Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şu An 8000 Liraya Alınabilecek En İyi 0 Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yeni Çocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen CB125ace ve YBR125 kullandım.Aralarında çok bir fark hissetmedim.Devir saati başlangıçta belki problem olabilir ama zamanla zaten motor sesinden halledersin o işi.Ace yerine E versiyonunu tercih edersen bir sürü parayı cebine koyar ekipmana harcayabilirsin.Saygılar.
    Acenin vites gecisleri nasildi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    125MH Drift 130 CC çıkıyor hocam ruhsatta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

İşte bunu babama anlatmak zor.0 Al diye tutturdu.Ben de YBR fiyatına az bilindik Çin malı olmayan bir makadan naked vb. başka bir model bulurum düşüncesiyle açtım ama sanırım yok.

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Sormanız hata fark ettiğim kadarı ile piyasaya hakimsiniz ikinci el istemiyorsunuz. 0 motorlara o paraları da vermek istemiyorsunuz temiz ikinci el alın hiç olmazsa aldığınız fiyata satarsınız illa 0 alacaksanız seçiminiz şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Başka bir çarem yok gibi...Yine de teşekkürler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    önceki motorumda abimi dinledim zarar ettim, sonrasında bir motor beğendim ve zorla onu vazgeçirdiler benden ve bir başka motor aldım yine zarar ettim.

arkadaşım bence kendin karar ver çünkü başkaları yüzünden zarar etmek çileden çıkarıyor insanı. kendin karar ver, yakınlık derecene bakmaksızın kimseyi dinleme çünkü elden gidecek para senin kredinden düşecek!

neden daha fazla para veresin ki?

Baba na bu mesajları göster belki etkısı olur cümle alem ın de bır bıldıgı vardır de baba na? Baba sadece oku yıne senin kararını yapalım diye nazık bır dılle goster bakalım belki netice degısır ☺️

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    A1 ehliyet ile cbf 150 kullanıyorum. En az 8-9 kere çevirme durdurdu, bir kere de şahin timinden bir polis durdurdu kontrol amaçlı. Ehliyet ve ruhsatimi gösterdim , hiçbir şekilde ne bjr uyari , ne bir ceza yedim. Birkaç kere de sordum polislere , cc belirli bir güç göstermedigi için kw a bakıyoruz dediler...

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Ben Ankara'da merkezi bir yerde yaşıyorum.Burada sıkıntı olabilir,risk alamam.

Kanka benim bütçem daha azdı ikinci el bir yamaha ybr125 aldım 18 binde aletten çok memnunum 4600 e aldım şuan zam da geldi satsam kardayım emin ol aldıktan sonra aşık olursun zaten motoruna ne olursa olsun sana tavsiyem gidip de bir discover125 alacağına al bir ybr motorunda yamaha yazsın yani
    ikinci elden de boş yere korkma şahsi düşüncem 8 bin tl net nakit param olsa 2. elden şaşmam ne yapayım o fiyata sıfır 125 motoru )

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    Lifan kp150 tavsiye ederim geçen bayide gördüm ellerinde vardı sıfırlar motor 6350 tl idi sanırım en kötü 6.5 a bulunur kalıplı güzel motor fiyatı uygun titreşim az 150 lik uzun süre sizin işinizi görecektir ben ybr yi de beğeniyorum ancak o motor parasının hakkı değil bisiklet gibi hele ardı ardına zam yapıştıran yamahadan marka olarak ne kadar sevsemde soğudum. Kalan paranızla da ekipman alırsınız.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    150CC ehliyet kurtarmıyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Ataartuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150CC ehliyet kurtarmıyor.
    bundan sonra kurtarıyor, yasayı değiştirdim ben gidip 150cc alabilirsin tekrar ediyorum ailenden kimseyi dinleme öneri konusunda çünkü benim ailem ocağıma incir ağacı dikti. bu ağustos ayında 3. seneye girecek motor hayatım.(zaten ağustostayız)

benim zamanımda sıfır drift 3400 lira fiyatındaydı ve ben gittim 3250 liraya ikinci el tvs apache almıştım yani kaliteyi seçtim fakat drift alsam pişman olmazdım yine çünkü sağlam diyorlar ve tipi güzel serilik bakımından da iyi diyorlar.

şimdiki aklım olsa yine tvs apache alırdım çünkü paramın yettiği en yakışıklı ve serii motor bu. pulsar 150ns pahalı ve diğer emsal modeller ise güç guvvet ve yakışıklılık bakımından hiç hoşume gitmirlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler