Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türk Ordusu Suriye de Motosiklet Dağıttı..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basit bir soru sordum terbiyesizlikle cevap verdin.Benim Akp karşıtı olduğumu yada bu karşıtlığı devlet düşmanılığına çevirdiğimi hangi cümleden yada kelimelerden çıkardığını açıklarsan sevinirim.Yukarıda sorduğum soru hala geçerli.Terbiye çerçevesinde bu foruma yakışır şekilde cevap vereceksen ver.Bu yakışıksız üslubunu sürdüreceksen ve tanımadığın insanlara devlet düşmanı diye çamur atıp boş yere tartışma çıkaracaksan cevap verme.
    Sorduğun soru çarpıtılmış ve sadece almak istediğin cevaba göre sorulmuş bir soru. Buna neden cevap verecekmişim? Terbiyesiz olan sensin. devlet dostu canım derken orda ne anlamda demeye çalıştığını anlayabiliyorum. Kendini baya akıllı zannediyorsun ama senin kelime oyunlu sorularına cümlelerine düşmem ben. Kendinden daha aptalları bul onlarla eğleş sen
    Pistonlar ve Sie bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu forumdaki akepe sempatisini gördükçe kahroluyorum
    Kahrolmaya devam et
    Gelişen büyüyen gerçekleri öğrenen bir Türkiye var
    Sie bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Muzdarip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geleneksel medyanın yandaş olmama gibi bir seçeneği var mı? Hepsi yandaş. Kimi devlete yandaş, kimi Amerikaya, Almanyaya, Rusyaya vs. yandaş. Diyorum ki, takip edeceksen bari devlete yandaş olanı takip et. Diğerleri bu milletin iyiliğini istemiyor belli. Devlet de istemiyor dediğini duyar gibiyim. O zaman kim bu milletin iyiliğini istiyorsa bul onu takip et. Hiç biri istemiyor diyorsan o zaman bi zahmet bir psikolog bul onu takip et.
    Yanlış yalanları tercih ettin, doğru yalanları tercih etmen lazımdı diyorsun yani

İşine geleni doğrulara tercihi edenle, hemen de bilerek, ne işim olur benim...

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devletin motosikletlere özel olarak %20 gümrük vergisi istemesinin sebebi bedava verecekleri motorların parasını çıkartmak. Bizlerde haksız yere para vermek için gidip oy veriyoruz.
    Yahu siz ne yaptınız ne ettiniz... Öküz altında buzağı aramak derler ya, sizin iş öküz altında fil yavrusu aramaya döndü. Ne alakası olur yardım olarak verilen motorlarla konulan verginin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki terörist medya mudavimiyim. Sonuçta yandaş olmayan her medya terörist olarak yaftalanmış durumda. Yoksa Cumhuriyet'le Zaman'ın kader birliğinin sebebi n'olabilir? Ali Bulaç ta terörist, Mehmet Altan da. Biri İslamcı, diğeri ateist. İkisi de defalarca müebbet hapisle yargılanan suçsuz insanlar. Ortak noktaları biat etmemiş olmaları.

Terörist gibi bir kelimeyi bu kadar rahat kullanmayın. Mesele bu kadar ayağa düşünce bir sabah uyandığınızda kendinizi terörist ilan edilmiş bulabilirsiniz. Aynısı vatan haini, ajan vs. için de geçerli.
    Yaşınız kaç bilmiyorum ama zamanında başörtülü annelerimiz ablalarımız sırf başlarını örttükleri için terörist ilan edildiler zaten. Çocuk yaşta da olsa 80 darbesini yaşayıp o hisse yabancı hiç bir Türk vatandaşı yoktur. O zamanlar darbeye direnenler, demokrasiyi savunanlar, inandığı gibi yaşamak isteyenler teröristti. Bu milletin yatırımıyla kurulan, bu millete kazandıran şirketler, kurumlar teröristti. Kendi evinde çocuklara kur'an dersi veren dedelerimiz, ninelerimiz teröristti. Günümüzde ise insanların inandığı gibi yaşamasına engel olmaya çalışanlar, bu millete silah doğrultanlar ve bunların yanında yer alanlar terörist.

Çocukken arkadaşlara derdik, senin gittiğin yoldan ben dönüyorum diye. Tam seninle olan muhabbetimize uygun bir söz.
    Pistonlar, Sie ve AHZ bunu beğendiler.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı etc33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes suriyede istediği gibi at koştursun, ama türkiye uzak dursun. orada olanların bize hiçbir tesiri yoktu zaten. başlayacaksınız şimdi yok akp yok chp. akp düşmanlığı gözünüzü kör etmesin. hayatımda oy vermedim akp ye ama suriyeden uzak kalmamız düşünülemez. motosiklet de verecek araç da verecek. DEVLETin çıkarı sizin akp düşmanlığınızdan daha değerlidir.
    Heee, inandık biz de...

Kukla devlet bayrağıyla 'biji obama' diyerek sınırdan geçirilen peşmergelere LAHMACUN ISMARLAMADAN önce düşüneceklerdi.. Tamam cilalı OBAMA istiyor diye ESED'i düşürecez de güneyimizde 1000 km ye varan sınırda dengesizlik bizi de bozmaz mı diye düşünen çıkmamış mı?

5 milyon Suriyeliyi naapçan şimdi? Hiç biri gelmeyeydi, hiç biri ölmeyeydi keşke de suriyedeki bütün motorları biz ödeyeydik..
    Şaapıldıktan sonra kapıyı süpürge teliylen kilitliyoz işte olan budur.

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    Benim bu ülkenin siyasetinden umudumu keseli en az 3 yıl olmuştur. Hiçbir partiyi temsilcim hiçbir görüşü kendime yakın hissetmiyorum. Amacım tartışmak ta değil ama sadece senin ilk cümlene bir lafım var;

Bu vizyonsuzluk, ongorusuzluk, cehalet ile bence suriye meselesine girmesek daha iyi. Çünkü strateji yok, plan yok. Varsa yoksa sizin gibi fanatik bağlı kitleyi domine edip içerde güçlü imajı korumaya yonelik geleceği olmayan politikalar var!

Adamların vizyonsuzca yaptıgı herşey geleceğimizi sadece bugün değil, kendileri bugün gitse 10 yıl sonrasını bile karartacak kadar negatif ve başarısız sonuçlandı. Başarılı buldugum tek icraatları, basın ve din ile cilayı parlak tutmayı çok iyi biliyorlar. Ama o da aslında kendi başarılarından ziyade artık taraftarlığın akıl ve mantık yerine fanatizmle yürüyor olmasından. Aslında siz de biliyorsunuz ortada başarılı bir politika ve politikacı olmadığını ama fanatizm duyguları bununla yüzleşmeyi engelliyor

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yalanları tercih ettin, doğru yalanları tercih etmen lazımdı diyorsun yani

İşine geleni doğrulara tercihi edenle, hemen de bilerek, ne işim olur benim...
    Doğru, yanlış, yalan, gerçek ayrımına çok meraklısın bakıyorum.
    Doğru nedir? Doğru bilgiye ulaşmanın yolları nelerdir? Biliyor olmalısın

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kahrolmaya devam et
    zabuzaretta bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kahrolmaya devam et
    Çomar vizyonunu gördükçe kahroluyorum.Area 51'i öğrenen kendini büyük güçlerinin planını çözmüş sanıyor.Küçük aklınızla büyük işler başarmaya çalışmayın.En fazla A Haber'de Fetö'nün şifrelerini çözersiniz.

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çomar vizyonunu gördükçe kahroluyorum.Area 51'i öğrenen kendini büyük güçlerinin planını çözmüş sanıyor.Küçük aklınızla büyük işler başarmaya çalışmayın.En fazla A Haber'de Fetö'nün şifrelerini çözersiniz.
    Zaten bi sen biliyorsun her şeyi bilinçli bilgili olmak için illaki senin izlediğin haber kanallarını mı izlemek lazım ya geçin bu işleri. Sadece a haber izleyen nasıl her şeyi tozpembe görüyorsa sadece bir başka kanalı izleyen de sadece o kanalın gösterdiği kadarını görür. Bi kanal ismi vererek burda kimseyi yaftalamayın. Kim kimi ne kadar tanıyor burda. Beğenmiyorsan seçimde oy vermeyeceksin. Çoğunluk beğenmiyorsa yönetemeyecek zaten. Senin gibi düşünmüyor diye kimseyi aşağılayamazsın. Karşındaki de seni aşağılar olursun iki kutup. Hani sürekli akp ülkeyi kutuplaştırdı söylemi var ya. Kimse bunu tek başına yapmıyor yapamaz zaten. Mutlaka karşılıklı olmalı
    Pistonlar ve Sie bunu beğendiler.

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    YBR verilsin demişsin de ... belli ki yamaha yandaş değilmiş, yandaş olmayana su yok..15 yılda anlamayan kaldı mı :(

Motosikleti
    MT07
    Töbe töbe abdestim kaçtı gideyim yanaklardan araya su akıtayım azcık

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    Yine AKP düşmanlığı
    REİSİ çekemeyenler var
    Adam olmuş dünya lideri burda edilen laflara bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Şeçimler gelsin iyi gülecez size
    Pistonlar bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    devam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine AKP düşmanlığı
    REİSİ çekemeyenler var

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Sana biri sie mi dedide adını sie koydun.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Sie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine AKP düşmanlığı
    REİSİ çekemeyenler var

sie .
    braveguy bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Muzdarip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşınız kaç bilmiyorum ama zamanında başörtülü annelerimiz ablalarımız sırf başlarını örttükleri için terörist ilan edildiler zaten. Çocuk yaşta da olsa 80 darbesini yaşayıp o hisse yabancı hiç bir Türk vatandaşı yoktur. O zamanlar darbeye direnenler, demokrasiyi savunanlar, inandığı gibi yaşamak isteyenler teröristti. Bu milletin yatırımıyla kurulan, bu millete kazandıran şirketler, kurumlar teröristti. Kendi evinde çocuklara kur'an dersi veren dedelerimiz, ninelerimiz teröristti. Günümüzde ise insanların inandığı gibi yaşamasına engel olmaya çalışanlar, bu millete silah doğrultanlar ve bunların yanında yer alanlar terörist.
    Evet, eskiden haklı ama mağdur bir kesim vardı. Ancak seçtikleri gücü eline geçirince, hakli ama adil olmak yerine, şahsi hırslarına yenilip aynı eskiler gibi haksız ve zalim olmayı seçti. İşte bu durumda onu destekleyenler "eskiden onlar baskı yapıyordu, şimdi biz, olmaz böyle, biz bu işte yokuz" diyemediler, onunla yerine "en azından biz ezilmiyoruz, boşver bize ne" karaktersizliğine düşüp zamanında kendilerine baskı yapanların "bunların başını küçükken ezmezsek ellerine fırsat geçtiğinde bizi ezerler" şüphelerini haklı çıkardılar. Ve malesef gün gelip de devran dönünce, tekrar zulme uğradıklarında söyleyecek hiç bir sözleri olmayacak, malesef.

Çok büyük bir fırsat kaçtı, malesef. Ama demek ki böyle olması gerekiyormuş, böyle insanlarmışız biz, yapacak bir şey yok, ödenecek hesap büyük...
    StiF ve zabuzaretta bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Troll mevsimi geldi forum yine iyi troll yaptı bu sene.Ama geçen yıllardaki cevap verme kapasitesi ve kalite yok.Krizden dolayı troll bütçesini de düşürmüşler.Troller bu sezon kötü bakalım sazanlar nasıl olacak?
    zekeriyaimam bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Ateiste sempati duyanı, Amerikaya sempati duyanı, hristiyanlara sempati duyanı, avrupaya sempati duyanı, aydınız demokratız diyip kendi gibi düşünmeyenlere baskı yapan ve sırf bu yüzden aşağılayanı, yalancıyı, düzenbazı, vatan hainlerini görünce kahrolmazlar Akp ye veya İslama sempati duyanı görünce kahrolurlar.

"Akp nin 1.000.000 tane yanlışı var bu sebepten ötürü akp ye destek verilmez." diye düşünürken akp zihniyetine sallayan - bu zihniyete karşı çıkan tiplerin düşünce yapısı ve mizaçlarını gördükçe bu beğenilmeyen akp ye sempatizan olmamak elde olmuyor.

Faşistsiniz faşist bu kadar ortada bu. Kendin gibi düşünmeyeni hor görürsün ama demokrasi senin en önemli ilkendir. Özetiniz bu.

Kafalarınız Küçük Avrupa: iyiyi doğruyu söyler ama yaptıklarıyla iyinin doğrunun alakası yoktur.

Ek NOT: Taraf olmayıpta sadece ülke olarak ileriye gidebilme amaçlı eleştirenleri ayakta alkışlarım. Yukarıda yazdıklarım için de onları tenzih ederim. Yanlışlar söylenecek ki hizmet olsun düşünceler olsun ilerleyebilelim.
    Sie, Pistonlar ve Muzdarip bunu beğendiler.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Göz görüyor, kulak duyuyor, algılarimiz açık hasta olsak da.
    Yoruldum arkadaşlar, bizler için insanımız için üzgünüm,sadece lisedeki 'mantık' yeterli anlamaya, olan bitenin herkes farkında, ve insanlar yanlışını bilse bile değiştirmesi zordur, hele bazen yıllar da geçerse o minvalde böylece daha çok sarilirlar yanlışlığına çünkü o geçen yıllar için yeni doneler üretmek durumunda hissederler kendilerini psikolojik olarak, yoksa insan bünyesi kaldıramaz.Kaçımızın yaşamak için kendine yalan söylemeye ihtiyacı yok!

Yazacak çok şey var ve hiçbir şey yok, değmez, üstelik yasak galiba.
    Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)