Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk Ekipmanlarım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Merhaba ben 17 yaşında Ankara'da yaşayan bir kardeşinizim.A1 ehliyetimi aldım sayılır.Şu an direksiyon derslerimi alıyorum.Direksiyon sınavına kendi ekipmanlarımla girmek istedim.Ders aldığım kurs hem ekipman hem motosiklet açısından çok yetesiz.Eldivenler yırtık dizlik yapışkanları yıpanmış,motor deseniz bi Mondial ahı çıkmış vahı kalmış. Ben de ekipmanlarımı almak istedim siz de bakıp yorum yaparsanız sevinirim.Almam gereken başka ne var? Kask yolda onu dışarıdan aldım MT Revenge mat siyah.
    Aldıklarımın model ve fiyatları:
    Prosev mont (İçlikli)
    Venom deri korumalı eldiven
    Venom dizlik (mafsallı)
    Burası toplam 560 tuttu
    Kaskı da internetten 305 liraya aldım.
    Ödemelerimi nakit yaptım. Çok pahalı olmuş mu yoksa fiyatlar yerinde mi ?
    Cevap veren herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
    Fuatt39 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Hadi hayırlı olsun.Umarım hiç gerek kalmaz.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Teşekkür ederim.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu siyahlar seni yazın yakıp kavuracak

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Sağlık olsun

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Aha bilinçli genç. Tebrik ediyorum.

Başlangıç için güzel ekipman dizmişsin bence. Zamanla ekipmanların eksiklerini fark eder, daha iyisini alırsın.
    Mesela mont pişirecek, fileli mont bakacaksın. Dizlik güvensiz gelecek, motosiklet pantolonu bakacaksın vs.
    Hayırlı olsun

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Hayırlı Olsun
    Kask marka model?
    Aslında liste olarak yazsaydınız daha iyi olurdu
    *Mont: Marka-Model=Fiyat..
    *Pantalon: marka-Model=Fiyat
    *Eldiven:...
    *Dizlik (aslında bazı takımlarda (prohell gibi) kol dirsek omurga diz hepsinin koruması oluyor giyince RoboCop gibi oluyor sun..

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Hayirli olsun. Pahali degil ucuza bile kapatmışsin ama eksik ekipman var.
    Cizme?
    Sirtlik?
    Pantolon? Gibi...

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Hahaha teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Merhaba öncelikle teşekkür ederim
    Kask marka modeli yukarıda yazmıştım,sanırım gözünüzden kaçmış. MT Revenge mat siyah 305 lira
    Mont Prosev (Modelini tam bilmiyorum.İçliği var,omuzlarında,sırtında ve dirseklerinde yumuşak korumaları var.) 400 Lira buna saydılar
    Pantolon almadım henüz bakınıyorum,önerirseniz sevinirim
    Eldiven Venom yine modelini bilmiyorum ( Her yerine baktım ama ya gözümden kaçıyor ya da yazmıyor) Deri korumaları var kırmızı renk çok kalın değil ( Bunu bilerek aldım gazı hissetmekte zorlanabileceğimi düşünerekten)110 buna sayıldı.
    Dizlikte Venom'un VN-07 modeli,50 de buna saydılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

Öncelikle teşekkürler.
    Bütçemin el verdiği kadar tamamlamaya çalıştım,param oldukça tamamlamaya devam edeceğim.Sırtlık için ayırdığım bir bütçem var,bana bir sırtlık önerir misiniz?

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Bende buna benzer venom ekipman var kardeşim memnunum siyah yakabilir ama yakışıklı duruyor ekipman inşallah kaza bela yapmadan gerek duymadan kullanırsın tekerin düz bassın

Bunu hep istemişimdir motordan önce ekipmanları dizip paylaşıp kendi çevremde bulunan üç beş motor almak isteyen arkadaşları bilinçlendirmek ve ekipmanın önemine vurgu yapmak. Emin ol şu an şurada ki araştırmaya yeni başlayan bir çok insana faydalı oldun. Allah kaza bela vermesin sağlamlığını test ettirmesin gülle güle kullan.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Ataartuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Merhaba öncelikle teşekkür ederim
    Kask marka modeli yukarıda yazmıştım,sanırım gözünüzden kaçmış. MT Revenge mat siyah 305 lira
    Mont Prosev (Modelini tam bilmiyorum.İçliği var,omuzlarında,sırtında ve dirseklerinde yumuşak korumaları var.) 400 Lira buna saydılar
    Pantolon almadım henüz bakınıyorum,önerirseniz sevinirim
    Eldiven Venom yine modelini bilmiyorum ( Her yerine baktım ama ya gözümden kaçıyor ya da yazmıyor) Deri korumaları var kırmızı renk çok kalın değil ( Bunu bilerek aldım gazı hissetmekte zorlanabileceğimi düşünerekten)110 buna sayıldı.
    Dizlikte Venom'un VN-07 modeli,50 de buna saydılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

Öncelikle teşekkürler.
    Bütçemin el verdiği kadar tamamlamaya çalıştım,param oldukça tamamlamaya devam edeceğim.Sırtlık için ayırdığım bir bütçem var,bana bir sırtlık önerir misiniz?
    Pantolon olarak tech90
    Sirtlik 4Riders
    Çizme YDS diablo 11.0 gtx (Kullanmadım ama forumda çok ismi geçti fiyatina göre kalite diyorlardi hep, bir bak istersen)

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Hayırlı olsun güle güle kullan

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Tamamdır,teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Teşekkür ederim.Cidden çok mutlu hissettim kendimi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Teşekkürler hocam senin de.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Hayırlı olsun. İnşallah ekipmanın faydasını görmek zorunda kalmazsın. Hiç kaza yapmazsın.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Teşekkür ederim,inşallah siz de.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Hayırlı olsun kardeşim, darısı motosikletin başına artık. Pantolon ve sırtlık için öneride bulunmuş arkadaşlar, ben de katılıyorum pantolon kısmına. İnternetten iyi araştır n11 de uyguna var Tech90 pantolonlar. Sırtlık konusunda fazla bilgim yok ama EN 1621-1 olmalı en az. Yanlış yazdıysam affola
    İleride iyice ustalaşınca fc-motor.de' yi incelemeni tavsiye ederim.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    hayırlı olsun.. motor ne olacak peki? aslında motora göre ekipman yapmakta fayda var bana göre.. yani her kask her motora olmaz örneği gibi.. tarzını belirledin mi acaba? yazdığın fiyatlar uygun sayılır ama motora göre yeterli yada yetersiz olabilir ona göre araştırmanda fayda var.. yine de birçok arkadaşa göre çok bilinçli bir harekette bulunmuşsun tebrikler...

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Teşekkürler,ilerde daha iyileri olacak inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:27 ----------

Motor konusunda kafam çok karışık.YBR alacaktım aslında ama o fiyatın değmeyeceğini düşünüyorum.8000liraya YBR mi olur delirmiş bunlar.😀Ben de Honda MSX 125 almak istiyorum ama ona da param yetmiyor.2.el almaya kalksam babamla papaz olurum 0 takıntısı var onda da.Bajaj'ın 125CC modeli V12 piyasaya girecekmiş, ona bakmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Kazasız belesız sürüşler dilerim. En iyi ekipmanımız aklımızdır. Ona yatırım yapalım. (Eğitim, kitap, video vs...)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler