Çilingir elektrikçi diye yazmış adam kapısına, motorun kaldığı yere en yakın diye ona sordum açamamam dedi uğraştırır dedi.. Bedava para istiyor heralde anlamadım bende hayır gelmez o adamın yaptığı işten diye üstelemedim.. motor benim üzerime evrakları tam o konuda sıkıntı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

kardeşim motor gaz yememeye başladı kenara çektim bagajda anahtar takımım vardı orda uğraşıp ederken anahtarda ordayken kağatmış bulundum yani ne varki bunda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

78AC623 PLAKAM AYTAÇ ÇAĞLARIM BEN BENİM MOTORUM YA DAHA NE DİYİM NASIL ISPATLAYAM

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

sabah ne bok yiceğimi dşünmekten uyku tutmadı kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:43 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

yok kardeşim 2.el aldım tek anahtar teslim aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

yok valla motor duruyor hala az zorladım koltuğu elime sokayım diye ama voyasına falan zarar verdim koltukta bok gibi oldu..kıracam heralde kablosuda çıktı heralde yerinden

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

yeni üye oldum forum falan kullanmayı tam çözemedim diye epey yüklenmişler adamlaa da kızamıyom yani haklılar da napayım şimdi ne diyim ki isteyen gelsin beraber halledek şu işi, evraklara da bakarlar