Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

COQ KİMDİR? ALTIN ELBİSELİ ADAM VİDEOLARINDAN PARA KAZANAN???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle karşılanabileceğinin farkında olduğum için iki kere düşünüp yazmıştım. Ancak sorunuza objektif cevap alabileceğiniz biri değilim doğal olarak.

2007 yılından beri profesyonel bir online yazılım işletiyorum, az çok aşinayım bu işlere. Bizim işte entelektüel meta çok önemli, hatta herşeyimiz. O yüzden kime nasıl hangi şartlar altında fayda sağlayacağı konusunda net fikirlere sahibiz hepimiz, işimiz gereği. Belki de o yüzden yaklaşımım biraz ruhsuz, hatta itici geliyor olabilir. Ancak yazdıklarımın arkasındayım.
    Öyle diyorsanız öyledir hocam.
    Ben açıkçası telif, youtube, embed falan pek anlamam.
    Lakin olayın ticari meta olmasından çok insani boyutlarını göz önüne alırsak biz belki duygusal davranıyoruzdur.
    AEA'nın seveni vardır sevmeyeni vardır, coq'un seveni vardır sevmeyeni vardır ama burada gerçekten art niyet olmadığını düşünmemek için herhangi bir sebepte yok.
    Sizinde art niyetle değilde, psikolojik olarak farklı kararlar verebileceğinizi düşünmüştüm, demekkl ben yanılmışım.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yahu Eyyyy Mt Yönetimi...şahıslara hitaben şahıs adına hani konu açılmazdı..hani kural no bilmem kaça kaça deyip hemen gömerdiniz...

niye bu çifte standart..niye bu ikilik..niye bu eyyamcılık...(eyyamcılık nedir diye gogıla bakacağınızada eminim)...neden bu adamsendecilik...

bende her b.oka maydonoz olurum bu sefer nedense karışmayacağım tuttu.. ama benim mevzum da COQ un yıllardır siyasetin dibine dibine vurup mt.neti kullanması ve hep kollanması..bakmayın son bir kaçyıldır bazı özel projeleri nedeniyle sevgi kelebeği modunda...belkide ülkeye kesin dönüş yapacak belkide piyasa yapıyor şimdiden...madem Fransadasın napıyon burada ne işin var..yaşa hayatını orada bak keyfine..kendi bokumuzda boğulalım biz..ama yok illa nifak atacak kalamar yiyerek memleketini eleştirecek oradan...bi türlü ısınamadım...uyanık gurbetci..ortalığı ordan bile karıştırıyor valla helal olsun...elenktrik alamadım bi türlü işte..olmadımı olmuyor...

arkadaşlar COQ u çoğunuz az bilirsiniz..tanışlığı 2-3-4 yıl olanlar için alınmasın..ama daha önceleri buraları karıştırırdı siyaset konularında ahkamlar keserdi bazı zümrelere açık açık ince hakaretler ederdi..aşağılardı..bakmayın şimdi melek motorcu geçindiğine...motosiklet konusunda bilgilerine saygı duyarım..ama sosyal anlamda burada çok kişiyi fişlemiş ağr ithamlarda bulunmuştur..ve korunup kollanmıştır...yani forum kuralları ona işlemez..şeyinin keyfine göre takılır burda...ve konu açık kalsın diye de talimat verir ..konu da açık kalır kilitlenmez..öyle ilginç bir ayrıcalığa shaiptir...

HASMET Aga mesajına aynen katılıyorum...aşırı aşırı öpüyorum seni..admin bile tarafsızlığını koruyamazken burada sen açık net ve objektif yazdın..COQ ne tanımak istiyorum ne görmek..ama sen inan kimsin nesin diye çok tanımak istiyorum...dürüstlüğün konusunda beni yine yanıltmadın...

peki bir mod kardeşin yazdığı gibi konu tatlıya bağlanmadı ..napcaz..hadi o zaman muhabbet devam etsin...

AEA nın videolarını birileri her ne amaçla olursa olsun paylaşmışsa bunda bencede bir sakınca yok...ama videoların yasal takipcisi hazırlayıcısı sorumlusu her kimse ne diyorsa patron odur..duygusallığa gerek yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:27 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada konu olduğu gibi kalsın.

Malkara Keşan emredersin Paşam...

başka bir arzunuz...koca siteyi avucunun içine almış oynatıyor...

hiç kimseye saygınız yoksa bile hatıralara saygınız olsun..hadi konuyu açan kişi biraz nizam bilmiyor olabilir ama bu veritabanı bu kişisel detaylara alet olmamalıdır...

ben mt.netin menfaatlerine bakarım..eroyu coqu mogu bilmem aga...kuralları çalıştırın konuyu kapatın..herkes dağılsın..ortalık gereksiz toz duman oldu...

Admin Skulu severim sayarım bu toplara girmezdi o da konuya ucundan müdahil oluyor şaşırıyorum..ya aga sen bari yapma...forum bu kişisel konularamı kaldı...seninde huyun suyun değişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

aslında şu an konuyu açandanda konunun muhatabındanda birden nefret ettim..yahu adamı yeni toprağa vermişiz...az bir durun..bunları yazmak için uygun bir yer ve zaman değil...

.
    Green Arrow, Pistonlar ve motörcü bunu beğendiler.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu Eyyyy Mt Yönetimi...şahıslara hitaben şahıs adına hani konu açılmazdı..hani kural no bilmem kaça kaça deyip hemen gömerdiniz...

niye bu çifte standart..niye bu ikilik..niye bu eyyamcılık...(eyyamcılık nedir diye gogıla bakacağınızada eminim)...neden bu adamsendecilik...

bende her b.oka maydonoz olurum bu sefer nedense karışmayacağım tuttu.. ama benim mevzum da COQ un yıllardır siyasetin dibine dibine vurup mt.neti kullanması ve hep kollanması..bakmayın son bir kaçyıldır bazı özel projeleri nedeniyle sevgi kelebeği modunda...belkide ülkeye kesin dönüş yapacak belkide piyasa yapıyor şimdiden...madem Fransadasın napıyon burada ne işin var..yaşa hayatını orada bak keyfine..kendi bokumuzda boğulalım biz..ama yok illa nifak atacak kalamar yiyerek memleketini eleştirecek oradan...bi türlü ısınamadım...uyanık gurbetci..ortalığı ordan bile karıştırıyor valla helal olsun...elenktrik alamadım bi türlü işte..olmadımı olmuyor...

arkadaşlar COQ u çoğunuz az bilirsiniz..tanışlığı 2-3-4 yıl olanlar için alınmasın..ama daha önceleri buraları karıştırırdı siyaset konularında ahkamlar keserdi bazı zümrelere açık açık ince hakaretler ederdi..aşağılardı..bakmayın şimdi melek motorcu geçindiğine...motosiklet konusunda bilgilerine saygı duyarım..ama sosyal anlamda burada çok kişiyi fişlemiş ağr ithamlarda bulunmuştur..ve korunup kollanmıştır...yani forum kuralları ona işlemez..şeyinin keyfine göre takılır burda...ve konu açık kalsın diye de talimat verir ..konu da açık kalır kilitlenmez..öyle ilginç bir ayrıcalığa shaiptir...

HASMET Aga mesajına aynen katılıyorum...aşırı aşırı öpüyorum seni..admin bile tarafsızlığını koruyamazken burada sen açık net ve objektif yazdın..COQ ne tanımak istiyorum ne görmek..ama sen inan kimsin nesin diye çok tanımak istiyorum...dürüstlüğün konusunda beni yine yanıltmadın...

peki bir mod kardeşin yazdığı gibi konu tatlıya bağlanmadı ..napcaz..hadi o zaman muhabbet devam etsin...

AEA nın videolarını birileri her ne amaçla olursa olsun paylaşmışsa bunda bencede bir sakınca yok...ama videoların yasal takipcisi hazırlayıcısı sorumlusu her kimse ne diyorsa patron odur..duygusallığa gerek yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:27 ----------

Malkara Keşan emredersin Paşam...

başka bir arzunuz...koca siteyi avucunun içine almış oynatıyor...

hiç kimseye saygınız yoksa bile hatıralara saygınız olsun..hadi konuyu açan kişi biraz nizam bilmiyor olabilir ama bu veritabanı bu kişisel detaylara alet olmamalıdır...

ben mt.netin menfaatlerine bakarım..eroyu coqu mogu bilmem aga...kuralları çalıştırın konuyu kapatın..herkes dağılsın..ortalık gereksiz toz duman oldu...

Admin Skulu severim sayarım bu toplara girmezdi o da konuya ucundan müdahil oluyor şaşırıyorum..ya aga sen bari yapma...forum bu kişisel konularamı kaldı...seninde huyun suyun değişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

aslında şu an konuyu açandanda konunun muhatabındanda birden nefret ettim..yahu adamı yeni toprağa vermişiz...az bir durun..bunları yazmak için uygun bir yer ve zaman değil...

.
    Sen ne güzel kelam etmeye başladın mubarek ama doğru söyleyeni 9 köyden Şuut ve gooll olur biliyon demi

Sakın bi yerde Hırsız varrr diye bağırma büyük sıkıntı
    mete_han ve Pistonlar bunu beğendiler.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ne güzel kelam etmeye başladın mubarek ama doğru söyleyeni 9 köyden Şuut ve gooll olur biliyon demi

Sakın bi yerde Hırsız varrr diye bağırma büyük sıkıntı
    valla Aga benim kafa işine gelince çok güzel çalışıyor işine gelince çok iyi hatırlıyor..bu COQ denen zat bir mesajında ülkenin yüzde 60 kısmına koyun diyordu saydırıyordu..şimdi ben bunu nasıl ispatlayayım..silindi gitti..kendi inkar etsin...Allah biliyor yukarda o görür...modlara diyordum ki şikayet butonundan yahu bu hakaret ediyor kendi milletine diyordum yine cevap yok...kalamarcı ıstakozcu gurbetci abimiz eğitmen olmuş benim yeni haberim oldu...veya eğitmenmiş artık her neyse bilmiyorum...zaten o sıfatla girmeye başlayınca birde baktık Motosikletcilerin Bay Sevimli Pıtırcan Abisi olmuş...bir konu vardı AEA nın boşluğunu kim doldurcak falan diye..Coq belkide o boşluğa göz dikti..nedne olmasın...nam-ı diğer Horozumuz İlkay Abimiz yeni reyiz adayımız...

değerli forum üyeleri arkaaşlarımız..algı operasyonlarına kapılmayın...bu videolar mevzusundan tabiki COQ bir rant sağlamaz..ama bu konunun açılması bile buna müsaae etmesi kendisinin ne kadar uyanık olduğunun işaretidir...

kişilik karakter sahibi örnek eğitmen arayanlar Rahmi Barutcuyu takip edebilir...Oocan Okan Sinan Hocaları takip edebilir..onların mesajlarını yazdıklarını bulabilir...COQ para peşinde değildir bu saçmalık..sitesinde reklam alıyormuş bilmem ne..bunlar saçmalık..çocuk bile güler buna...ama reyting peşindedir...bunudamı göremiyorsunuz..bu kadar kör değilsinizdir umarım...

aklı başında biri Barkının toprağı kurumadan açılan bu nahoş konudna bile prim yapmayı seçebilmektedir..açıklamasını yaptıktan sonra KONUYU KAPATTIRIR..inandığı şeylere atfen yapar bunu..ama yok konu açık kalsın..buyrun kamuoyu hep beraber sofraya oturalım derseniz burada yaralanan Barkın olur..Barkının sevenleri olur...belki olur ya Barkının Ailesinden birileri okuyordur...

benide sevmeyen olabilir bu arada..mesele kişiler değil..mesele bu konuyla gündeme gelmekten gocunmayan kişi ve karakterlerdir...

konu rahmetlinin hatıralarına bile saygıyı çok gören zihniyetdir...şu konuyu 6 ay sonra yazışsak ben carlamazdım..ama daha durun bismillah yahu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:20 ----------

.

ben bu forumun en kıdemlilerinden biriysem zerre kadar damla kadar samimiyetime inanılıyorsa 12 yıldır buradaysam şu konu nedeniyle hem ERO hemde COQ adına ben utanıyorum...bu diyalogları buralara taşıdığı için ERO nikli kişiden..konuyu açıkladıktan sonra kapanmasını istemeyip dallanıp budaklanmasını sağlayan COQ için dea ynı acıyı ve utancı duyuyorum..yani siz hak arayın doğruyu yanlış tartışın ben hepinizden camia adına utanıyorum..yazıklar olsun size...yazıklar olsun tartıştığınız konuya...

zavallının biri köşe yazısında bize diyor ki MOTOSİKLETCİ TERÖRİSTLER..birşeyleri tartışmamız gerekiyorsa bunu tartışalım buna tepki verelim..buna karşı dik duralım..buna taraf olalım..buna odaklanalım..bu konu incir çekirdeğini bile doldurmaz..MT Yönetime büyük görevler düşüyor...

.
    jimi_hendrix ve yürekçe bunu beğendiler.

Yeter artık ya arkadaş bırakın da bari adam mezarında rahat uyusun ayıptır yemin ederim ayıptır...

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Kaç yıldır çok mesaj atmasamda foruma girer çıkar bilgi edinirim ve çoğu zaman COQ abimizin mesajlarını görürüm her zaman aktif, devamlalılığı olan birisi, adam düzgün her konuya cevap yazıyor. Barkın reisi skytürkten beri izlerim

Ero Yazışmaları tekrar okursan yaptığın hatayı çözebilirsin bence. Senin perspektifinden baksam bile maksimum %10 haklılık verebilirim. A.E.A. ekibinin emeğiyle çekilen videoları COQ abimiz sitesine koyarak ufakda olsa fayda sağlayabilir ama youtube linkleri koyduğundan A.E.A. sayfasıda tıklanmadan nasibini alıyormuş daha ne olsun.

Ülkemizde motosiklet videoları için özgün bir site olsa iyi olmazmıydı? Barkın reis karşımı çıkardı? Yapılan tartışmayı reis görse üzülür be...

Her platform da yaygınlaşması gerekirken, sürücü kurslarında ders niteliğinde izletilmesi gerekirken yapılana bak.

Açık konuşayım: Barkın reis reklam videoları çektiğinde dahi videolara beğeni atardım bu emekler bedava olmaz diyerek malum belli bir kesim çizgisinden ayrıldığını düşünerek eleştirirdi. Her videosunda artısı eksisi ne varsa bam bam bam söylerdi bu yüzden reis test motoru bulamıyordu o yüzden sıfıra yakın motorları incelediği çok oldu. Sonradan söylemlerini yumuşattı yumuşatması da doğruydu.
    Barkın abi hepimizi üzse de hakka kavuştu. Bırakın reisi her platformda izleyelim izletelim Ailesininde buralardan gelecek paraya ihtiyacı yok diye biliyorum 2013 expo motosiklet fuarında konuşması sırasında babasını göstererek sponsorluk işini babam saolsun yürüttük dediğini ben duydum. Aileside barkın reisin daha fazla duyulmasına daha önem verirler diye düşünüyorum. Sahsi kanaatlerim daha başka yerlere gidiyor yazmayayım...
    Shrieker bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motovideo adlı sitede youtube linki verilen videolar AEAnın yasal hakları vs. yazı çıkıp youtube üzerinden izleyiniz diye yazı çıkıyor yani engellenmiş

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Konu kitlensin bence uyeler birbirine giydirmeye basladi..
    yürekçe bunu beğendi.

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşarken istemediği şeyin şimdi yapılmasını sizce ister miydi? Üstelik bunu dostuyum dediği bir şahsın yapması? Zaten site var. O zaman sitenin reklamını yapsın? Siteye link versin? Derdim siteye girilme sayısı artması falan değil, yapılan emeğe saygısızlık ve açıklaması yapıldığı halde halen bir yerlere kopyalanmaya ve bundan bir medet ummaya çalışılması.
    Hocam siz adamın yetirince reklamını yaptırdınız aslında.
    Bence bu konuyu insanlar üzülmeden kapatılmalı. Barkın Ağabey'i sevmeyen saymayan yoktur. Rakipleri bile. Ama bu durumu burada paylaşmadan önce bahsettiğiniz gibi ailesi ile görüşüp bu şekilde paylaşıma açsaydınız. Belki babasının da Başarmış demek ki cümlesinin altında yatan anlam budur. Belki babası bir ömür her yerde olsun diye kabul edecek bu paylaşımları.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Vay anam neler dönmüş serhat yaa.

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aşağıdaki konuda "Altınlı gece ne???" diye sormuştunuz. Aradan geçen zamanda ne ara altınlı geceyi izlemeye başladınız hatta reklam verme aşamasına geldiniz?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...abilir-mi.html
    Altta yazan COQ un diğer mesajını okudun mu peki?
    Bu mesajdan ne anlıyoruz?Demekki muhabbetleri varmış.

"Barkın'la görüşemedik bu nedenle olan biteni ona da soramadım."

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    10 yıla yakındır editörlük yapıyorum böyle saçma bir yaklaşım görmedim. YT'den video indirilip siteye yüklense tamam kabulde hatta benim kendi otomobil sitemde bile vardı AEA embed kodları.

Hit çekiyormuş sitesine acaba bu arkadaş hitlerin ne kadar zor çekildiğini biliyor mu? AEA'nın takipçileri zaten hemen hemen her videosunu izlemiş, yemiş yutmuştur. Tekrar tekrar ne kadar hit çekebilir? Hatta onuda geçtim çekse ne olur? Video izlenmesi zaten yine YT'deki videoyaya gider, video üzerinde çıkan reklam gelirleri yine AEA ekibinin hesabına gider.

Yazık gerçekten çok üzüldüm, bu kadar güzel bir insanın emekleri böyle böyle silinip giderse çok acı.
    selsa, Shrieker ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL 650
    adam düzgünce izah etmiş , youtube bu altyapıyı dünyadaki herkese sunmuşsa herkes kullanabilir . Verilen reklamdan kazanılan 49 kuruş için de izah etmiş . Daha ne desin . Bırakın AEA ın videolarını herkes izlesin tanısın öğrensin. 1 genç 2 kelime öğrense hayatı kurtulcak belki. Buna engel olmanın AEA ı tekel altına almanın ne gereği var , kaldıki topluma mal olmuş bir insan artık .
    Bu yazışmalarınız sizin aleyhinize bile kullanılabilecek nitelikte hukuken farkındaysanız . Resmen tehtid etmişsiniz adamı .
    Shrieker bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Siz ve bu kepazeligi savunan tayfa once yasal sorumluluklari ve kurallari ogrenmesi gerekli.
    Hala hakli haksiz tartismasi yapan var. COQ orada efendi gibi davrandigindan konu oraya kadar uzamis. Ben olsam derim ki ates olsan curumun kadar yer yakarsin elinden geleni ardina koyma gibi iki klise lafi ettikten sonra sallamam bile. Cunku yasal olarak boyle bir suc yok. Boyle bir sorumluluk yok. Ciddeb savunanlari inanamiyorum. Ortada gri alan yok. Siyah ve beyaz var. Siyah olanin da kim oldugu net ortada..
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuşmalarda adam reklam yayınlıyorsun vs deyince Coq denen arkadaş ne reklamı diye şaşırıyor adam kanıt atıncada ya bir garibe kask alırım diye adsende koydum diyor. Bariz burda çelişki ve yalan mevcut . O nedenle bu konuda coq kardeşim bana göre haksızdır .

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Demek altinda baska seyler varmis hocam.
    Ben de bu adamlar nasil bu kepazelgi savunur diye sasiyordum. Olay farkli demek...
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasmet, burada kim kimdir az buçuk biliyorum. 10 sene geçirmişim forumda. Senelerin tabiki önemi yok ama çoğu nickname aşinadır bana.
    Sevenim çoktur, bir o kadar sevmeyenimde vardir tabi.
    Sizi de yazılarınızdan, kelamınızdan az çok tanıyorum.
    Açık konuşmak gerekirse, coq değil mevzu başka biri, hadise aynı hadise olsaydı tavrınız ve fikriniz tam tersi istikamette olurdu diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum acaba?

Konu niye kapanmıyor diye soranlara cevaben, tatlıya bağlanması umuduyla sadece.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu konu hala niye kapanmadı..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Edit. Kendi adima...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bence Metehan abi haklı. Başlığı açan Ero uslup ve davranış olarak yanlış davransa da konuda haklı olan taraf o. Mesajları okuduğumda bariz bir şekilde moderatörlerde dahil taraf tutma eğilimi var Coq isimli üyeye karşı. Coq ve Aea'yı seven insanlar olabilirsiniz ancak sizin Aea bünyesinde ve söylediği şekilde ailesinin kararlarını uygulayan kişiye karşı böyle yapamazsın, anısına zarar veriyorsun gibi sözler sarfetmeniz aksini ispatlamadığınız sürece geçersiz.

Dolayısıyla bir kişiyi ve onun yarattığı ürünleri sevmeniz, sizin o konuda ahkam kesebilmenize olanak vermiyor. Bu konu çok net bir biçimde moderatörlerin müdahale etmemesi ve yanlılığı yüzünden bu noktalara gelmiştir.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 yıla yakındır editörlük yapıyorum böyle saçma bir yaklaşım görmedim. YT'den video indirilip siteye yüklense tamam kabulde hatta benim kendi otomobil sitemde bile vardı AEA embed kodları.

Hit çekiyormuş sitesine acaba bu arkadaş hitlerin ne kadar zor çekildiğini biliyor mu? AEA'nın takipçileri zaten hemen hemen her videosunu izlemiş, yemiş yutmuştur. Tekrar tekrar ne kadar hit çekebilir? Hatta onuda geçtim çekse ne olur? Video izlenmesi zaten yine YT'deki videoyaya gider, video üzerinde çıkan reklam gelirleri yine AEA ekibinin hesabına gider.

Yazık gerçekten çok üzüldüm, bu kadar güzel bir insanın emekleri böyle böyle silinip giderse çok acı.
    Ortada başka bir hesap, kuyruk acısı, kıskançlık, olunamayan şeyleri olma hırsı var çok açık.

Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hit çekiyormuş sitesine acaba bu arkadaş hitlerin ne kadar zor çekildiğini biliyor mu?
    Bilmiyor. Çünkü kendisine yetki verildiğini iddia ettiği konuda hiçbir şey bilmiyor. Sorumlu olduğunu iddia ettiği youtube videolarının paylaşım ayarlarını bile bu başlık altında yargısız infaza kalkıştığı Coq'dan öğrendi. Bu olay malesef AEA ekibi için bir halkla ilişkiler faciası oldu. Umarım toplarlar, güzel bir içerik ve sunumla devam ettirirler projeyi.
    boshaft bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Yani biz şimdi bu hastalıklı düşünce yüzünden mi adamın ölüm haberinin resmi hesap linkini gruplarda paylaşamadık?
    yürekçe bunu beğendi.

Bence ero dogrusunu yapiyor. Barkin'in en ufak bir videosunu dahi hem kendi hem ekibi hemde yasal haklar yonunden yayinlamak icin sorulmasi izin alinmasi gerektigini dusunuyorum. Mesele 40kurus degil, izinsiz yapilmasindan kaynakli. Forumda edebiyat yapan o kadar cok kisi var ki bu konuda masallah. Videolarin kontrolu, burada abuk sabuk yazanlara dusmez. Barkin yasarken coq ya mi birakti bu kontrolu? Yasiyorken nasilsa vefatindan sonra da ayni sekilde kontrol edilecek ve normal olanda budur.
    Pistonlar bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)