Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Türk Ordusu Suriye de Motosiklet Dağıttı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Türk silahlı kuvvetlerinin Suriye'de özgürleştirdiği Cerablus'ta yerel polise motosiklet dağıtıldı.

Ağustos 2016'da başlayan Fırat Kalkanı operasyonu ile özgürleşen Cerablus bölgesinde yerel asayiş güçlerine motosiklet dağıtıldı.

Türk komandoları tarafından eğitilen Cerablus polis gücü artık motorize birlikler şeklinde hizmet verecek.

Kaynak : Malum gazete..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

%20 makul

Dolarla ithal ettiğin motorları araplara perkeş çek. Helal süper devam.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Az daha koyup YBR verselermiş
    G-Strider, ramazan_06, MotoRR ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Oy veren bütün akrabalarımdan ve diğerlerinden nefret ediyorum.

Gece gece uykumu kaçırdın abi be.
    oxus, zabuzaretta, bkaraca ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil ama boşa parmak yormaktan iyidir.
    ilkerabi bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Motosiklete gelen son vergiyi anladınız mı şimdi ?
    jimi_hendrix ve ilkerabi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Diyecek söz yok...

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    - markayı görebilen var mı ?
    - Tamam tehlikeli bölgede yine de kaskta verseler iyiymiş.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bence bu yine de kabul edilebilir. Neden mi? Cunku bizim zirhlilarin yerine motosiklet kullanilmasi daha iyi.
    Ranay bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Küba cr1 e benziyor. Tanesi devlete 2.000 Liradan gelse, 15*2.000 = 30.000 TL ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:42 ----------

İleriye dönük bir kâr vardır kesin, bizimkiler az kurnaz değil yani bu şekilde olan yardımlar-destekler genelde çok uzun soluklu bir yatırım gibi.

Elbet bu yapılan iyilikler birgün bi şelilde ülkemize olumlu dönüş sağlayacaktır.
    06Serhat, kovboy03 ve Ranay bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    herkes suriyede istediği gibi at koştursun, ama türkiye uzak dursun. orada olanların bize hiçbir tesiri yoktu zaten. başlayacaksınız şimdi yok akp yok chp. akp düşmanlığı gözünüzü kör etmesin. hayatımda oy vermedim akp ye ama suriyeden uzak kalmamız düşünülemez. motosiklet de verecek araç da verecek. DEVLETin çıkarı sizin akp düşmanlığınızdan daha değerlidir.
    Muzdarip ve kovboy03 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı etc33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes suriyede istediği gibi at koştursun, ama türkiye uzak dursun. orada olanların bize hiçbir tesiri yoktu zaten. başlayacaksınız şimdi yok akp yok chp. akp düşmanlığı gözünüzü kör etmesin. hayatımda oy vermedim akp ye ama suriyeden uzak kalmamız düşünülemez. motosiklet de verecek araç da verecek. DEVLETin çıkarı sizin akp düşmanlığınızdan daha değerlidir.
    Şam'da Cuma kılcam hırsıyla teröristlerle iş kurup savaşı körükle, yüzüne gözüne bulaştırıp bütün dünyaya rezil ol, yurt dışındaki tek toprağımızdaki türbeyi bombala, utanmadan bunu başarı gibi anlat, iki askerimizi dünyanın gözü önünde cayır cayır yaksınlar, buna karşın tek laf edeme, sınırımızın dibine füze dayasınlar ve tek bir uçak bile uçuramayalım, ve sonunda motosiklet dağıtıp durumu kurtar, ve böylece vatana millete hizmet et. Çok mantıklı. Ama gel anlat işte... AK Parti düşmanlığından aklını yemiş millet. Halbuki süperiz.
    Merdo, bkaraca, braveguy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şam'da Cuma kılcam hırsıyla teröristlerle iş kurup savaşı körükle, yüzüne gözüne bulaştırıp bütün dünyaya rezil ol, yurt dışındaki tek toprağımızdaki türbeyi bombala, utanmadan bunu başarı gibi anlat, iki askerimizi dünyanın gözü önünde cayır cayır yaksınlar, buna karşın tek laf edeme, sınırımızın dibine füze dayasınlar ve tek bir uçak bile uçuramayalım, ve sonunda motosiklet dağıtıp durumu kurtar, ve böylece vatana millete hizmet et. Çok mantıklı. Ama gel anlat işte... AK Parti düşmanlığından aklını yemiş millet. Halbuki süperiz.
    görmek istediğiniz pencere çok farklı bunu anlatamam size ama teröristlerle iş kuranın kimler olduğunu bilmemeniz düşündürücü. üstelik yaşadığınız ülke olduğunu bilmemek ayrıca düşündürücü. size göre deaşla mücadele eden tek ülke abd dir sanırım. suriyede çok büyük bir oyun oynandığını görememenize şaşırıyorum. çoğu konu altında yaptığınız güzel yorumları takip ediyorum, bu yüzden şaşırıyorum zaten. ülkenin yarısı abd destekli teröristlerin himayesinde iken o bölgedeki tırnak kadar yer ile bağlantınızı nasıl sağlayacaksınız? mühimmat sevkiyatınızı nasıl yapacaksınız? abd destekli olmasaydı sizce durum şu anki gibi mi olurdu? gelişmiş silahları var evet sınırımıza dayadılar hava savunma sistemlerini. peki biz ne yapmalıydık? tamam o zaman siz istediğinizi yapın biz uzak duruyoruz mu demeliydik? fırat kalkanından sonra ülkemizdeki terör olaylarının ne kadar azaldığının farkındasınız diye düşünüyorum
    sheriff87 bunu beğendi.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terörist medyanın müdavimleri belli oluyor.
    Hangi kanallardan, hangi gazetelerden duydun bunları onu da bir yazsan.
    sheriff87 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Muzdarip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar hepsi mümün düşmanı, reisi çekemiyorlar. Müslüman uyuma..
    Osm@n ve Pistonlar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Muzdarip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende başkalarını kuru kuruya suçlamak yerine şunda şunda şunda hatalısın desen , şunu yaptık sonuç bu oldu desen , Askerlerle ilgili birşey demiyorum cevabınız hazır (montaj,darbe,silikon maske,hece hece).
    Ülkede yandaş olmayan basın mı kaldı , bugüne bugün hurriyet gazetesini basan güruhun başını bakan danışmanı yaptılar.
    Bence yine bile iyi yazıyorlar ben olsam yazmam gittikleri yöne dolu dizgin gitsinler nasılsa akılları başlarına gelecek.

iş o kadar sarpa sardı ki goebbels'in kriterlerine harfiyen uyanlar bile hata yaptık demek zorunda kaldılar.

http://www.hurriyet.com.tr/numan-kur...listi-40326898

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Baştan beri Suriye politikasının büyük yanlışlarla dolu olduğuna inananlardanım. Tabii ki Esad rejiminin, zalimlerin yanında yer alacak değiliz. Şimdi bunları tamir ediyoruz, düzeltiyoruz” dedi.
    Baştan komşumuza akbabalar çöreklenmişken adamların yanında dursaydık ve normalleşmelerini sağlasa idik bugün yanı başımızda bir dost ve müttefiğimiz olacaktı , arı kovanı değil ve gidiş hala gidiş değil.Bunu görecek kadar yaşayacağız muhtemelen çoğumuz.

Ek not : Ben bu forumu bir sene yazmadan izledim kaydolmadan sonra geldim yazdım adam kaydolalı bir ay olmamış zerre katkısı yok , tanımadığı insanlara suçlama yöneltebiliyor.Bu kadar Arsızsınız , terbiyesizsiniz , utanmazsınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Yazdığım zerre katkısı yok kısmını geri alıyorum , baktımda yazıları fena değil , önyargılı davranmışım , gerisi geçerli.
    ..YaNKee.., Thracian ve braveguy bunu beğendiler.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı etc33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görmek istediğiniz pencere çok farklı bunu anlatamam size ama teröristlerle iş kuranın kimler olduğunu bilmemeniz düşündürücü. üstelik yaşadığınız ülke olduğunu bilmemek ayrıca düşündürücü. size göre deaşla mücadele eden tek ülke abd dir sanırım. suriyede çok büyük bir oyun oynandığını görememenize şaşırıyorum. çoğu konu altında yaptığınız güzel yorumları takip ediyorum, bu yüzden şaşırıyorum zaten. ülkenin yarısı abd destekli teröristlerin himayesinde iken o bölgedeki tırnak kadar yer ile bağlantınızı nasıl sağlayacaksınız? mühimmat sevkiyatınızı nasıl yapacaksınız? abd destekli olmasaydı sizce durum şu anki gibi mi olurdu? gelişmiş silahları var evet sınırımıza dayadılar hava savunma sistemlerini. peki biz ne yapmalıydık? tamam o zaman siz istediğinizi yapın biz uzak duruyoruz mu demeliydik? fırat kalkanından sonra ülkemizdeki terör olaylarının ne kadar azaldığının farkındasınız diye düşünüyorum
    Hasmet ABD iyidir, güzeldir, barışçıl bir ülkedir dememiş ki. Lafı neden çekiyorsun? Adamın ABD'de yaşamasını neden bel altından vurmak için bir araç olarak görüyorsun? Berbat bir retoriğin var.

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende başkalarını kuru kuruya suçlamak yerine şunda şunda şunda hatalısın desen.
    Cevap yazdığım vatandaşın genel üslubuna benzer şekilde kendisine cevap verdim.

Malum bilgi çağındayız. Sağımız solumuz elimiz cebimiz her yerimiz bilgi. Köye ayda bir gazete getirebilmek için öküzle kilometreler tepen dedelerimizin zamanını çoktan geride bıraktık. Fakat ne yazık ki günümüzde de eskiyle kıyaslanamayacak kadar ciddi bilgi problemlerimiz var. Bu problemlerin başında "doğru" bilgiye ulaşmak geliyor. Maddi giderleri belli zümreler tarafından karşılanan, tek kaynaktan aldığı haberleri taraflı yorumlarla yayımlayan görsel ve yazılı basının güvenilirliği zaten yıllar önce yok oldu. Geleneksel medyanın ciddiyetini kaybetmesi üzerine zirveye ulaşan güvenilir bilgiye ulaşma ihtiyacı, iletişim sistemlerinin de gelişmesiyle birlikte 90'lı yılların başından itibaren sosyal medyanın yaygınlaşmaya başlamasına sebep oldu.

Sosyal medyayla ilgili Kaplan ve Haenlein'in bir kitabı var dünya genelinde kaynak olarak kabul edilen. Okumanızı tavsiye ederim.

Akademik bilgileri bir kenara bırakıp kişisel fikirlerime dönecek olursam, kitleleri kendi çıkarına uygun şekilde yönlendirmek, yönetmek amacı taşıyan güç odakları tıpkı geleneksel medya gibi sosyal medyayı da amaçları doğrultusunda kullanmakta gecikmediler. Bu bilgi cümbüşü, bilgi kargaşası içerisinde bu milletin iyiliğini istemediği, dış güç odaklarına hizmet ettiği gün gibi ortada olan medyanın verdiği bilgilere kayıtsız şartsız iman etmek, bir de bu taraflı bilgilere dayanarak insanın kendi devletini, kendi vatandaşını, kendi geçmişini ve geleceğini kendi elleriyle kirletmeye çalışması bana aşırı derece saçma geliyor.

Şahsen kaynağı ne olursa olsun hem sosyal medyada, hem de geleneksel medyada verilen haberlere mesafeli yaklaşırım. Ama ille de kanacaksam kökü bu millette olan medyaya kanmayı yeğlerim. Suyu dışarıdan, Türk düşmanlarından gelen medyaya değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasmet ABD iyidir, güzeldir, barışçıl bir ülkedir dememiş ki. Lafı neden çekiyorsun? Adamın ABD'de yaşamasını neden bel altından vurmak için bir araç olarak görüyorsun? Berbat bir retoriğin var.
    Türkiye sınırında cereyan eden olaylardan bahsediyoruz. Biz Türkiye'de yaşayanlar olarak fırat kalkanında görev alımş askerlerle mangal muhabbeti yapıp tecrubelerini birinci elden dinleyebiliyoruz. Kendileriyle görüşemedik mi aileleriyle, dostlarıyla görüşüp ikinci elden dinliyoruz yaşananları. Biefendinin Amerika'da yaşaması elbette suç değil. Fakat burnumuzun dibinde cereyan eden olayları bizden daha iyi bildiğini, daha iyi analiz ettiğini düşünmesi de mantıklı değil.

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vatan haini, amerigan oyunu, 2023, bor, fedöcü, ermeni tohumu, köprü, duble yol, allahuakbar, duble yol, kıskanıyorlar, duble yol, eyyyyyyy ameriga, duble yol, tek buz, duble viski.
    bkaraca, Merdo, Green Arrow ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)