Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yayaya sen niye aynaya bakmıyorsun diyen motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI

ağzından kaçmış belliki, işte bu salak herif barkın abiyi öldüren tipten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Kış gelse de kurtulsak şu keko keko motora binen tiplerden. Sonra neden motorculara nefret içeren söylemde bulunuyor diye sitem ediyoruz. İğneyi önce kendimize çuvaldızı sonra başkasına batırmamız lazım.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Tanıyorum bu arkadaşı bir kaç kez aynasına bakmadan önüme atladı grup sürüşünde.bu olaydan ağzımdan çıktı öyle demişti büyütülecek ne var canım gülün geçin işte hayretsiniz valla

anlamsız bir atarlanma yapıyor. orada iki tarafında dikkatsizliğinden kaynaklanan bir olay yaşanmış. durursun karşındakine birşey oldumu diye bakarsın. ilkokul bebeleri gibi atarlanmak çok yanlış.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı abap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekşi sözlükte bir iki entry okuyayım dedim pişman oldum.Öyle bir topluluk var ki; nefreti geçtim motorculara direk ana avrat küfür ediyorlar.
    Sıkıntı yapacak bişey yok ekşi sözlüğü ekşi sözlüktekiler bile sevmiyor birbirleriyle kedi köpek gibi kapışıyorlar sürekli öyle bi güruhtan beklenecek hareketler, ekşi sözlük bizi beğenmiyor diye kafaya takacak hiç bir şey yok Aynaya baksın önce ekşi sözlüktekiler bu amca gibi

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    trafik polisiyle sohbet ederken öğrenmiştim, eğer kaldırım ile araç arasında yanlış hatırlamıyorsam 150cm mesafe varken aracın açılan kapısına çarparsa motorcu suçlu sayılmaz sağdan geçerken.araç kapıyı açtığı için suçlu sayılır.. 150cm yanlışta olabilir belkide daha azdır mesafe ama sağdan geçilmez kesinlikle diyenler araştırıp öğrensinler..

Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik polisiyle sohbet ederken öğrenmiştim, eğer kaldırım ile araç arasında yanlış hatırlamıyorsam 150cm mesafe varken aracın açılan kapısına çarparsa motorcu suçlu sayılmaz sağdan geçerken.araç kapıyı açtığı için suçlu sayılır.. 150cm yanlışta olabilir belkide daha azdır mesafe ama sağdan geçilmez kesinlikle diyenler araştırıp öğrensinler..
    Bunla ilgili trafik kanununda bir madde gösterebilir misin? Açık açık böyle bir şey yazmıyorsa trafik polisi sallamış diyeceğim kusura bakma.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunla ilgili trafik kanununda bir madde gösterebilir misin? Açık açık böyle bir şey yazmıyorsa trafik polisi sallamış diyeceğim kusura bakma.
    valla benim sohbet ettiğim kişi trafik polisi ve aynı zamanda kazaya gelen müfettiş dedikleri görevlisiydi, artık sallamamıştır o kadar da değil ama kanun araştırmasına ben girmedim.. merak eden girsin fakat bu muhabbeti arabanın kapısına sağdan geçerken takılan kuryelerden biriyle yaptık o zamanlar. kuryenin başından geçen olayda 'tanıdık trafik polisi geldi allahtan, araba kaldırıma yakındı sağolsun şu kadar metre yazdı bana kıyak geçti' vs şeklide demişti.. yani sağdan geçilmez diye birşey yok.. zaten çok saçma. ticariler sağ şeritte değilde nerdeyse orta şeritte yolcu indiriyor bazen yani illaki solundan mı geçmek lazım? akan trafikten bahsetmedim farkındaysanız.. şimdi anlamadan yazan çok olur önceden belirtmekte fayda var..

aksiyon kamerasiyla cekilen motorcu vidyolarinin paylasimi yasaklanirsa bu is cozulur. hadi bu arkadasin agzindan yanlislikla arkana bakmiyor musun yerine aynana bakmiyorsun cikti da bu gozler tramvay operatorune atarlanan motovlogcu gordu.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    bunun gibi normal adamın yapmayacağı eylemlerde bulunan acayipler yüzünden diğer tüm motosiklet sürücüsü olmayan insanlar hepimize cephe alıyor.
    bence organize olup bunun gibi tipleri bu hareketleri tekrarlayamayacakları şekilde uyarmalıyız.
    zaten motosiklet sürücüleri olarak genelde yakınlarımız dışında sevenimiz yok, bari nefret seviyesi artmasın toplumda.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)