Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara - Bolu Gezi İçin Yol Arkadaşı Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Herkese selamlar.

Bu Cumartesi ve Pazar günü Bolu ya gezi yapmayı planlıyorum. Cumartesi sabah erken çıkıp 2 gün boyunca Yedigöller, Abant, Gölcük gibi milli parkları gezip Pazar günü öğleden sonra yola çıkıp dönmeyi planlıyorum. Geceyi kamp çadırında geçireceğim. İlk defa kamp yapacağım
    İlk defa Bolu ya gideceğim için ilkleri de yaşayacağım

Bu gezide eşlik etmek isteyen arkadaş olursa haberleşiriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Ankara dan günlük gezilere katılabilirim ama iş güç çoluk çocuk vs... sebeplerden uzun maceralı gezilere katılamam.. Çevre yolunda dolana dolana Ankara yı turlamaktan bıktım artık bende

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara dan günlük gezilere katılabilirim ama iş güç çoluk çocuk vs... sebeplerden uzun maceralı gezilere katılamam.. Çevre yolunda dolana dolana Ankara yı turlamaktan bıktım artık bende
    CBR 650F asfaltta gazlamak için üretilmiş bir motor, arazilere göl kıyılarına giremez. Daha doğrusu sahipleri toprak yola sürmeye bile kıyamaz. (Ben olsam bende kıyamam) Açtığım Çubuk/YıldırımEvci yaylası konusunu inceleyebilirsiniz. Bence güzel bir gezi yapmak için araziye girmeyi de göze almak lazım. Asfaltta gazlamak ta bir yere kadar

xealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.

Bu Cumartesi ve Pazar günü Bolu ya gezi yapmayı planlıyorum. Cumartesi sabah erken çıkıp 2 gün boyunca Yedigöller, Abant, Gölcük gibi milli parkları gezip Pazar günü öğleden sonra yola çıkıp dönmeyi planlıyorum. Geceyi kamp çadırında geçireceğim. İlk defa kamp yapacağım

Çok iyi fikirmiş. Arabayla değil motorla gelmiş olsaydım Ankara'ya, İstanbul'a dönüşte mutlaka eşlik etmek isterdim.

Motosikleti
    SYM JET 14
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.

Haftasonu bir arkadaş sorgun göletin de kamp düzenliyor katılım fazla olacak gibi face den bulabilirsin katılmak istersen gel ama bolu ya gidersen de at yaylası var çıkışta kime sorsan söyler bi git gör derim

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı xealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi fikirmiş. Arabayla değil motorla gelmiş olsaydım Ankara'ya, İstanbul'a dönüşte mutlaka eşlik etmek isterdim.
    Güzel düşünceniz için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:47 ----------

Alıntı smtpulsar150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu bir arkadaş sorgun göletin de kamp düzenliyor katılım fazla olacak gibi face den bulabilirsin katılmak istersen gel ama bolu ya gidersen de at yaylası var çıkışta kime sorsan söyler bi git gör derim
    Sorgun göletini günübirlik bir gezi olarak düşünüyorum. Kurban Bayramından sonra olabilir.
    At yaylasını duydum duruma göre oraya da uğrarım. Bilgi verdiğiniz için teşekkürler

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Sorgun göleti günübirlik gezisi iyi fikir bayramdan sonra ayarlayalım bunu...

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı anafartas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorgun göleti günübirlik gezisi iyi fikir bayramdan sonra ayarlayalım bunu...
    Tamamdır, Bayramdan sonra haberleşelim abi.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Günceldir...

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    İlk gece konaklamayı nerede yapmayı düşünüyorsunuz bu hafta sonu bende düşünüyordum gitmeyi ama yedi göllere kısa bir süre önce gittiğim için Abant,At yaylası gibi yerleri görmek istiyorum. Eskişehir'den gideceğim eğer kampı cumartesi Abant da atarım derseniz cumartesi buluşabiliriz.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk gece konaklamayı nerede yapmayı düşünüyorsunuz bu hafta sonu bende düşünüyordum gitmeyi ama yedi göllere kısa bir süre önce gittiğim için Abant,At yaylası gibi yerleri görmek istiyorum. Eskişehir'den gideceğim eğer kampı cumartesi Abant da atarım derseniz cumartesi buluşabiliriz.
    Bayram yaklaştığından mıdır bilmem ama kimse gelmek istemiyor. Galiba geziyi bu seferlik iptal ediyorum hocam. Ailece araba ile gitmeye karar verdim.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Tamamdır Pazar günü arkadaşlar büyük ihtimal gideceğiz . Belki karşılaşırız İyi gezmeler.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır Pazar günü arkadaşlar büyük ihtimal gideceğiz . Belki karşılaşırız İyi gezmeler.
    Karşılaşırsak görüşürüz. Sizede iyi gezmeler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)