Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Herşey işin teşekkürler motosiklet.net

Motovento
    REKLAM ALANI
    AhmeT16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba motosiklet net

Adım ahmet, artık 27 yaşında bir arkadaşınızım, Bu bir teşekkür yazısıdır hepinize

eskiden bende sizin gibi mutlulukla motosikletime atlar gezerdim

Ne güzel bir his değilmi? Evet tam da öyle.

İki yıl önce kendimce bir dokunuş yapmak istedim tüm dostlarıma;

http://www.motosiklet.net/forum/kaza...yaziyorum.html

Aslına bakarsanız yanıt bile beklemiyordum, tek istediğim okunması ve anlaşılabilmekti

Dolaylı yoldan aklınızda benim yaşadığım "an"ı aklınıza kazımak, bu Demir atların üstündeki ufak bir dalgınlığın sonuçlarının nerelere uzanabileceğini göstermek idi.

Bir nebze içinizdeki aslanı dizginlemek

Bir nebze sizi ve sevdiklerinizi koruyabilmekti

Tabii kendimce.

Yazdım ve çıktım, ben motosiklet sesindeki senfoniyi duymayı geçin, resmine katlanamaz bir halde idim. Gücümü toplayıp bu adı forum denen içi temiz kalpli dostlarla dolu siteyeye kendimi yazdım.

Benim gayem belli, hem tehlikeleri göstermek

Hemde bu motosiklet sevdasının "artık kullanamayacak" olsanız dahi ne kadar güzel bir duygu olduğunu gösterip kıymet bildirmek.
    Uzun yıllar zevkle binip, aaa bak motorcu amca,teyze diye gösterilen kişiler olmanızı istemek.

Benim hikayem bekleyemeceğim kadar çok hit aldı. Bir çok özel mesaj aldım, sevgi ve dostluk barındıran.

Öncelikle forum moderatörü uğur arkadaşımın katkılarından dolayı çok müteşekkirim konumu sabitledi ve her geçen gün daha çok kişiye ulaştı.

Sadece konunun ilk kelimesini google de arattığımda çıkan sonuçlara bir bakın, facebook instagram araba forumları tanışma forumları vs vs

Bu bir isteğin ne kadar büyük ve güzel bir şekilde olmasını anlatır, mutluluğumu anlatır.

En önemlisi işini gücünü bırakıp beni ziyarete gelmek istedi, bakın bu tam olarak altın bir kalptir. Ve birçok dostum da gelmek istedi, bana mesaj attı ulaştı halimi hatrımı sordu,

İmkan olsaydı beni gezdirmek isterlerdi,teklif ettiler.

Ben kendi halinde olan biriyim, az çok tahmin edersiniz işte.

Bütün bu olanlar beni ne kadar mutlu etti,anlatamam

Benim yüzüm çok güldü, ben korkumu yendim

Artık camımdan baktığımda her geçen motosiklet içimde heyecan oluşturur oldu.

Ben sizin sayenizde emin olun çok mutlu oldum.

Paylaştınız,belki anlattınız. Ruhu şad olsun barkın abim dahi altınlı gecede andı,anlattı...

Hepinize teşekkür ederim dostlarım!

Bu arkadaşınızı tahmin edeceğinizden çok mutlu etmeyi başardınız

Benim hikayem yeni başlamak isteyen ama kendine çok fazla güvenen (ki ben öyleydim)

Yada demir atının üstünde olan dostlarıma umarım ders olur, dizgin olur

Sağlıcakla kalın, ne olursa olsun ekipmanlarınızı takın, sırtlık ve bellik kullanmayı asla ihmal etmeyin.

Hayat bir seferlik,çok istedim ama zaman geriye dönmüyormuş.

Dikkatli sürün!

Motosiklet.net Ahmet
    RoofRoof, diablof, mavellen ve 32 diğerleri bunu beğendiler..
    Kontrol edemediğiniz güç güç değildir

Hayati önem arz eden sırtlık giymeyi unutmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Ahmet hocam selamlar. Dün gibi hatırlıyorum açtığın başlığı ve verdiğin güzel mesajları. Yaşadığın olay çok acı ve üzücü olsa da bunu bizlerle paylaşman bence çok cesurca ve iyi niyetli bizler için. Umarım keyfin ve sağlığın yerindedir, olabildiğince bizimle kal.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Hayatta herşey bizler için Ahmet kardeşim herşeyde vardır bi hayır sen mutlu olmayı bilen bı kardeşimizsin herşey gönlünce olsun guzel kalpli insan

Yazilara devam edin hocam tutkunuz bitmesin.Ne bu boyle veda konusmasi gibi olmamis hic

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Yazıyı okurken verdigin linke tıklamadan tamamını okudum ve bu arkadaş bursadaki arkadaş büyüh ihtimal dedim.
    Tekrar geçmiş olsun son durumun nasıl

Motosikleti
    -
    Aslında hepımız Barkın Bayoglunun uyarı ve ogutlerı,onerılerıyle kac kazayı,kac belayı onlememıze yardımcı oldugunu bılır vesoylerız.

Aslında senın yazından tamda aynı safta yer alıyor,senın yazınla bır belkı 2 yada 5 , bırılerını akla getırıp dızgınledın,aklına dusurdun yoldayken gazı kıstırdın,bu acıdan tamda yardımın hala motorseverlere fayda saglıyor.

mutlu olman ve paylastıkca bızlerede sırayet edıp mutlulugun cohgalması en guzel sey.Tekrar gecmıs olsun.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bence ahmet arkadasimiza da moderatorluk verilmeli.
    OğuzÖztürk ve Salurbey bunu beğendiler.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Bence ahmet arkadasimiza da moderatorluk verilmeli.
    Aslında çok iyi fikir.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Hikayenizi birçok kez arkadaşlarımla paylaştım. "Ahmet bir motor sevdalısı arkadaşım" diye başlayarak.

Asıl ben sana teşekkür ederim..
    AhmeT16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    O konuyu okuduğum zamanda çok etkilendim, bu konuda da aynı hissettim keşke böyle bir veda yaşamasaydınız da burada muhabbet edip toplu buluşup gezebilseydik. Herşey olacağına varır hocam her işte bir hayır vardır derler ya öyle gerçekten. Çünkü burdan çok kişilere ulaştınız kim bilir kaç kişi okuyupta fikirleri değişti.

Bu arada son durumunuz nasıl hocam tekrardan geçmiş olsun.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Her yeni başlayan arkadaşıma yakınıma hikâyesini okuttuğum birisin.
    Motosiklet sevgin bitmesin.

Motosikleti
    nc750x
    Beni, bundan daha çok hislendiren, etkileyen, ağlatan ve düşündüren başka bir yazı daha önce hiç okumamıştım.

Günlerce aklımdan çıkmadı, halada unutmuş değilim ve ömrümün sonuna kadarda unutacağımı sanmıyorum.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Teşekkür etmesi gereken bizleriz aslında. Bir çoğumuza ders, bir çoğumuza geleceğimizin kısa bir fragmanı gibiydi yazdıklarınız. En kısa sürede şifa bulursunuz, yüzünüz hep güler ve bu mutluluğuz daim olur umarım. Tekrar tekrar geçmiş olsun.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    hadi ahmet ayaklan biran önce de gidip biraz yol yapalım!

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AhmeT16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba motosiklet net

Adım ahmet, artık 27 yaşında bir arkadaşınızım, Bu bir teşekkür yazısıdır hepinize

eskiden bende sizin gibi mutlulukla motosikletime atlar gezerdim

Ne güzel bir his değilmi? Evet tam da öyle.

İki yıl önce kendimce bir dokunuş yapmak istedim tüm dostlarıma;

http://www.motosiklet.net/forum/kaza...yaziyorum.html

Aslına bakarsanız yanıt bile beklemiyordum, tek istediğim okunması ve anlaşılabilmekti

Dolaylı yoldan aklınızda benim yaşadığım "an"ı aklınıza kazımak, bu Demir atların üstündeki ufak bir dalgınlığın sonuçlarının nerelere uzanabileceğini göstermek idi.

Bir nebze içinizdeki aslanı dizginlemek

Bir nebze sizi ve sevdiklerinizi koruyabilmekti

Tabii kendimce.

Yazdım ve çıktım, ben motosiklet sesindeki senfoniyi duymayı geçin, resmine katlanamaz bir halde idim. Gücümü toplayıp bu adı forum denen içi temiz kalpli dostlarla dolu siteyeye kendimi yazdım.

Benim gayem belli, hem tehlikeleri göstermek

Hemde bu motosiklet sevdasının "artık kullanamayacak" olsanız dahi ne kadar güzel bir duygu olduğunu gösterip kıymet bildirmek.
    Uzun yıllar zevkle binip, aaa bak motorcu amca,teyze diye gösterilen kişiler olmanızı istemek.

Benim hikayem bekleyemeceğim kadar çok hit aldı. Bir çok özel mesaj aldım, sevgi ve dostluk barındıran.

Öncelikle forum moderatörü uğur arkadaşımın katkılarından dolayı çok müteşekkirim konumu sabitledi ve her geçen gün daha çok kişiye ulaştı.

Sadece konunun ilk kelimesini google de arattığımda çıkan sonuçlara bir bakın, facebook instagram araba forumları tanışma forumları vs vs

Bu bir isteğin ne kadar büyük ve güzel bir şekilde olmasını anlatır, mutluluğumu anlatır.

En önemlisi işini gücünü bırakıp beni ziyarete gelmek istedi, bakın bu tam olarak altın bir kalptir. Ve birçok dostum da gelmek istedi, bana mesaj attı ulaştı halimi hatrımı sordu,

İmkan olsaydı beni gezdirmek isterlerdi,teklif ettiler.

Ben kendi halinde olan biriyim, az çok tahmin edersiniz işte.

Bütün bu olanlar beni ne kadar mutlu etti,anlatamam

Benim yüzüm çok güldü, ben korkumu yendim

Artık camımdan baktığımda her geçen motosiklet içimde heyecan oluşturur oldu.

Ben sizin sayenizde emin olun çok mutlu oldum.

Paylaştınız,belki anlattınız. Ruhu şad olsun barkın abim dahi altınlı gecede andı,anlattı...

Hepinize teşekkür ederim dostlarım!

Bu arkadaşınızı tahmin edeceğinizden çok mutlu etmeyi başardınız

Benim hikayem yeni başlamak isteyen ama kendine çok fazla güvenen (ki ben öyleydim)

Yada demir atının üstünde olan dostlarıma umarım ders olur, dizgin olur

Sağlıcakla kalın, ne olursa olsun ekipmanlarınızı takın, sırtlık ve bellik kullanmayı asla ihmal etmeyin.

Hayat bir seferlik,çok istedim ama zaman geriye dönmüyormuş.

Dikkatli sürün!

Motosiklet.net Ahmet
    Önceden abssiz pulsar vardı bende güvenemedim,iyi bir lastik aldım ama yine para etmedi sonunda başka vesilelerle sattım motoru.Şimdi abslisini aldım.Nasıl olsa abs var iyi tekere gerek yok diye düşünüyordum ama virajlarda kötü tekerle nasıl dönülür,vallahi korkarak dönüyordum çünki birkere arkadan sendeledi korktum ondan beri virajda yatmıyorum.Demek tekere gerek var abs olsa bile.Muhterem dostum Önceki yazınıda okudum,tekere vereceğim 1000-tl heralde benden kıymetli değil.ALLAH'ın elbet vardır bir bildiği,insanlar kendileri için değilde başkaları içinde yaşıyor.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Aşmışsınız çoğu şeyi ama kendinize çok yüklenmeyin.En nihayetinde duygularımız olduğu için insanız biz.Hırslarımız, merakımız, arzularımız bizi biz yapan şeyler.Şimdiki gençlik çok savurgan yaşıyor hayatı.Sanki hiçbirşeyin sonu gelmeyecekmiş gibi.Ama verdiğiniz küçücük bir karar sizi öyle bir akıntıya sokuyor ki daha sonra farkında bile olmadan dalgaların boyunuzu aştığını görüyorsunuz.Çırpınıyor insan.Keşkeler başlıyor ardından.Birdaha birşey yapmamaya yemin ediyorsunuz.İsyan ediyorsunuz.Bir müddet sonra değmezmişler dolduruyor tüm bu düşüncelerin yerlerini.Ne o sinir krizleri ne aşırı duygular.Hepsi yerini derin bir sessizliğe bırakıyor ve sadece olanları düşünüyorsunuz.Ama yorumlamadan düşünüp düşünüp değmezmiş diyorsunuz.Bu kadar boşvermişliğe rağmen yinede birşey yapmak gelmiyor içinizden.Hiçbir zaman eskisi gibi olamıyorsunuz.Yeni sizde umursamıyor artık.Düşünmüyor.Sadece akışına bırakıyor.Arada özelliklede kendinizle baş başa kalınca canlanıyor geçmiş hayalinizde kendi kendinize kuruyorsunuz kafanızda.Söylemek istediklerinizi söylüyorsunuz.Ama hayır şuan yaşadığınız durum ile o kafanızda kurduğunuz şeylerin uzaktan yakından alakası yok.Keşke demeye devam edip etrafınızı umursamadan yaşıyorsunuz.Ama hayatınız hep bu döngüde geçiyor.Keşkeler,kızgınlıklar,umursamazlıklar,haya ller,gerçek ve üzüntü.Ne hevesin kalıyor ne yaşama sevincin ne güvenin.Senin konunuda kirletmiş gibi oldum ama içimi dökmek istedim.Alınma lütfen kusurumada bakma.Senin derdinle benim derdim kıyaslanamaz bile.Ama hislerimi dile getiremiyorum.Yazmak en iyisi.En azından dost bildiklerin acımasızca yargılamıyor seni.Dostunla düşmanlarını aynı çizgiye koymuyorsun.Sana saygısızlık yapmıyorlar çektiğin acıyı dertlerini hayatını küçümseyip önyargılarıyla seni ezip geçmeye çalışmıyorlar.Zaten sönmüş olan Yaşama sevincini dahada gözlerinde ufaltıp seni küçültmeye çalışmıyorlar.Yazarsın bir süre konuşulur en fazla.Sonra unutulur gider.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Şu sitede akılda kalan içten paylaşılmış en güzel derslik yazılardan birini yazmıştın.
    Okuduk ve senin yerinde olmayı düşündük emin ol kardeşim, yaşadıklarının acısını biz de beraber seninle hissettik.

Teşekkür ve minnet bize ait, varlığın, sağlıkla nefes alışın ve hayat enerjin bizi de canlı tutuyor, iyi ki varsın Ahmet.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Sizi hemen hatırladım tekrar geçmiş olsun uzun bir yazı paylaşmıştınız konuya girip tekrar tekrar okudum bu camiaya küsmemen beni sevindirdi aradada olsa buraya gel unutturma kendini her şey gönlünce olur umarım

AhmeT16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet net sizlerle güzel dostlarım güzel yorumlarınız için teşekkür ederim
    Kontrol edemediğiniz güç güç değildir

Hayati önem arz eden sırtlık giymeyi unutmayın

Motosikleti
    Apache Tvs rtr 150
    Alıntı AhmeT16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet net sizlerle güzel dostlarım güzel yorumlarınız için teşekkür ederim
    Merhaba dostlar öncelikle yanlış yere yazdığımın farkındayım lakin konu açmayı beceremedim bana bu konuda yardımcı olurmunuz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)