Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara içi motosiklet dersi

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhaba 3 ay sonra a1 ehliyete başvuracağım ehliyet kursunda direksiyon dersinin çok pahalı olduğu söylendi çevremdeki birkaç kişi tarafından eğer bu doğruysa ankara içinde makul ücret karşılığında direksiyon dersi verecek var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı eldritch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba 3 ay sonra a1 ehliyete başvuracağım ehliyet kursunda direksiyon dersinin çok pahalı olduğu söylendi çevremdeki birkaç kişi tarafından eğer bu doğruysa ankara içinde makul ücret karşılığında direksiyon dersi verecek var mı ?
    Ehliyete yazılırken ödediğin kurs ücreti sana verilen teorik ve direksiyon dersleri demek. Senin verdiğin kurs ücreti = teorik dersler + direksiyon dersleri
    karaca3 bunu beğendi.

Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Kursa ayri, ders almak icin baskasina ayri para vermesen daha iyi olur. Ders verebilecek kurs bul rahat et dostum.

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Ankara da benim bildiğim tecrübe ettiğim iki tane yer var motto akademi ve alpha motor. Tabi ki başka yerler vardır ama benim yada yakın çevremin tecrübe ettiği yerler bunlar.
    Motto akademi alpha motora göre biraz daha pahalıdır. Kurumsal mantıkta çalışıyorlar bu bazıları için güzel bazıları için samimiyetsiz gelebiliyor. Şöyle ki alpha motor eğitmenleri daha önce motto akademi de hocalık yapmış insanlar yani eğitmenlik yönünde eksi bir şey yok ama kendi kurdukları yer olduğu için daha samimi istediğin de git kurs bitincede bi sıkıntın için başvurmaktan motorun ufak bakımlarını birlikte yapmaya kadar yardımcı olurlar.
    En güzeli git iki yeride gör yaklaşımları ne sunuyorlar öğren
    zaferce bunu beğendi.

hocam birkaç soru sorsam yardım edebilir misin

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    hocam birkaç soru sorsam yardım edebilir misin
    Sor hocam yardımcı olabileceksem tabi ki cevap veririm

Alpha'nın eğitmenleri Kaan Tuna ve Murat Turgut. Kaan Hoca henüz Gis/Motto Akademi kurulmamışken Ankara'da motosiklet eğitmeniydi. OMM'nin Ankara eğitimlerini yürütmekteydi. Murat Hoca ile birlikte çalışmaya başladılar sonra. Dendiği gibi Murat Hoca da eskiden Motto'daydı. Ben Kaan Hoca'dan birden fazla kere eğitim aldım. Hem insan olarak, hem de eğitmen olarak harikadır. Murat Hoca da aynı şekilde verimli olacaktır.

http://www.a2mtsk.com/ ehliyet kursu ile birlikte çalışıyorlar. Zaten kursun eğitim alanı ile Alpha'nın eğitim alanı ortak. Birlik Mahallesi pazar yerindeler. Kurs da zaten o alanın tam karşısında.

A2MTSK kursuna kayıt olunca eğitimleri ehliyet kursu veriyor. Murat Turgut ve Kaan Tuna karışmıyor. Kurs ücreti zaten genelde hey yerde aynı. Ama ehliyeti a2mtsk'dan eğitimi alpha'dan alınca eğitim daha verimli ve daha yoğun oluyor. Eğitmenler de Murat ve/veya Kaan hocalar oluyor.

Bütçenize göre imkan varsa Alpha'yı tercih edebilirsiniz. Ama imkanınız olmazsa da eğitim vermeyen bir kurs yerine a2mtsk'yı tercih edin.
    CrazyBullet ve Gönenç bunu beğendiler.

hocam facebook adresin felan var mı özelden mesaj atmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremedim

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alpha Motisiklette eğitim veren Kaan Tuna'dan şaşma, önerim hem ehliyet sınavına yönelik çalışma için hem de yol eğitimi için buraya yazıl. Ehliyet sınavına hazırlık fiyatları diğer kurslardan pahalı değil ve çok iyi eğitim veriyorlar.

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpha Motisiklette eğitim veren Kaan Tuna'dan şaşma, önerim hem ehliyet sınavına yönelik çalışma için hem de yol eğitimi için buraya yazıl. Ehliyet sınavına hazırlık fiyatları diğer kurslardan pahalı değil ve çok iyi eğitim veriyorlar.
    baktığım kadarıyla evimden baya bi uzak öğrenci adamım abi d

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece a2 veriyorlar sanırım

sadece a2 veriyorlar sanırım
    Eskiden motosiklet ehliyeti a2 idi. Kursun adı oradan kalma. Yoksa a1 de var.

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden motosiklet ehliyeti a2 idi. Kursun adı oradan kalma. Yoksa a1 de var.
    hocam sormam gereken birkaç şey var burdan çözemedim bir türlü mesaj atıyorum gitmiyor facebook adresiniz var mı yada size ulaşabileceğim biryer kafama takılan çok soru var çevremde hiç motorcu yok

hocam sormam gereken birkaç şey var burdan çözemedim bir türlü mesaj atıyorum gitmiyor facebook adresiniz var mı yada size ulaşabileceğim biryer kafama takılan çok soru var çevremde hiç motorcu yok
    Özel mesaj yazdım sana.

Alıntı owlam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sor hocam yardımcı olabileceksem tabi ki cevap veririm
    bulamadım abi profilini şaydar hahin mümkünse sen mesaj atar mısın :D

Motosikleti
    CBR 500R-CB650F
    Motto akademiye git bence. Hem eğitim hemde ehliyet veriyorlar. Daha avantajlı olur. Telefonu açan olursa bi konuş derim ziya ben 4 defa denedim hiçbirinde de açan olmadı. İyi olduğunu da giden arkadaşlardan öğrendim. Kendi parkurları da varmış

Merhaba,
    Bayram tatilini degerlendirip egitim alma niyetim var,motorum ekipmanim mevcut. Ankarada yonlendirebileceginiz yer/kisi ozel ders vs varsa simdiden tesekkurler...
    Veya bayramda ufak gezintiler yapabilecegim birseyler ogrenebilecegim motorcu dostlarla da gezinti/egitim yapmak isterim...

Motosikleti
    CF MOTO 250 NK - 2019
    Arkadaşlar iyi forumlar. B ehliyet var. A2 için başvurdum. 3 günde öğretip sınava hazırlıyoruz dediler ve şu an hala kurstan haber bekliyorum. Bunu duyan bir başka arkadaşım ise sırf 2 hafta deli gibi motor üzerinde dönüp durman lazım ki hissiyatı kazanabilmek için dedi. Kafam karıştı.

Bana ne tavsiye verirsiniz? Gerekirse buradaki tecrübeli arkadaşlardan birinden özel ders almak istiyorum.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı leidenfrost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi forumlar. B ehliyet var. A2 için başvurdum. 3 günde öğretip sınava hazırlıyoruz dediler ve şu an hala kurstan haber bekliyorum. Bunu duyan bir başka arkadaşım ise sırf 2 hafta deli gibi motor üzerinde dönüp durman lazım ki hissiyatı kazanabilmek için dedi. Kafam karıştı.

Bana ne tavsiye verirsiniz? Gerekirse buradaki tecrübeli arkadaşlardan birinden özel ders almak istiyorum.

Hocam sınavı geçecek düzeyde eğitim verebilirler. 10-15 sene motor kullanmış kişiler bile hala eğitim almaya devam ediyorlar. Sadece sınavı geçmek için eğitim alacaksanız kurşun eğitimi yeter. İleriye yönelik istiyorsanız profesyonel eğitimcilerden eğitim almak şart. Ankara’da Kaan Tuna hoca ve Atom karıncayı tavsiye ederim. İkisinin eğitimi de çok iyi. Kaan hoca Çankaya birlik mahallesinde, Atom karınca ise incekte. İkisinden de gayet memnun kalırsınız.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı leidenfrost adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kurstan yeterli eğitimi aldıktan sonra tecrübe edin sakin yollarda.. biraz daha yavaş ilerlersin ama paran cebinde kalır.. trafik tecrüben var ise motor kullanmakta zorlanmazsın.. yaş kaç bilmiyorum ama çok acele etmezsen rahat rahat öğrenebilirsin.. ben 2-3 kız arkadaşıma bile öğrettim boş alanlarda.. en önemli kural ekipmanın sağlam olsun..

eğer kurs ve ders veren birilerini arıyorsan konuyu okuma yeterli isimler ve yerler için...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)