Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kağıthane'de orta parmak yapan !

Motovento
    REKLAM ALANI

Sana bir ağız dolusu küfür ederdim ama ama neyse, Ulan hırt, motosikletinin önüne depo üstüne evladını oturmuşsun sana insan gibi bunun yanlış olduğunu söyledim yanımdan parmak işareti yaparak uzaklaştın. O an eşimin yanında yaptığın o hareket sana çok pahalıya patlayacaktı. Arka tekerine az kalsın bilerek patlatıcaktım. Yada senin ilerde yakalayanın kolunu bacağını kıracaktım. İlki evladının yanında seni dövemezdim ve eşimin yanında da bunu yapamazdım. Ulan it, sana çocuğunu niye aldın depo üstüne Allah korusun bişey olsa diye lafa başladım sen ise bana yaştan dem vurdun. Şuan motorum olmasada, hem motor hem otomobil sürücüsüyüm. Bundan sonra sen ve senin gibi sorumsuz hıyarların, akıllarının yettiği kadar yaşam dilerim. Ne haliniz varsa görün. Sizin gibiler yüzünden otomobil sürücüleri bizlerden nefret ediyor. Şerefsiz...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Siradan bir durum hergun yasadigimiz seyler bir seymis gibi konu acmissin

44 yaşındayım, bu şekilde davranan bir motosikletçi görmedim. haliyle buraya açtım eğer okursa belki bir daha böyle terbiyesizlik yapmaz. ama yazdıklarım ağrına gitmiş ve beni yakından tanımak isterse çok memnun olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Dip not: trafikte otomobil sürücülerine el kol hareketi çekip küfür edenler daha çok asfaltı öpersiniz.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Şimdiye kadar karşılaşmamanıza şaşırdım. Toplumdan beklentinizi düşürün. Ben şahsen PES ETTİM. 50 sene önceki halimizden eminim daha kötü durumdayız. İleri yerine geriye gidiyoruz..

Emin olun yarın bir başkası size hareket çekecektir. Yazıp deşarj olabildiyseniz bir nebze,ona şükür.
    Deeplord ve SuleymanE bunu beğendiler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Niye umursuyorsun kardeş?İsterse yatalak anasını babasını gidon üzerinde taşısın benim hiç umurumda olmuyor.Niye kendine dert ediyorsun ki böyle 50 IQ'lu asalakları.İstersen o adama 1 hafta boyunca eğitim ver yine gider o çocuğu depoya oturtur.
    Deeplord bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    aynaya bakmadan sinyalsiz şerit değiştirip bana tehlike yaratanlara falan çekiyorum ben orta parmağı, bu kadar rencide ediyosa çekmeye devam edeyim.

Kabahat bende başta da belirttim ya, herkes aklı yettiğince yaşasın.
    3 yaşındaki çocuğu benzin deposunn üzerinde görünce dayanamayıp kibarca söyledim. ama bir dahamı tövbe kimseye ağzımı açarsam allah belamı versin.
    Ben boyumun ölçüsünü aldım. unutulmamalı ki yanında bayan olan bir erkeğe asla hareket yada sözlü tacizde bulunulmamalı. yada sonuçlarına katlanmalı.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Düşünün ki aynı adam yarın araba kullanacak veya minibüs...

Trafikteki birçok sürücü bu adam seviyesinde zeka olarak ve etrafı için çok büyük bir tehlike, patlamaya hazır bomba,kime denk geleceği belirsiz...

İşte bu sebeple Türkiye'de trafikte motor kullanma işini bırakmayı ciddi ciddi düşünüyorum.

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynaya bakmadan sinyalsiz şerit değiştirip bana tehlike yaratanlara falan çekiyorum ben orta parmağı, bu kadar rencide ediyosa çekmeye devam edeyim.
    Sinyalsiz şerit değiştirenlere ne çekiyorsan çek, konu o değil be güzel kardeşim. konuyu oku iyice,aynı zamanda bende motosiklet sürücüsüyüm.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiye kadar karşılaşmamanıza şaşırdım. Toplumdan beklentinizi düşürün. Ben şahsen PES ETTİM. 50 sene önceki halimizden eminim daha kötü durumdayız. İleri yerine geriye gidiyoruz..

Emin olun yarın bir başkası size hareket çekecektir. Yazıp deşarj olabildiyseniz bir nebze,ona şükür.
    50 yıl öncesini bilemiyorum fakat 30 yıl önce insanlar gerçek anlamda kaliteliydi. İyiki o yılları görmüşüm diye sevinenlerdenim.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Maalesef öyle.. Kalite iyice aşağı gidiyor ve iki ayaklı bencil,saygısız sadece yaşamaya çalışan kendi çıkarını düşünen yaratıklar haline geldik.

Salurbey, ben sinir hastasıyım. bu tarz durumlarda istinasız katil yada ölebilirm. hal böyle olduğundan motosiklet kullanmaya ara verdim. dönermiyim bilmiyorum. otomobilde camlarım kapalı, yüksek sesli müzik dinleyerek sürüyor ama aynı zamanda diğer sürücülere de max önemi gösteriyorum. ama çenem kopsaydı da bişey demeseydim. yahu yanında kadın olan erkeğe atar gider laf edilmez.hem suçlu hem güçlü, keza edende nihayetinde sonuçlarına katlanır. bu sebeplerden insanlar ölüyor. neyse kafaları şişirdim kusuruma bakmayın, inşallah bu başlığı okur.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Geçmiş olsun. Sinir hastalığınız varsa maalesef bugun,yarın,Allah korusun trafikte başınıza birşeyler gelebilir.

Normal insanlar bile tahammül edemezken sizin işiniz çok zor.

Allah kolaylık versin.

Teşekkür ederim Salurbey

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam geçmiş olsun demekle birlikte, keşke "önemsemeyin" diyebilseydim. Sinir hastası olduğunuzu belirtince biraz daha aydınlandı olay, anladığım kadarıyla sinirlenmemek elinizde değil. Ancak gerçekten insanlar büyük oranda takmaya değecek yaratıklar değil, siz siz olun, elin cahili yüzünden kendi sağlığınızdan yemeyin. Kazasız belasız sürüşler dilerim, her iki aracınızda da.
    Deeplord bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Deeplord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyalsiz şerit değiştirenlere ne çekiyorsan çek, konu o değil be güzel kardeşim. konuyu oku iyice,aynı zamanda bende motosiklet sürücüsüyüm.
    sen inceyi alamadın sanırım. aynı saftayız merak etme.
    Deeplord bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)