Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

COQ KİMDİR? ALTIN ELBİSELİ ADAM VİDEOLARINDAN PARA KAZANAN???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ben neden bunu bu forumda okuyorum?
    Yazık.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Coq kardeşimin sabrına ve efendiliğine diyecek çok, diğer arkadaş belli ki tecrübesiz ve daha ergenlik çağından çıkamamış, duygusal tepkiler gösteriyor. Bu iş umarım Barkın Bey'in hatırasını kötü etkilemez, hayattayken amacı olan şeylerin tersi ile sonuçlanmaz, çünkü bir antipati ortamı oluşmasına sebep oldu ve mirası kötü etkilendi, kalanların kılı kırk yarması gerekirken çok kötü bir başlangıç yaptılar, AEA olayını tamamen sıfırlamadan bir an önce toparlanmalarını diliyorum.
    Shrieker ve -Black- bunu beğendiler.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    AEA dan sonra muhtemelen sponsorlar tek tek çekilecekler , bunun gibi ler de kuyruk acısı ile 49 centlerin peşine düşecekler. Biz biran önce videoları kendimize arşivleyelim bunlar kaybolup giderken videoları falanda silmeye kalkarlar muhtemelen. Özledikçe açar izleriz en azından.
    G-Strider, Kızıl pars, mgora ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Ulan be yazıklar olsun. Altın Elbiseli Adam adını görünce sıradan bir izleyeni ve seveni olarak halen benim içim cız ederken ekibinin yaptığına bak. COQun sitesinde yaptığında herhangi bir yanlışlık yok. Halka açık siteyi linkinden video kullanmak gayet normaldir ve haksız bir durumu yoktur yukarıda detaylı yazılmış zaten. Kaldıki Barkından sonra AEAnın tek bir programını izleyeceğimi sanmıyorum bu konunun üzerine hiç izlemem. İsmi üzerinden prim yapmaya çalışmak konuya mevzu durumdan daha ahlaklı değil
    Shrieker bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Siz neden anlamıyorsunuz AEA neden hayatayken şunu şunu yapmamış diyorsunuz site halen test aşamasında doğal olarak AEA bundan bi haber işleriyle uğraşıyordur birinin hakkını gasp etmenin 1 kuruşu 10 kuruşu olmaz AEA youtube yönetimi hakklarını koruması erhan denen şahısa verilmiş oda korumaya çalışıyor ailesinin talimatıyla halen devam ediyor COQ denen arkadaş tamm deyip vidyoları kaldırmalıydı basit ve öz o basit olan bir işlemi yapmıyor yokuşa sürüyorsa bu adam da ypkuşa sürmekte haklı hakka hukuğa saygı yok bari ölenin hakkına hukuğuna saygı duyun malesef oda yok
    Mustaphalanx ve Pistonlar bunu beğendiler.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

plaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1

Videoları arkadaş engellemiş artık coq un sitede izlenemiyor konu kilit

Şaka bir yana adam Barkın'ın siteden haberi var hatta canlı yayınında tanıtımını bile yapacaktı diyor.
    Sen gidip siteyi engelliyorsun Barkın'ın adına karar verme yetkisini nereden buluyorsun. Yine ailesi öyle istedi falan yalanını atma.
    Ailesine bunu söylesen yayınlansın bir sorun yok çünkü Barkın'ın haberi varmış diyeceğinden adım gibi eminim.
    Yazık AEA projesi kimlerin elinde. Youtube kullanmayı bu konuda mesaj yazan üyelerden öğreniyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Bu arada Barkın'ın abinin Peru seyehatinin 4. bölümü yayınlandı. İzleyince insan duygulanıyor. Aşağıda paylaşıyorum. İzlemeyenler vardır.
    Aaa ama videoyu izlemiyorsunuz MT'yi de engellemiş bu ezik tip.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Barkın'a içten içe aşık biriydim, adının geçtiği her saçma tartışma midemi bulandırıyor..

Dün yine mezarındaydım, bu tartışmaları yapanlara önerim bi gidip ziyaret etmenizdir..
    Ben her yerde Barkın'ı gordugumde mutlu oluyorum, unutmak istemiyorum,
    hknzrdm, Mustaphalanx ve orhanay06 bunu beğendiler.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Youtube' a yüklenen her video eğer paylaşıma kapatılmadıysa her sitede, her forumda, her sosyal medya programlarında paylaşımı yasaldır. Zaten Youtube' a yüklemekteki amaç videonun yayılmasıdır.
    Hal böyleyken paylaşıma açık videoları paylaşan birine sen reklam parası alıyorsun, sen hak yiyorsun demek abesle iştigaldir, komiktir, saçmadır.
    Bundan rahatsızlık duyan insan paylaşana sataşacağına youtube' tan videoları paylaşıma kapatabilir. Kaldı ki rahmetli yaşarken paylaşıma açıkmış.
    Gerek arkadaşın kendi insiyatifi gerekse ailesinin bir isteği varsa dediğim gibi paylaşıma kapatırsın olur, biter. Ama unutulmaması gerekir ki rahmetli bunları paylaşıma açmış ve yayılarak herkesin yararlanmasını istemiş. Asıl miras budur. Eğer mirasına, emeğine sahip çıkılacaksa engelleme yoluna gidileceğine aksine dağılması, daha çok rating alması için uğraşılması gerekirdi.

Not: Coq' un bu videolar sayesinde maddi kazanç elde ettiği belirtilmiş. Yanılgı. Sitede bir tek rahmetlinin videoları yok. Dolayısıyla sitesinde reklamları olması gayet doğal. Eğer sadece Barkın bey üzerine bir site inşaa edilmiş olsaydı haklı olunabilirdi. Şimdi şikayetçi arkadaş diyemez ki ya reklam bannerlarını kaldır yada Barkın beyin videolarını. Kaldı ki site sahibi oradan gelecek 3-5 lirayla ben imkanı olmayanlara yardımcı oluyorum diyor. Buda bir Barkın Bayoğlu mirası değil midir? Şimdi o yardımlarda Barkın beyin de bir katkısı olmuyor mu? Bu onu mutlu etmez miydi?
    Mirasa sahip çıkılacaksa bu durum desteklenmeli...
    Metehan07-70 ve Shrieker bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Çok saçma yazmayayım dedim ama dayanamadım..

COQ kesinlikle haklı sonuçta kendi sitesine upload etmiyor bağlantı linki ile yayınlıyor kaldıki bunu yapmasa zaten o arkadaş engelleyemezde..

Yazılanları gördükçe üzülüyorum bu sekildemi babuşun mirasına sahip çıkıyorsunuz hey dostum sen sakın paylaşma,o paylaşımını facebookdan kaldır arkadaş listen youtube dan izlesin izlerkende abone olmayı unutmasınmı diyeceksiniz

O kadar motorcu AEA logosu yaptırdı yine bu arkdaş yolda gördüğü motorcuları görüp hey dostum bunlar bizim bastırıp sattığımız stickerlarımız değil hemen onları sök motorundan takacaksan bizden alacaksın yoksa plakanı aldım dava ederim mi diyeceksiniz

Babuşu hala tanımayan o kadar çok insan varkı motorlarımıza resmini asmıştık cenazede hala görenler abi yakınınızmı diyor kaldıki siz ailesi istemiyor diyorsunuz o halde youtube dan da kaldırınki söylediklerinizde samimi olduğunuzu düşünelim

Amacınız eğer kendi kanalınız üzerinden videolardan videolara geçiş yaparak reklamlardan dolayı gelir elde etmek ise orası ayrı kaldıki öyle görünüyor.

Şahsi görüşüm babuşun mirasına sahip çıkarak onun başlattığı yolda ilerlemenizi gönülden isterim fakat yeri dolmayacak orası ayrı
    Shrieker bunu beğendi.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlkay hocam az çakal değilsin yahu

Üzerine para versen senin sitenin tanıtımı bu kadar yapılamazdı :p :p :p

Benim içeriklerden de paylaştıysan haber ver bir başlıkta ben patlatayım "asacam kesecem" diye

Sen yoluna devam et , Barkına olan katkılarını ve sevgini bilen adamlardan birisiyim . Birisinin borcu var ise bu Barkının sana olan borcudur , senin ona değil.

Sevgilerimle
    Barkın'ın COQ'ya borcu neymiş? söyleyin de biz ödeyelim. Burada olmayan adamı borçlu çıkardınız ya, Allah sizi bildiği gibi yapsın.
    Pistonlar bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer videoların paylaşılmasını veya başka sitede yayınlanmasını istemiyorsan basitçe Youtube ayarlarından gerekini yapar eğer kanundışı bir olay varsa (bu durumda yok gözüküyor) mahkemeye gidersin.Daha acısı taze olan Barkın abimizin arkasından bu kadar saçma sapan bir tartışma çıkarmak son derece yakışıksız ve gereksiz olmuş.

Ayrıca bu sitede kişiye özel konu açmanın yasak olduğunu,T.C. kanunlarına göre özel yazışmalarının taraflardan habersiz paylaşılmasının da kanun dışı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Yanlış bilmiyorsam İlkay ve Barkın eski dostlar.Bu tarz yersiz bir suçlamanın İlkay abi için oldukça kırıcı olabileceğini tahmin etmek zor değil.
    sheriff87 ve Shrieker bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın'ın COQ'ya borcu neymiş? söyleyin de biz ödeyelim. Burada olmayan adamı borçlu çıkardınız ya, Allah sizi bildiği gibi yapsın.
    Aralarındaki hukuku bilmiyoruz kaldıki adam yazdığına göre vardır bir bildiği değilmi herşeye maddiyat olarak niye bakıyorsunuzki paranın satın alamayacağı şeyler olduğu gibi manevi değeri yüksek başka birşeyde olabilir.Nasılki aea cenazesine binlerce motosiklet katıldı hadi getir bakalım o kadar motosikletliyi bir araya ? ünlü olduğu içinmi o kadar katılım oldu sanıyorsun oraya gelen motorcuların coğu seviyor ve aea coğunun üzerinde emeği var yüz yüze gelmese bile adamlar videolarından birşeyler öğrenmiş ve üzerimde emeği var vefa borcum var diyerek geldi
    Shrieker ve twisten bunu beğendiler.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce yazdım Barkın'ın siteden haberi de var desteği de.
    Hatta Altınlı Gecede reklamını yaparız güzel bi sakal indiririz diye esprisini bile yaptı aramızda.
    Şu aşağıdaki konuda "Altınlı gece ne???" diye sormuştunuz. Aradan geçen zamanda ne ara altınlı geceyi izlemeye başladınız hatta reklam verme aşamasına geldiniz?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...abilir-mi.html
    gursus ve dasmehdix bunu beğendiler.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    AEA nın bir seveni olarak böyle çocukça hareketle AEA nın biz motorculara bıraktığı mirasa saygısızlık ettiğini söylemek isterim ERO kardeşim.
    İlk çıktığından beri AEA yı izlerim,çok uzun zamandır COQ nikli üyenin yazdıklarını okurum peki sen kimsin arkadaşım ya
    ??

Acımız zaten derin senin saçma savunmalarınla daha çok üzme milleti,AeA varsa bu biz motor sevenlerin desteğiyle vardır bir nevii sen şimdi onu bizden mi esirgemeye çalışıyosun.

COQ u azcık tanısan 3-5 liranın peşinde olmadığını da anlarsın ki oladabilir bir emek var ortada ve video paylaşması tamamen yasal.
    Shrieker bunu beğendi.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    AEA markası sponsorluk ilişkisi olmuş bir firmanın (gayet) yetkilisi bir arkadaş görmüş bu başlığı, lafı geçti aramızda. Markalarının bu tür tartışmaların içinde olmasından memnun olmayabilirler.

Bu kafa ile herkese arkadaş gibi sıcak kanlı davranan Barkın kardeşin görünümünden, önüne gelenle atışan ergen Caligula vizyonuna döndüreceksiniz markayı. Yılların esnafı adamın dükkanı öldüğünde evladına kalır da, yıllardır işleyen o dükkan bir kaç senede batar ya, o evlat esnaflıktan bihaberdir ya, bu marka için de aynı risk görünüyor.

Dostane, ve eğer olur da kaale alınırsa bir tavsiyede bulunayım.
    Barkın bir videoda "dalyarak" kelimesini kullanmıştı ya, hani "dalyaraklık yapmayın" diye. Geleceği görmüş demek ki rahmetli. Belki de mesajı kendinden sonra gelenlereydi.
    (İlgili videoyu paylaşacağım ama burada da reklam var, şimdi site yönetimiyle de birbirlerine girmesinler diye paylaşmıyorum. )

Not : Marka veya yetkili kim diye sormayın. Orası bende kalacak, arkadaşımın ricası bu şekilde.
    Shrieker bunu beğendi.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Arkadaşlar aranızda tartışmayın.
    Beni döveceksiniz,hedef benim.

Sevgili kardeşim,Altınlı Geceyi hiç izlemedim vaktim olmadı.
    Ne olduğunu tam bilmiyorum ama sanırım Barkın'ın canlı yayınına verilen isim.
    Bunu niye sorduğunu da anlamadım.
    İzlemem mi gerekiyordu?

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Usta'nın son Peru videosunu izlemedim, izleyemedim, onun olmadığını bilip, hiç görmediğim bir videosunu, yaşıyormuş gibi izlemeye cesareti buladım.
    Ve anlaşılan o ki, artık AEA (Web,Marka,Program) işi o gece son buldu, Barkın yoksa AEA diye bir şey de yok artık. Eğer rahmetlinin üzerinden herhangi bir gelir elde etmeyi düşünen var ise, umarım bu sadece ailesi olur.
    Bence bu isim altında program vs. yapılmasın artık, birileri çıkıp, ben medya bekçisiydim, ben yancısıydım, ben motorunun zincirini parlatıyordum diyen birileri çıkıp, hatırasından nemalanmasın.

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ero__ şimdi bir mesaj atarmış "len kekolar! benim ben, Barkın.. Kafa buluyoruz sizle, ölmedim ben " diye.. Anca öyle bir şey kurtarır bu durumu şu saatten sonra.

Veya şey de olabilir.. Herkes maskelerini çıkartmaya başlar ve arka planda "craaab people, craaab people.. taste like crab, talk like people" sesleri yükseliyor falan..
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu arada konu sanıyorum açıklığa kavuştu.
    Uzatıp Erhan kardeşimizin de kalbini daha fazla kırmayalım.
    İnsanız.
    Bazen sinirlerimize hakim olamayabiliyoruz.
    İnatlaşıyoruz.
    Hırslanıyoruz.
    Bunlar itici de olsa yaşadığımızı hatırlatan şeyler.
    Unutalım gitsin.
    Sizi gıcık edecek daha ne haltlar karıştıracam ben bak görürsünüz.
    Yönetimden rica edelim daha fazla uzamasın mevzu.
    Hepinizin gözlerinden öpüyorum...
    mgora, twisten, kanucan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gece çok yazdık çizdik.
    Konu hakkında son kelamım aşağıdaki gibidir.

Biz milletçe çok unutkanızdır, yaşanan herhangi bir olay kötüde olsa, ölen herhangi bir kişi iyide olsa zamanla unuturuz.
    Unutulmaması için uğraşacağınıza bilerek yada bilmeyerek unutturmak için çabaladığınızdan bu vebalin altında kalacaksınız.
    berk_cglr, drtayfun ve Taner YILMAZ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)