Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

COQ KİMDİR? ALTIN ELBİSELİ ADAM VİDEOLARINDAN PARA KAZANAN???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Barkın'nın videolarının motosiklet.net'te de yayınlanması engellenmiş, ERO yasaklama sebebin ilk mesajındaki ile aynı mı?
    AEA projesinin devam edeceği açıklanmıştı, bu kararları kim veriyor? AEA projesinde yetkili sen misin? Projeyi kimler devam ettirecek?
    pea, Shrieker, erenedip ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Konuyu baştan sona kadar okudum.

Ve ilk yaptığım şey YouTube üzerinden AEA aboneliğimi kaldırmak oldu.

Bu kafa yapısına miras kaldıysa AEA projesi, o proje artık benim için ölmüştür.
    kanucan ve ÜmitS. bunu beğendiler.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...kullanmak.html

Sevgili Usta'nın kendi nickiyle koydugu kendi videosudur....

konuyu bir mantıga oturtabildi mi acaba engelleyen kişi veya kişiler..
    Darkin bunu beğendi.

exteras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F700 GS
    Coq u sabırından dolayı tebrik ediyorum. Ero yu da gerek özel konuşmaları paylaşmasından ve de çocukça tehdit etmesinden dolayı kınıyorum.

Siteye Türkiye den erişim engeli koydurtacakmış. Yeni moda oymuş.

Sana kaldıysa Barkın ın mirası yazık.
    Shrieker bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz neden anlamıyorsunuz AEA neden hayatayken şunu şunu yapmamış diyorsunuz site halen test aşamasında doğal olarak AEA bundan bi haber işleriyle uğraşıyordur birinin hakkını gasp etmenin 1 kuruşu 10 kuruşu olmaz AEA youtube yönetimi hakklarını koruması erhan denen şahısa verilmiş oda korumaya çalışıyor ailesinin talimatıyla halen devam ediyor COQ denen arkadaş tamm deyip vidyoları kaldırmalıydı basit ve öz o basit olan bir işlemi yapmıyor yokuşa sürüyorsa bu adam da ypkuşa sürmekte haklı hakka hukuğa saygı yok bari ölenin hakkına hukuğuna saygı duyun malesef oda yok
    yav arkadaş siz internet alemine yeni falan mı girdiniz? konuyu mu okumadın? adam herhangi bir videoyu indirip paylaşmıyor. link veriyor bu da yasal!! ister para kazanır ister kazanmaz, bunu anlatmak için ne yapmak gerekir? aç youtube yasalarını oku, şahıslar istemezse şu an olduğu gibi embed etmeye kapar. Şimdi bu yazdıklarımızı tekrar tekrar okuyun. anlayana kadar yol uzun...
    Metehan07-70 ve twisten bunu beğendiler.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sevgili kardeşim,Altınlı Geceyi hiç izlemedim vaktim olmadı.
    Ne olduğunu tam bilmiyorum ama sanırım Barkın'ın canlı yayınına verilen isim.
    Bunu niye sorduğunu da anlamadım.
    İzlemem mi gerekiyordu?
    Altınlı gecede reklam verme geyiği yaptığınıza göre altınlı geceyi de bilmeni beklerim. Dostum dediğin ve videolarını paylaştığın kişinin kanalında yaptığı en önemli yayın altınlı geceydi. Böyle safa yatmak retoriklerine bayılıyorum.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aşağıdaki konuda "Altınlı gece ne???" diye sormuştunuz. Aradan geçen zamanda ne ara altınlı geceyi izlemeye başladınız hatta reklam verme aşamasına geldiniz?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...abilir-mi.html
    arkadaşlar AEA nın çıkarcı ekibini tanıyalım. Biri de CrazyBullet miş öğrenmiş olduk. Bunları bilip öğrenelim. unutmayalım. Bunlar koltuk sevdasına, para derdine düşmüş şahıslar. herkes hakettiğini bulmalı...

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden aynı camiadan insanlar birbirlerine destek olmak için can atarken şimdi partnerlik dalgasına birbirlerini vurur olmuşlar, para işte, insanları böyle birbirine kırdırıyor.

Konuyla ilgili yapacağım tek yorum; karşı tarafın haklı olduğudur. İsteyen herkes gidip site kurup utubedaki videoları link aracılığıyla paylaşabilir. Sonuçta offical hesaptan alınıyor ve paylaşıldığında tekrar oraya yönlendiriliyor.

Buradaki kavga partnerlikten gelen gelir kavgası. Hiç yakışık olmamış bu durum.
    Shrieker bunu beğendi.

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Haklı haksız konusuyla ilgilenmiyorum.İki taraf için de çok üzüldüm. Ama en çok Rahmetlinin arkasından böyle muhabbetlerin ortaya çıkması üzdü beni.
    40 yaşında AEA'ın videosunu izledikten sonra motosiklet kullanmaya karar vermiştim.
    Üzerimde büyük emeği olan birinin böyle konularda adının geçmesi benim için kahredici.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Bu işte bir gariplik var.
    Kimse tarihleri kurcalamıyor.
    Ero eski bi üye
    COQ da eski üye
    1 ocak da başladı paylaşımlar.
    Barkın bunları biliyordu.
    Barkın 10 gün önce vefat etti.
    Ailesi daha şoktadır diye düşünüyorum.
    Acılarını kenara bırakıp Coq'un peşine düşmemişlerdir dimi?
    Birileri yıllarıdır ya bu dostlukdan yada başka sebepden cekememezlik yaptıklarını düşünüyorum.
    Şahsi problemlerini barkın üzerinden hallediyolar diye düşünüyorum.
    Bunun başka izahı yok.
    Varsa biri bana açıklasın.
    FCTokuri ve Shrieker bunu beğendiler.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar AEA nın çıkarcı ekibini tanıyalım. Biri de CrazyBullet miş öğrenmiş olduk. Bunları bilip öğrenelim. unutmayalım. Bunlar koltuk sevdasına, para derdine düşmüş şahıslar. herkes hakettiğini bulmalı...
    Puhahahaha, koltuk sevdası hahaha takipçiyim ben ne koltuğu AEA sayesinde 40 kuruşta olsa hiç para kazanmadım fakat çok değerli bilgiler edindim. Altınlı geceleri iyi takip eden birisi AEA'nın eğitmenler ile ilgili görüşünü çok iyi bilir çünkü programlarında bu konuya çok değinirdi. Zamanında AEA'dan haz almadığı ve AEA projesini mesajlarıyla manevi olarak dirhem desteklemediği aşikar olan kişilerin AEA videoları paylaşmalarına ve yeri geldiğinde safa yatıp 3 maymunu oynamalarına, Barkın benim arkadaşımdı deyip Barkın'ın en büyük işlerinden birisi olan canlı yayınlarından haberdar değildim demelerine sinir oluyorum. İki yüzlüce.
    Mustaphalanx ve dasmehdix bunu beğendiler.

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllardır forumlara yazı yazardım ve çokça arkadaşım da oldu yüzyüze görüştüğüm de. Yalnız tek değişmeyen şey var insanların okumadan cevap vermesi.
    Bu yazdıklarımdan bu sonucu çıkardınız öyle mi? İlginç. Gerçekten çok ilginç. Umarım bir gün GERÇEKTE bir şeyler üretirsiniz ve sizin üzerinizden insanlar para kazanırlar size sormadan!

Ben youtube üzerinde bu ayarların varlığından bile haberdar değildim. Sağolsun COQ sayesinde öğrenmek, araştırmak ve bulmak zorunda kaldık. Halen benim bu işten gelir elde ettiğimi düşünen varsa o fikri bir kenara bıraksın.

Aynı şekilde daha önceden de haberxxxx diye bir site kopyalamaya çalışıyordu, onu da engelledim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Hmmm o zaman bana göre bu site de gereksiz internetten kaldırıverin bir zahmet!?
    Vay be AEA sosyal medya paylaşımlarının kontrol ve takibini bıraktığı insan Youtube un paylaşım ayarlarını dahi bilmiyor öyle mi? Normalde youtube kullanım koşullarını satır satır bilmeniz gerekirdi sanki...

Herkes gerekli şeyleri söylemiş ama benim anlamadığım tek konu, AEA neden böyle önemli bir görevi, böyle çiğ tavırlı ve hazımsız birisine emanet etmiş acaba:/

Ek olarak COQ hocanın bu video paylaşım projesini ilk okuduğumda çok hoşuma gitmişti ve bu işe iyi niyetler giriştiği zaten her kelimesinden ve tavrından anlaşılıyor. Umarım devam eder ve başarılı olur. Umarım bir sürü reklam alır ve bol bol paralar kazanır. O paraların güzel yerlere harcanacağına eminim.
    Shrieker, Alonedark93 ve pea bunu beğendiler.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Burada adamı linç edelim diye çirkin şekilde önümüze atmaya kalkışmış ters tepki yapınca da videoları MT.net üzerinden izlemeye bile engel koymuş. Üslup, yapılanlar.. Yazık gerçekten.
    Shrieker, pea ve twisten bunu beğendiler.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumdaki en gereksiz başlık

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    FCTokuri ve Mustaphalanx bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    Olayı uzaktan tarafsız izlemeye çalıştım yazılanları baya bi okudum coq okadar efendi saygılı konuşmasına rağmen sanki ağza alınmayacak laflar etmiş gibi ifşa edilmiş karşısındakinin üslubu da ergenliği yeni geçmiş genç üslubu o tarafa da haklılık payı vermeye çalışsam da ben burada coq yu haklı buluyorum. Hele ki videolar motosiklet.net üzerinden de engellenmiş yayınlanmaya onu da şimdi görünce yuh artık diyorum.Bir sorum var Barkın vefat etmeden neden engellenmedi buradaki videolar? Motosiklet dünyasında motosiklet videoların engellemek.. Barkın ı sevsemde böyle yapacaksanız bu proje devam edecekse YouTube üyeliğinden bende çıkar birdaha video falan izlemem.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Konuyu dünden beri takip ediyorum. Şahsım adına son kez yazıp,bundan sonra müdahil olmayacağım.

1-Barkın Bayoğlu'nun mirasını korumak adına ailenin aldığı kararlara saygı duyuyorum. Paylaşım yapıp/yapmama noktasındaki karar kendilerinin aldığı bir karardır.

2-Bizim burada tepki gösterdiğimiz husus,uslubtaki çirkinlik.

Alınan karar neticesinde gerekli siteler/kişiler uyarılabilir. Uyarılara olumlu yanıtlar gelmezse yasal yollar açıktır.

Niye yasal yollar ya da youtube paylaşım ayarları üzerinden yaptırım uygulanmıyorda,burada ifşa etme ihtiyacı hissediyorsunuz ?

Davanızda haklıysanız,gider gerekli prosedür neyse onu izlersiniz.

3-Buraya bir konu açıyorsanız insanların düşüncelerine saygı duymak zorundasınız.

Forumu aşağılar tavırlar,üyeleri küçük görmeler falan...

Siz kimsiniz ve bu hakkı kendinizde nasıl görüyorsunuz ?

4-Yıllardır klişe haline gelen Mt bitmiş,Mt eskiden daha iyiydi argümanlarının içinin ne kadar boş olduğunu gördünüz sanırım.

Bu forum haksızlıklar karşısında gerektiğinde action cam takıp,apaçiliklerini insanlara sunanlara,ben motosiklet kullanıyorum,ne olursa olsun haklıyım mantığındaki onlarca konuda gereken tavrı göstermiştir.

Sizde gördüğünüz üzere yazılan onlarca mesajla sizin uslubunuzun çirkinliğini,nezaketsizliğinizi insanlar kolayca bloke etti.

Belki davanızda haklısınız. Ama haklıyı haksız duruma uslub düşürür.

Uslubunuzla kaybettiniz..

Uzaktan mesajları okuyorsunuz,biliyoruz..

Umarım olayı vakar çerçevesinde tatlıya bağlayacak hissiyatta birileri çıkar.
    erenedip, Shrieker, Mustaphalanx ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu engellemeler AEA' yı asıl şimdi gömmektir. Allah rahmet eylesin inş. Mekanın cennet olsun...
    Mirasını yaşatmak varken mirasıyla beraber gömmek... Tam insanevladı işi... Helal sana Ero :(

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video linki paylaşılmış videoyu indirip gerekli yerleri sansürlenip kendi logosunu video içine yerleştirmeler vs olsa iş değişirdi
    Ki böyle olsa bile youtube hemen anlıyor neyin ne olduğunu

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Başlığı bi editleseniz keşke.
    Tartışmalardan görüldüğü üzere, ortada net olmayan bir drum var.
    Başlık çok net bir durum gibi yayınlanmış, düzenlemek lazım. Coq adına rahatsız oldum açıkçası.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)