Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Agv k3 Sv aldım. Büyük bir sorunum var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mr Joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Cumartesi motosiklet aksesuarları mağazasına gittim. Agv k3 sv siyah modelinin ml bedenini denedim. Kafama uydu. Bu kaskın comic modelini istedim. Onlarda depoda olduklarını bana kargo ile geliceğini söyledi. Salı günü kask geldi. Sadece kutunun içine koymuslar, korumak için köpük yok. Hırpalanmış zaten kask belli. Ordan bi sinirim bozuldu. Neyse adamlar kaskın alarmınıda çıkarmamıs. Onuda ben penseyle çıkarttım eyvallah dedim. Sıra geldi. Kaskla dolaşmaya. Kask çeneden acayip rüzgar alıyor. Başka yerden almıyor sadece çeneden alıyor ve haliyle ses yapıyor. Ve bu muhabbet 50/60 km den sonra baslıyor. 150 liralık ls 2 kaskımdaki gibi rüzgar alıyor. Ve üstelik yukarıdaki havalandırmalar kapalı iken. Onları açınca daha kötü bi hal alıyor. Ve ıslık sesi geliyor. 110 km den sonra bu sesler başlasa eyvallahta. 50 ile gidince böyle şeyler olması bana koyuyor. Üstelik 960 tl verdiğim bir kask. Aynı kaskın farklı modelini kullanan birine sordum, bende hiçbir ses yok dedi. Ben hangi yolu izlemeliyim? Bunlar normalmi? Yoksa mağazaya gidip şikayet mi ediyim. ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Pasif davranma konuşurken de hakkını ararken de git mağazaya bağır çağır abi çeke çeke versinler hakkını eğer senin kaskının ayıplı mal olduğuna eminsen

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Kaskın çene altı pedi mevcut değil miydi kutu içerisinde? Eğer onu takarsan rüzgarı fazlasıyla kesecektir.

Ama ben yazın özellikle çıkartıyorum onu Her türlü için rahat etmiyorsa git mağazaya konuş en kötü pedi al.

Motosikleti
    RS200
    Ped mevcut.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

K3 sv si olan bi abiyle konusuyom. Ona bi denettiricem emin olmak için. Ama normal bişey değil.

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Anlattığın kadarıyla ürün ayıplı gibi duruyor ancak bende de Agv K3 var bu kasklarda çenede rüzgar kesici var kasın biraz büyükse yukarı kaymış olabilir. Kaskın çenesini biraz daha aşağı yönlendirerek rüzgarı kesebilirsin. Yani ürün ayıplı değilse kaskı takmayı bilmiyor olabilirsin.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı ZaptNaMumkun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlattığın kadarıyla ürün ayıplı gibi duruyor ancak bende de Agv K3 var bu kasklarda çenede rüzgar kesici var kasın biraz büyükse yukarı kaymış olabilir. Kaskın çenesini biraz daha aşağı yönlendirerek rüzgarı kesebilirsin. Yani ürün ayıplı değilse kaskı takmayı bilmiyor olabilirsin.
    İlk kaskım değil bu öyle bi sıkıntı söz konusu değil. Kask kafama tam uyuyor.

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    İlk Agv kaskın değil mi?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Buff, boyunluk kullanabilirsiniz.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı ZaptNaMumkun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk Agv kaskın değil mi?
    Evet neden?

Motosikleti
    ER6N
    Dostum agv de olsa çok fazla beklentimn
    olmasın rüzgar sesini kesmez kask kafanı kaza anında korur bende zamnında eski zeus kaskimdan sonra suomy aldım iyi de para verdim aynı rüzgar sesi devam ediyordu fakat bariz kalite farklı benden sana tavsiye rüzgar sesi kesin çözüm kulak içi kulaklık gerisi boşa masraf olur. Sağlıcakla kalın

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    agv nin k3 modeli bildiğim kadarı ile öyle ahımlı şahımlı bir model değil bende longway modeli var o bırak çeneyi vizörden bile alıyor agv nin ucuz modellerinin konfor namına sadece adı vardır pahalı versiyonları iyidir lakin sen bir de başkasının k3sv modelini bir dene bakalım fark görebilecekmisin
    bu arada senın kask yurt dısında 700 liar ımıs https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...nge_ListPrice=

rasitkoksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 BMW 1200GS
    Kask alırken rahatlık için kafamın şekline uygunluğu,vizörü,havalandırmasına bakarım ama kulaklık olduktan sonra en sessiz ile en çok rüzgar alan arasında fark azalıyor oldukça.
    Uzun süreli her sürüşte mutlaka kulaklık kullanalım ki ileride dudak okuma marifetlerine muhtaç kalmayalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)