun olur senin için .Ben de polonyadan aldırmıştım bişeyler ama her mağazada tax free olayı olmuyormuş tax freesiz bile 800-900 tl kar etmiştim.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    https://www.louis.de/service/kaufen-und-versenden/tax-free

Refund by Global Blue
    In all branches, you have the option to have Free Forms issued for your purchase. With these you can have your VAT deducted, minus a service fee, collected by Global Blue. You have this option in every Refund Office (at airports and border crossing points) up to three years after your purchase. The offices and further information can be found here:

http://www.global-blue.com/

Important - export must take place within four weeks after purchase.

Your advantage - you do not need to go back to the branch after the border crossing, in order to pay out the VAT amount, the refund of the VAT is immediately for you. A payment in our branches is not possible.

varmış tax free kağıtları

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Sayın Dodin tesadüf bu ya bende Almanyadan oğluma sipariş ederek Lois den alt üst komple bir takım sipariş etmiştim, ancak Almanya Türkiye benden tutarsızlığından XL diye sipariş ettim anam bi geldi prova yaptım bana büyük geldi meğerse L beden sipariş vermem gerekiyormuş okadar zahmet etti, ürün çok güzel alt üst full korumaları Alman güvenlik testleri CE onaylı hem pantolonun ve hemde ceketin çıkarılabilir içlik astarları var ewğer istersen aldığım fiyattan aşağı sana satabilirim yoksa boşyere dolapta duracak hiç olmazsa birinin işini görsün. telefonum: 0542 5947446 selamlar.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Dodin tesadüf bu ya bende Almanyadan oğluma sipariş ederek Lois den alt üst komple bir takım sipariş etmiştim, ancak Almanya Türkiye benden tutarsızlığından XL diye sipariş ettim anam bi geldi prova yaptım bana büyük geldi meğerse L beden sipariş vermem gerekiyormuş okadar zahmet etti, ürün çok güzel alt üst full korumaları Alman güvenlik testleri CE onaylı hem pantolonun ve hemde ceketin çıkarılabilir içlik astarları var ewğer istersen aldığım fiyattan aşağı sana satabilirim yoksa boşyere dolapta duracak hiç olmazsa birinin işini görsün. telefonum: 0542 5947446 selamlar.
    Merhabalar Navarin Bey
    Ürünün louis.de'de linki varsa görme şansım var mı ? ya da ürünün modeli adı markası tam olarak varsa netten araştrırmak isterim kullanıcı geribildirimleri güzelse bedeni bana uygun olabilir ben de xl civarı giyiyorum. Buradaki mağazalarda deneyip alacağım zaten tam uyduğundan emin olmam lazım.

Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)