Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM fiyatlarında GÜNCELLEME(Hadi yine iyiyiz)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Arkadaşlar Duke 250 fiyatı 20 bin lira olmuş.Kutlamamız lazım bunu.
    3 kuruşa çalışıp almaya çalışalım diyeceğim ama hale bakın.Yazıklar olsun.Hadi karaborsacılar gibi 2. ellerin fiyatını uçurun bakalım! Hem zamdan şikayet edip hem de malını fahiş fiyatlarla ilana koyup ''Pazarlık olmaz'' diyen arkadaşlar, siz gelmeyin lütfen buraya.O kişilerden gerçekten farkınız yok çünkü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır almak yerine 2. el almak daha mantıklı. Geçen gün yeni kasa 250 yi 17 den satıyorlardı duruyorlar ilanlar.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Peki 2017 duke 250 sahibi arkadaş sana zamları yansıtmadan aldığı fiyattan verdi diyelim. Sonra duke 690 almak için gittiği bayiiden zamlı fiyattan almayacakmı? Senin ödemek istemediğin zam miktarını başkası neden ödesin? Biraz düşünebilsek aslında herşey yolunu buluyorda..
    pea, khaledome, maktama ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Sıfır motora gelen zammı ikinci ele olması gerektiği kadar yansıtmak yerine çok daha fazla uçuranlara laf etmiş arkadaş " fahiş fiyatlar " yazmış zaten dikkat ettiysen. Gerçekten biraz düşünebilsen herşey yolunu bulacak.
    MotoRR ve Janne bunu beğendiler.

Yakinda ktm duke 250 almayi planliyordum ancak bir arkadas yamaha gelen zammin sadece kur duzenlemesi oldugunu ve asil vergi artisi zamminin henuz gelmedigini soyledi. Ktmdeki durum da boyle midir? Dukelara gelen 1000tl lik zam kur guncellemesi mi yoksa son alinan yuzde20 vergi artisindan dolayi mi?

Alıntı Maximuss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakinda ktm duke 250 almayi planliyordum ancak bir arkadas yamaha gelen zammin sadece kur duzenlemesi oldugunu ve asil vergi artisi zamminin henuz gelmedigini soyledi. Ktmdeki durum da boyle midir? Dukelara gelen 1000tl lik zam kur guncellemesi mi yoksa son alinan yuzde20 vergi artisindan dolayi mi?
    Baz fiyat üzerine gelecek ek %20'lik vergi motorun 4'te bir daha pahali olmasi demek.

Ktm nerede uretilirse uretilsin Avrupa ithalati sanirim. Ona vergi gelecegini sanmiyorum

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı Maximuss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bildiğim avrupa ürünlerinde geçerli değil

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    250 ve 390 Hindistan üretimi değil miydi?

Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 ve 390 Hindistan üretimi değil miydi?
    Atr belgesi ile Avrupa'dan gelirse ne uretimi olursa olsun vergi uygulanmaz denmis.

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Ben duke 125 almayı planlıyorum, 2017 model 20 milyar veripte halojen farlı bluetoot ekranı olmayan duke 250 almam ben alırsam da ikinci el duke 390 alırım.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Rc 125 18 bin olmuş alan kim? 2015 rc125 i 11 binden ilana koyduk ne arayan var ne soran

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı RevLimiter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır motora gelen zammı ikinci ele olması gerektiği kadar yansıtmak yerine çok daha fazla uçuranlara laf etmiş arkadaş " fahiş fiyatlar " yazmış zaten dikkat ettiysen. Gerçekten biraz düşünebilsen herşey yolunu bulacak.
    Yolunu kaybetmiş birisi daha
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

Motosikleti
    yamaha MT07 2016
    Alıntı MotoRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben duke 125 almayı planlıyorum, 2017 model 20 milyar veripte halojen farlı bluetoot ekranı olmayan duke 250 almam ben alırsam da ikinci el duke 390 alırım.
    Bende 2016 model 0 km de duke 200 aldım,
    2500 km oldu mükemmel bir makına, 5000 km civarlarında MT07 ye geçmeyi düşünüyorum,
    125 lik yerine 200 lük bir duke almanızı tavsiye ederim !

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki 2017 duke 250 sahibi arkadaş sana zamları yansıtmadan aldığı fiyattan verdi diyelim. Sonra duke 690 almak için gittiği bayiiden zamlı fiyattan almayacakmı? Senin ödemek istemediğin zam miktarını başkası neden ödesin? Biraz düşünebilsek aslında herşey yolunu buluyorda..
    Ne alaka o zaman benzin parasini da ben vereyim onun ihtiyaci benden mi cikmali?
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)