Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Türk Ordusu Suriye de Motosiklet Dağıttı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ateiste sempati duyanı, Amerikaya sempati duyanı, hristiyanlara sempati duyanı, avrupaya sempati duyanı, aydınız demokratız diyip kendi gibi düşünmeyenlere baskı yapan ve sırf bu yüzden aşağılayanı, yalancıyı, düzenbazı, vatan hainlerini görünce kahrolmazlar Akp ye veya İslama sempati duyanı görünce kahrolurlar.

"Akp nin 1.000.000 tane yanlışı var bu sebepten ötürü akp ye destek verilmez." diye düşünürken akp zihniyetine sallayan - bu zihniyete karşı çıkan tiplerin düşünce yapısı ve mizaçlarını gördükçe bu beğenilmeyen akp ye sempatizan olmamak elde olmuyor.

Faşistsiniz faşist bu kadar ortada bu. Kendin gibi düşünmeyeni hor görürsün ama demokrasi senin en önemli ilkendir. Özetiniz bu.

Kafalarınız Küçük Avrupa: iyiyi doğruyu söyler ama yaptıklarıyla iyinin doğrunun alakası yoktur.

Ek NOT: Taraf olmayıpta sadece ülke olarak ileriye gidebilme amaçlı eleştirenleri ayakta alkışlarım. Yukarıda yazdıklarım için de onları tenzih ederim. Yanlışlar söylenecek ki hizmet olsun düşünceler olsun ilerleyebilelim.
    "hayır diyen teröristtir", "akepeyi beğenmeyen faşisttir"... kendim gibi düşünmeyeni hor mu görüyorum hele bi beri gel: şuursuzsunuz
    braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "hayır diyen teröristtir", "akepeyi beğenmeyen faşisttir"... kendim gibi düşünmeyeni hor mu görüyorum hele bi beri gel: şuursuzsunuz
    Terbiyeni nasılda belli ediyorsun
    Adam ne dese haklı
    İyi yorumlamış, siz ve sizin gibilerin zihniyetini.
    Pistonlar bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üsluba bak
    Özgürlükçü aydın demokrat düşünceniz demek ki bu

İslamı yaşamak mı yobaz (haşa)
    Devleti desteklemek mi yobaz
    Kendin gibi düşünmeyenleri hor gören zihniyet

Bu zihniyetle sittin sene iktidara gelmez bu zihniyet
    Sie ve mustick bunu beğendiler.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, eskiden haklı ama mağdur bir kesim vardı. Ancak seçtikleri gücü eline geçirince, hakli ama adil olmak yerine, şahsi hırslarına yenilip aynı eskiler gibi haksız ve zalim olmayı seçti.
    Buna kesinlikle katılmıyorum. Zamanında masum Türk halkına çok zulmedildi.
    Üniversitelerden tutun askeriyeye, polise, yargıya, telekomünikasyon kurumlarına ve bir çok devlet kurumuna, kalbinde Türk Milleti'ne düşmanlık besleyen insanlar yerleştirildi. Bu insanlar namaz gibi, başörtüsü gibi bahanelerle yüreğinde din ve millet sevgisi olan insanların geleceğini kararttılar. Olmadık zulümlere marus bıraktılar. Bu zalimler hakettikleri cezayı almasınlar mı? Neden bu zalimleri korur şekilde tavır alıyorsunuz anlamış değilim.

Günümüzde hiç bir kitle dini inancından, sosyal statüsünden veya benzeri bir sebepten dolayı terörist ilan edilmiyor. Herkes yaptıklarının cezasını çekiyor.
    Sie bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Muzdarip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna kesinlikle katılmıyorum. Zamanında masum Türk halkına çok zulmedildi.
    Üniversitelerden tutun askeriyeye, polise, yargıya, telekomünikasyon kurumlarına ve bir çok devlet kurumuna, kalbinde Türk Milleti'ne düşmanlık besleyen insanlar yerleştirildi. Bu insanlar namaz gibi, başörtüsü gibi bahanelerle yüreğinde din ve millet sevgisi olan insanların geleceğini kararttılar. Olmadık zulümlere marus bıraktılar. Bu zalimler hakettikleri cezayı almasınlar mı? Neden bu zalimleri korur şekilde tavır alıyorsunuz anlamış değilim.

Günümüzde hiç bir kitle dini inancından, sosyal statüsünden veya benzeri bir sebepten dolayı terörist ilan edilmiyor. Herkes yaptıklarının cezasını çekiyor.
    Allah askina biraz dusunun ama? Nereden bitiyor bu "kalbinde Turk milletine dusmanlik besleyen insanlar"? Nerede yetisiyor? Bir insan dogup buyudugu, ait oldugu millete niye kalbinde dusmanlik beslesin? Hadi vardir, da tum askeriyeye, polise, yargıya, telekomünikasyon kurumlarına yerlestirecek kadar olmasi mumkun mu? Hadi dine karsi olan insanlar desen anlarim. Alevi desen anlarim. Cemaat uyesi desen anlarim. Komunist desen bile hadi anlayayim. Sayilari az degil, o acidan.

Ama "kalbinde Turk milletine dusmanlik besleyen insanlar" gibi bir tanimlama, tamamen karsit gorusteki bir grubu vatan hainligi ile lekelemek amaciyla uretilmis bir etiket ve iftiradan baska bir sey olamaz, kime karsi uretilmis olursa olsun. Ateist bir Turk vatandasi vatansever olamaz mi? Alevi bir Turk vatandasi vatansever olamaz mi? Herhangi bir cemaate sempati besleyen bir Turk vatandasi vatansever olamaz mi? Komunist bir Turk vatandasi vatansever olamaz mi? Allah askina kim tekeline aldi bu vatanseverligi? Asil onlar kendi cikarlari icin vatanseverligi bahane eden serefsizler, karaktersizler, dolandiricilardir.

Lutfen biraz makul olun. Farkli, kotu demek degildir.

Bugunun Turkiyesinde olan zulumlere deginmeyi gereksiz goruyorum. Acik fikirlilikle arayan bulur, ogrenir, hic zor degil. Gormek istemeyenin gozune soksaniz gormez. Gunumuzde yapilan zulumleri, muhalefete olan inanilmaz baskiyi gormemek icin dupeduz kor, insafsiz ve vicdansiz olmaniz lazim.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Bu yönetim yarın beni de uzaklaştırır veya banlar demedi demeyin.
    Forumda bazı kullanıcılar (genel kitle) ve bazı yöneticiler kendileri gibi düşünmeyenleri banlayıp taşlayıp kendi gibi düşünenleri el üstünde tutup kayırıyorlar. Buraya tek tek yazmayacağım zaten herkes biliyor neyin ne olduğu aşikar. Alıştık.

Biraz hükümete-devlete-millete-bayrağa-dine giydireyim de belki bazıları beni de like lar beni de el üstünde tutar, uzaklaştırmak yerine yönetici yaparlar.
    mustick, Muzdarip ve Sie bunu beğendiler.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üsluba bak

Peki maydanoz olmuş gibi olacağım ama.Sizce şu an ekonomik olarak yönetim olarak nasıl bir durumdayız ?
    Gerçekten kıskanıyor dediğiniz Avrupa bizi kıskanıyor mu ?
    Bizim dört katımız değere sahip parasıyla mı bizi kıskanıyor ?
    Daha refah yaşamıyla mı bizi kıskanıyor ?
    Daha az vergi sistemi ile mi bizi kıskanıyor ?

Biz bu vergileri protesto edersek bu kazan kaldırmak değil sadece kaşığı çevirmek olur.Ama motor almazsak ikinci el veya sıfır olarak harcama yapmazsak (cep telefonundan beyaz eşyaya bezinden elektronik ürüne) bu gerçekten kazan kaldırmak olur.

Ülke olarak çok çalışıp az kazanıp iyi harcıyoruz.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Tipik bir ak trol gelmis bir de ben akp li degilim diyor. Bunlarun bu cakma cesaretlerine de hayranim. Tum ulke bunlarin oldu, yeni devlet kuracaklar ancak hala cesurca ven akp liyim diyemiyorlar. Hep bir trolluk. Sizler yuzde elli yuzde atmis alsaniz ne almasaniz ne, cesurca akp liyim diyemedikce. Acaipsiniz ey gidi yandas kafalar sizii

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

Aa yolladilar mi seni ak nefercik?
    😅
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üsluba bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:04 ----------

İsmin yakismis sana ,
    ee kufur sizin isiniz...
    Alıntı Sie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam ne dese haklı
    braveguy bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sen vatandaşsın. Ak parti iktidar. Her millet hakettiği şekilde yönetilir. Sen hırsızsan idarecin de hırsız. Sen yalancıysan idarecin de yalancı. Sen hainsen idarecin de hain. Yok ben hain değilim ama ak parti hain diyorsan merak etme kısa zamanda yönetimden gideceklerdir. Kahrolacak bir durum yok ortada.
    O yönetim beni temsil etmiyor ama yönetimde işte. Ondan sonra bilmem kimin oyuyla benimki bir mi ? Değil malesef. Ben daha o kadar demokratik olamadım.

Motosikleti
    SD 1290R
    Sen vatandaşsın. Ak parti iktidar. Her millet hakettiği şekilde yönetilir. Sen hırsızsan idarecin de hırsız. Sen yalancıysan idarecin de yalancı. Sen hainsen idarecin de hain. Yok ben hain değilim ama ak parti hain diyorsan merak etme kısa zamanda yönetimden gideceklerdir. Kahrolacak bir durum yok ortada.
    Işte buna genel olarak katiliyorum. Kimseye hain demem, ama genel olarak tahammulsuz, insafsiz, cahil, vurdumduymaz ve cikarci oldugumuzu dusunuyorum. Kahrolacak bir durum yok, ama uzuntu duymamak ta elde degil.

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Sie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam ne dese haklı
    o lafları eden ben değilim, taptığın tayb.

harbi şuursuzsun sen.

kendi yönettiği ülkenin insanına terörist diyen bi yönetici ve bu yöneticiye tapanlar.

taraf olmadığı için bertaraf edilmeye çalışılan yaklaşık 50%'lik bir kitle ve bunu ağzından salyaları akarak hayranlıkla izleyen 50%'nin birazcık fazlası bir kitle.

sie
    braveguy ve erenedip bunu beğendiler.

Dünyada en cok TV seyreden ülkelerdeniz galiba ya bir ya iki olması lazım.

Cem uzan diye bir adam cıktı ,bir döner, bir TV , bir konser ile dile kolay %7,5 oy aldı.

Mozambikte ise diktatör ün biri cıktı

makarna kömür dgıtıp
    Tüm TV leri ele geçip
    Uzun uzun yazmayın neler yaptığını da paraları sıfırla gemicikler , muhalif olan birisi oldumu fark etmez hosuna gitmediniz sen zulucu terörist deyip , ki ben zulucu diye bir seyinde olduguna ınanmıyorsan , direk hapse atırmalar şirketlerin mallarına , zencilci kabilesinin elemanlarını yerleştirip calıp çırpmlar.

Gerci neye layık isen öyle yönetilirsin böyle başa böyle tarak olur yapacak bir şey yok.

Ne diyeyim mozambikte yasamak zor bu halk adam olmaz
    braveguy bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    havanda su dövüyorsunuz.
    5 yıllık mersedes servisten çıkmıyor ayağına milletin parası ile altına sıfırlarını çekenlere laf söyletmezler.
    yeri gelince din iman,
    yeri gelince bakara makara,
    yeri gelince kurandan pasta,
    yeri gelince mescidi aksa,
    yeri gelince filistin,
    yeri gelince bana mı sordunuz giderken,
    yeri gelince rabia,
    yeri gelince arakan.

halen öğrenemediniz.
    VECİHİ, braveguy ve mgora bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havanda su dövüyorsunuz.
    5 yıllık mersedes servisten çıkmıyor ayağına milletin parası ile altına sıfırlarını çekenlere laf söyletmezler.
    Ama o Mercedes milletin oluyo galiba öyle değil mi? Hani saray da milletin sarayıymış ya.

Gerçi çok da anlamıyorum ben. Yaklaşık yirmi senedir Amerika'da yaşıyorum, hiç makam arabası görmedim daha...
    braveguy bunu beğendi.

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama o Mercedes milletin oluyo galiba öyle değil mi? Hani saray da milletin sarayıymış ya.

Gerçi çok da anlamıyorum ben. Yaklaşık yirmi senedir Amerika'da yaşıyorum, hiç makam arabası görmedim daha...
    ilçe milli eğitim müdürlerinin bile makam arabası var; olaya gel
    braveguy bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Konu ikili ve siyasi tartışmaya neden olduğu için kilitlenmiştir
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)