Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

COQ KİMDİR? ALTIN ELBİSELİ ADAM VİDEOLARINDAN PARA KAZANAN???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Ölmenin de böyle kötü bir tarafı var işte... Mezarınızdan kalkıp böylelerini eşek sudan gelinceye kadar dövemiyorsunuz... Vah Barkın vah..
    ayzek, SuleymanE ve Shrieker bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranızda tartışmayın.
    Beni döveceksiniz,hedef benim.

Sevgili kardeşim,Altınlı Geceyi hiç izlemedim vaktim olmadı.
    Ne olduğunu tam bilmiyorum ama sanırım Barkın'ın canlı yayınına verilen isim.
    Bunu niye sorduğunu da anlamadım.
    İzlemem mi gerekiyordu?
    Aklıma nedense şu sahne geldi:

Vay COQ efendi vayyy. Meğer sen tamı tamına 49 kuruş para kazanmışsın siteden, o parayı sana tek başına yedireceğimizi mi sandın ha? Demek asıl niyetin paraları (kuruşları) cukka edip kümesin tek efendisi olmaktı ha? Ama bak cevval arkadaş yetişip oyununu son anda bozdu, bravo kendisini buradan ayakta alkışlıyoruz

Birde youtube'nin özelliğini yeni keşfedip videoları MT den izlemeye de kapatıp, kısıtlamış. 2. kez tebrik ediyoruz kendisini, afferin afferin böyle devam et sen. Oldu olacak tüm videoları da kaldırın internet aleminden tam olsun. Rahmetlinin arkasından daha kırkı çıkmadan yapılan bu rezilliği, bu gereksiz yaygarayı forumca ayakta alkışlıyoruz bravo ero bravo...

AEA kanalının yönetimi bu arkadaşa kaldıysa valla yazıklar olsun...
    sheriff87, BESTAPO ve yasdal bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Sabahtan beri sinir harbi yaşıyorum yemin ederim barkın bayoğlu aklıma geldikçe üzülen adamım abicim ben ne çirkin şeyler bunlar bir çok kişiyi eğiten bir çok kişiye motosiklet sevgisi aşılayan onlarca paylaşım yapan adamın arkasından dönen işler olacak iş değil.
    COQ sabırlı adammışsın çizgini hiç bozmadın tebrik ederim.
    Mt yönetiminin öncelikle şu konu başlığını düzeltmeleri sonrasında bir arada konuşup ortak bir karar alarak konunun kapatılmasını veya anket bile açılabilir sonrasında mt net bile videolarında engellenmiş bu ero mudur meromudur adını ilk kez duyduğum bu arkadaşın gerekirse mt netten süresiz olarak uzaklaştırmalarını rica ediyorum.Zira bizim en büyük ortak noktamız motosiklet bu arkadaşın yaptığı aea nın mirasına zarardan başka birşey değil varsın girmek isteyen girsin baksın izlesin ama bu arkadaş daha fazla saçmalamasın.
    Adamın web sitesini izinsiz al içeriğinde bir çok reklam barındıran mt.net te konu aç üstelik elle tutulur bir dayanağın bile olmadan adama çamur at aranızda geçen dialoğu ifşa et sonra kalk video paylaşıyor de para kazanıyormuş de bugün yaptığın engeli daha önce yapsaydın bu konuyu açıpta birçok insanın canını sıkmasaydın ero kardeş
    sheriff87 ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hadi benle aranda sorun var.
    Mt'nin kabahati ne?
    Bariz haksız olduğun konuda üyelerin senden yana olmaması mı?

Bak ne yapalım.
    Sen Barkın'ın aziz hatırasına zarar vermekten vazgeç, sana söz tüm videoları kaldıracağım.
    Yeterki Barkın mezarında rahat uyusun.
    Hadi canım benim.
    Büyüklük sende kalsın.
    pea, mombohunter, Shrieker ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Yazık çok yazık Barkın abi yaşarken istese burada paylaşılanlari zaten kendi engellerdi/engelletirdi, Coq un yaptığında da yanlış birşey görünmüyor link paylaşımına reklam var diye çalmak falan çok ağır olmuş
    Coq yazdığı mesajlarda amacını anlatmış güzel de bir fikir motosiklet kullanıcılarına yardımcı olacak bir proje ama reklamlara takılıp kalmışsıniz
    Shrieker bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Oha abi.
    Aea sayfasına destek veriyorum diyen adamın daha video paylaşımı olayından haberi yok.
    Ve burada onca insan 12 sayfadır bu adama bir şeyler anlatmaya çalışıyor.
    Gerçekten hayran oldum sabrınıza...
    Shrieker, crxforever ve Taner YILMAZ bunu beğendiler.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puhahahaha, koltuk sevdası hahaha takipçiyim ben ne koltuğu AEA sayesinde 40 kuruşta olsa hiç para kazanmadım fakat çok değerli bilgiler edindim. Altınlı geceleri iyi takip eden birisi AEA'nın eğitmenler ile ilgili görüşünü çok iyi bilir çünkü programlarında bu konuya çok değinirdi. Zamanında AEA'dan haz almadığı ve AEA projesini mesajlarıyla manevi olarak dirhem desteklemediği aşikar olan kişilerin AEA videoları paylaşmalarına ve yeri geldiğinde safa yatıp 3 maymunu oynamalarına, Barkın benim arkadaşımdı deyip Barkın'ın en büyük işlerinden birisi olan canlı yayınlarından haberdar değildim demelerine sinir oluyorum. İki yüzlüce.
    "puahahah" efektini çok sevdim komik yutub genci seni. sizler yüzsüz olup barkın bayoğlunun üstünden prim yapmayın da... aea dan 40 kuruş kazanmamışsınız. Adamın 40 kuruşu sizi baya bir yormuş anlaşılan. 40 kuruş çok para tabi, 3 kuruşluk aklı olan insan çok bu devirde düşün...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın'ın COQ'ya borcu neymiş? söyleyin de biz ödeyelim. Burada olmayan adamı borçlu çıkardınız ya, Allah sizi bildiği gibi yapsın.
    Sevgili kardeşim,

İlkay hocam anlatmaktan imtina ediyor veya tevazu gösteriyor olabilir ama daha Barkın yolun başındayken İlkay hocamdan çok değerli bilgiler tavsiyeler hatta daha fazlasını aldığını bilenler biliyorlar. Her hikayenin bir görünen yüzü birde arka planı vardır. İlkay hocam motosiklet denen hikayenin arka planındaki kahramanlardan birisidir ve gerçek bir motosiklet duayenidir. Bence bunları bilmediğin için COQ a haksızlık ediyorsun.

Sevgilerimle

Not: İlkay hocam şu benim telifleri yollasan artık diyorum 😂😂😂😂😂
    twisten, Shrieker, Thracian ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    .
    Bence başlık acil değiştirilmeli.

COQ arkadaşın hafızalara,yanlış davranışta bulunmuş bir üye gibi işliyor.

Ortada bir suç olsun veya olmasın,haklı ol veya olma.Önemli olan bu değil.

Kişilerarası halledilmeliydi,birini millete rezil etmeye çalışma çabası hoş değil.

Ilkokulda altına çişini yapan küçük çocukla alay eden,kötü çocuklar olur grup şeklinde, olay onun yetişkin versiyonuna benzemiş.

Savaş karargahta kazanılır arkadaşlar.

Bir mücadele içinde isen bile yöntemin ve üslubun uygun değil.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Adam mezarında ters döndü la yeter ya.
    yürekçe bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Diyelim ki Barkın Ağabey'in ailesi gerçekten videoların kendi siteleri hariç hiçbir yerde paylaşılmasını istemedi. Bunun başarılmasındaki arzu edecekleri yöntemler iftira, şantaj, kişisel mesajlaşmaların ifşası şeklinde suç işlemek ve Barkın Ağabey'in anısına böyle boş bir saldırıyla ihanet etmek midir ? Bütün bunları bu başlığı açan kişi yapmıştır ve elle tutulur hiçbir yanı yok. Kendisine verilen yetkiyi çok, çok , çok yanlış bir şekilde güç sarhoşluğunun da etkisiyle bilerek kötüye kullanmıştır. Ayrıca AEA video sorumlusu olduğunu iddia eden biri için hiç iş de bilmeyip, boş yere yaygara çıkartmıştır. Kendisini uzunca bir süre motosiklet ailesinin yüz karası olarak hatırlayacağım.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim,

İlkay hocam anlatmaktan imtina ediyor veya tevazu gösteriyor olabilir ama daha Barkın yolun başındayken İlkay hocamdan çok değerli bilgiler tavsiyeler hatta daha fazlasını aldığını bilenler biliyorlar. Her hikayenin bir görünen yüzü birde arka planı vardır. İlkay hocam motosiklet denen hikayenin arka planındaki kahramanlardan birisidir ve gerçek bir motosiklet duayenidir. Bence bunları bilmediğin için COQ a haksızlık ediyorsun.

Sevgilerimle

Not: İlkay hocam şu benim telifleri yollasan artık diyorum ����������
    AEA sponsorlarından destek aldı ve her programının başında isimlerini tek tek sayarak sponsorlarına teşekkür etti. Kusura bakmayın ama sizinki, bozacının şahidi şıracı gibi oldu biraz. Sevgiyle sağlıcakla kalın cancağızım.

Motosikleti
    Derbi ETX

O borç senin anladığın şekilde bir borç değil sandımca, ak trolde beğenmiş direk, şeytan taşlanıyor diye

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Bilenler vardır belki adım Erhan Aktokluk. Altın Elbiseli Adam ailesine çeşitli şekillerde yardımcı oluyorum.
    Yazmayayım, yazmayayım diyordum, çünkü çok pis çok kötü bir tartışma bu. Yani rahmetli kendi adına diye yapılan şeyleri görse... Adamı mezarında rahat bırakın bari be!

Konuyu açan kişi kalın gösterdiğim yerde de görüldüğü gibi rahmetli Barkın Bey'in gerçek ailesi adına konuşmuyor. Bahsettiği "aile" AEA ekibi gibi duruyor. Burada biraz kelime oyunu var gibi. Yani acılı anne-baba oğluna mı yansın, 49 kuruşun peşine mi düşsün zaten mantık olarak!

Yapılan gerçekten çok büyük ayıp! rahmetlinin gerçek mirası motosiklet camiasına verdiği katkının dünya durduğu sürece hatırlanması, adının hep yaşaması, çalışmalarının gelecek kuşaklara bile faydalı olmasıdır! Bunun için de mümkün olan her platformda videolarının yayınlanması lazım. Rahmetlinin ailesi bunu mu ister, 3 kuruş reklam parası mı ister!

Konuyu açan kişi, pistonlar denen kişi ve crazybullet denen kişi, kendi kişisel tatminleriniz, kişisel hırs ya da kavgalarınız için rahmetlinin, rahmetlinin ailesinin adını artık kullanmayın, ayıp yahu! Ayıp ölenin arkasından, daha kırkı çıkmadan böyle şeyler ayıp! Biri para derdinde öbürü kişisel hırs derdinde. Coq ile derdin varsa ona göre konuş arkadaş, kalkıp rahmetlinin adı ile uğraşma!
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer herhangi başka biri yapmış olsaydı bu dediğiniz hadiseyi, bence tamamen haksız olmanıza rağmen belki birkaç kişi sırf AEA hatrına sizin tarafınızda gözükebikirdi.
    Ama ve lakin konu İlkay abi olunca, forumda onunla siyasi yada herhangi bir nedenle anlayaşamayan x bir üyemizin dahi haksız göreceğini sanmam.
    İlkay abi ne kadar para kazanmıştır web sayfasından bilemiyorum ama, bu mecrada çokça insan biriktirmiştir, Türkiye'nin 81 ili dünyanın pek çok ülkesinde.
    Yaptığınız şey iyi niyet taşıyor olsa bile külliyen baştan sona yanlış.
    Birilerini kötüleyip taraftar bulamayınca da tamamen bizlere giydirmenizde ayrı bir hata.
    Hayatiniz boyunca hata yapmamış olabilirsiniz belki, ama bu sefer en iyimser tabirle yanlış ata oynadınız.
    Forumda 5 kişi var özelden soru sorup cevap alınabilen, ciddi ciddi başlıkları okuyup özgün fikir sunabilen. Ve biri gelmiş bu 5 kişiden birine "hırsız", forumun geri kalan üyelerine de "anlama özürlü" ithamında bulunuyor. Garip bir durum...
    Shrieker ve crxforever bunu beğendiler.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu anlamadım ama dikkate şayan bir hadiseye benziyor.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Merhabalar, arkadaşlar birbirinize karşı kötü sözler, kırıcı kelimeler kullanmayın yazık üç günlük ömrümüz var.
    Kimin ne olacağıda belli değil.

Olanlar olmuş üzücü bir durum.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi madem aea videolarının başka sitelerde gözükmesini istemiyorsunuz, youtube hesabını yöneten kişi videoların "embeded" olarak yayınlanması seçeneğini kaldırın. AEA resmi sitesinde video hosting kulllanırsınız.

COQ 'u durdurursunuz, ama bir sürü sayfa var böyle yayın yapan. hem hala duruyorlar mı bilmiyorum, ama sırf clickbait için "AEA gerçek kaza görüntüsü" diye video yayınlayanları engelleyin youtube'da.
    Shrieker bunu beğendi.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu neden hala kapatılmadı?

Çok yazık valla. AEA'nın kendi nickiyle paylaştığı videoları dahi açılmayacak yani artık.

Anakonuya gelirsekte COQ, AEA'nın kendi kanalından link vererek nasıl hırsızlık yapmış olabilir? Siteden reklam geliri etse ne olacak? Youtube'da gelir ediyor. Ya da linki facebookta paylaşınca facebookta gelir elde ediyor. Google'da Altın Elbiseli Adam diye aratsanız googleda gelir elde ediyor. Videoları silip dvd olarak satın o zaman kimse gelir elde edemesin.

AEA ismine büyük zarar veriyorsunuz. Videolar farklı kanallardan tekrar yüklenmediği sürece bırakın her mecradan yayınlansın. Ne kadar çok kişi görse o kadar iyi diyeceğinize tam tersini yapıyorsunuz. Unutmayın ki o videoları izleyenlerin çok büyük bir kısmı forum linklerinden tanıdı AEA mı.
    mostro, Lazasker, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)