Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1000 TL ye kadar öğrenci dostu kask tavsiyesi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mr Joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    1000 TL bütçem var ama yarın gidip mt de alabilirim o derece bıktım. Agv k3 sv bakıyordum , renkli vizörü 270 küsür tl. Bana kaliteli, vizörü 100-150 tl yi geçmiyicek güzel bir kask lazım. Caberg baktım beğenmedim, bell bana uygun değil , agv vizörleri pahalı. Hepsinin böyle nedeni uzar gider. Bana önerebileceğiniz kask var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    AGV K3 SV'nin aliexpres'de 14-15 dolara vizörleri var.AGV almanı öneririm.Renkli vizörü 16 dolar.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ben de öğrenciyim. Al mt blade alpha modellerinden biri gitsin. Neden revenge değil dersen de, güneş gözlüğü yok revengenin. Blade'de var.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bence MT kre al.Revenge ve blade'ten daha güzel duruyo.

Ben de öğrenciyim başka kasklar önerdiler ama ben dinlemedim aldım , kask gayet sağlam güzel bir şeye benziyor bence sende bundan al : http://www.hepsiburada.com/ls2-ff396-cr1-magneto-kask-p-OTOZM1119407-00?magaza=Motosiklet%20Online

mistikbaklav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250
    Link atabilir misiniz acaba?

Motosikleti
    Honda CBR 500
    1.000 TL'ye kendim ilk AGV K3 SV bakıyordum benim için güvenlik önemliydi şimdi HJC FG 17 alacağım bu sefer kesin. Araştıra araştıra kafam ağrıdı bir bakın isterseniz. Marushinler filanda var onlarada bakabilirsiniz.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    ben de mt blade kullanıyorum şu nfc olayı acaba gerçek mi? Telefonu okuttum sağına soluna biraz vurdum da konum atmadı. Telefonu nfc ile bağlarken test olarak konum atıyor. Ama darbede atmıyor.

Mr Joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    http://www.motosikletaksesuarlari.com/AGV-Kask-K3-SV-Comic-Gunes-Vizorlu-Kapali-Kask_9189.html?gclid=EAIaIQobChMI3t_hn7y_1QIVhbgbC h0-_AnEEAQYAiABEgJk_vD_BwE
    bu modeli çok beğendim, birazdan kadıköye almaya gidicem. İtirazı olan var mı Sıra dışı şeyler seviyorum. Ve her motosiklete uyum sağlayabilicek bir kask.

okanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de mt blade kullanıyorum şu nfc olayı acaba gerçek mi? Telefonu okuttum sağına soluna biraz vurdum da konum atmadı. Telefonu nfc ile bağlarken test olarak konum atıyor. Ama darbede atmıyor.
    Bu NFC ile mesaj gönderme özelliği şu şekilde; kaza vs durumlarda, telefonunuzu çıkarıp kaskın nfc'sine dokundurduğunuzda önceden ayarladığınız mesajları gönderiyor, hepsi bu. Kaza yapınca otomatik mesaj atma gibi birşey değil yani.
    Okan Kılıç (Vreon)
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Alıntı okanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu NFC ile mesaj gönderme özelliği şu şekilde; kaza vs durumlarda, telefonunuzu çıkarıp kaskın nfc'sine dokundurduğunuzda önceden ayarladığınız mesajları gönderiyor, hepsi bu. Kaza yapınca otomatik mesaj atma gibi birşey değil yani.
    Kolumuz kırılsa işe yaramıcak yani ☺

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)