Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şu krenajı bulabilir miyiz?(1960 model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS

Şu motorun üsütndeki krenaj gibi krenaj bulabilir miyiz?bulduk diyelim cg şasisine uydurabilir miyiz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    muhtemelen sanayide fibercide yaptırabilirsiniz benim ota okul yıllarımda jawa için yapmışlardı kalıp gerekli sanırım

Motosikleti
    Alıntı yulis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhtemelen sanayide fibercide yaptırabilirsiniz benim ota okul yıllarımda jawa için yapmışlardı kalıp gerekli sanırım
    ozaman ölçülerini strafor ile çıkarıp gidip yaptırmak geekiyor sanırım?

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    yürekçe bunu beğendi.

Motosikleti
    allah razı olsun

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Cafe racer projesimi geliyor.

Motosikleti
    Alıntı zangiff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cafe racer projesimi geliyor.
    pulsarı sattıktan sonra biraz daha araştırıp Cgyi böyle bişeye dönüştürmeyi deniyebilriim. araştırıyorum şu an

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Aslında çok mantıklı vede çok güzel olurdu. Projenizi merakla bekliyorum.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://2yrh403fk8vd1hz9ro2n46dd-wpe...allpaper-1.jpg

Şu motorun üsütndeki krenaj gibi krenaj bulabilir miyiz?bulduk diyelim cg şasisine uydurabilir miyiz?
    Hacı komik olur gibime geliyor ama yine de sen bilirsin..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı komik olur gibime geliyor ama yine de sen bilirsin..
    komik olacak olan şey nedir?

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsarı sattıktan sonra biraz daha araştırıp Cgyi böyle bişeye dönüştürmeyi deniyebilriim. araştırıyorum şu an
    dostum pulsardan sonra eğer kullanmak için yapacaksan tek silindir eski model cg önermem. şu an evet en mantıklı o gözüküyor fakat gerçekten titremeden uyuşursun. özellikle balansörsüz model kullanım için önermiyorum. ha ben alır yapar paletin üstüne koyar salonda izlerim diyorsan süper olur o ayrı.

tr de çok zor bu tras klasik ve güzel makinaları bulmak. sahipleri de çok yüksek fiyatlar istiyorlar. "procelik aldım yapamadım şimdi satıyorum." fiyata bakıyorsun 2017 xmax parası istiyor 400 lük 30 yaşında araca.

parça konusunda da sıkıntı çıkabilir cg harici motor ile uğraşırsan. yanlış anlama hevesini kırmak değil niyetim. sadece yaptım başıma geleni biliyorum.

eğer gerçekten bu kadar detaylı bir çalışma yapacaksan tavsiyem yeni bir cbf 150. depoyu kafa krenajını kaldırıp bu hale getirebilirsin. her parçasını da bulabileceğin titreşimsiz bir motorun olur. ha yapsa yapsa 100-120 yapar ama bu motorla sıtarbaks önüne çekip kahve içmeden başka yarışacak halin de yok tahminim.

donör motoru iyi seçmek önemli. o konuyu çok iyi araştırmanı ve ona göre hareket etmeni tavsiye ederim.

kolay gelsin.

Motosikleti
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum pulsardan sonra eğer kullanmak için yapacaksan tek silindir eski model cg önermem. şu an evet en mantıklı o gözüküyor fakat gerçekten titremeden uyuşursun. özellikle balansörsüz model kullanım için önermiyorum. ha ben alır yapar paletin üstüne koyar salonda izlerim diyorsan süper olur o ayrı.

tr de çok zor bu tras klasik ve güzel makinaları bulmak. sahipleri de çok yüksek fiyatlar istiyorlar. "procelik aldım yapamadım şimdi satıyorum." fiyata bakıyorsun 2017 xmax parası istiyor 400 lük 30 yaşında araca.

parça konusunda da sıkıntı çıkabilir cg harici motor ile uğraşırsan. yanlış anlama hevesini kırmak değil niyetim. sadece yaptım başıma geleni biliyorum.

eğer gerçekten bu kadar detaylı bir çalışma yapacaksan tavsiyem yeni bir cbf 150. depoyu kafa krenajını kaldırıp bu hale getirebilirsin. her parçasını da bulabileceğin titreşimsiz bir motorun olur. ha yapsa yapsa 100-120 yapar ama bu motorla sıtarbaks önüne çekip kahve içmeden başka yarışacak halin de yok tahminim.

donör motoru iyi seçmek önemli. o konuyu çok iyi araştırmanı ve ona göre hareket etmeni tavsiye ederim.

kolay gelsin.
    bende 2 adet motor var.Biriz 2015 zx636 diğeri de 2016 pulsar rs işe git gel için kullanıyordum pulsarı. Satıp 100ük birşey alacğaım 125 yada. Tabi onu da işe git gelde kullanacağım biraz da hob amaçlı. GĞndelik hayatımda pek kullanmayı düşünmüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)