Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam projesi devam edecek!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Facebookta açıklanana göre altın elbiseli adam projesi devam edecek.Bence Gökhan eren bu işe devam etmeli. Pylaşımı aynen aktarıyorum.

''Altın Elbiseli Adam izleyicilerinin bilgisine sunarız;
    Barkın Bayoğlu'nun, motosiklet dünyası ve motosiklet sevenler için yaratmış olduğu, 'Altın Elbiseli Adam' devam edecek.
    Yaşamakta olduğumuz bu acılı günlerde, Altın Elbiseli Adam'ın da istediği gibi, birbirimize kenetlenmeli ve onun misyonunu devam ettirmeliyiz.
    Kazada hayatını kaybeden Buğra Erdem'in ailesinin ve sevenlerinin de üzüntü ve hassasiyetlerini göz önünde bulundurmalıyız. Bu nedenle, onları rencide edici yorumların yapılmamasını, önemle rica ediyoruz.
    Kazanın ardından birtakım yanlış bilgiler internet ortamında dolaşmaktadır. Barkın Bayoğlu, ailesinin tek çocuğudur ve kendisinin çocuğu yoktur. Yakın geçmişte, ekip arkadaşlarımızdan birinin oğluyla çekmiş olduğu, 'Motosiklete İlk Adım' videosu, bu konuda yanlış bir intiba uyandırmıştır.
    Barkın Bayoğlu'nun da söylediği gibi;
    “Durumlar böyle. Dikkatli sürün, kasksız gezmeyin. Görüşmek üzere.”''
    mesut hoca, roadpeople, Bashwarp ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    efsaneler ölmez .. düşünce ve fikirlerini devam ettirmeliyiz.

Motosikleti
    kesinlikle

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    sevindim lan

Motosikleti
    edit: 2 kere aynı yorum

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Barkının olduğu bölümler harici izlemiyordum :(
    aonal ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    proje bence yavaş yavaş ölür.

Bu kanalı herkes Barkın için takip ediyordu. Gökhan Eren, yok bilmem Cansın falan-filan hikâye. Ancak Barkın'ın mayasından biri gelirse bu iş devam eder; yoksa yok.
    kalidor ve LiseliMotorc bunu beğendiler.

Motosikleti
    ben gökhan hocanın videolarını cok begeniyle izliyordum kesinlikle devam etmeli Gökhan eren in bunu yapabileceğini sanmıyorum zira hali hazırda öğretmenlik mesleğini icra ediyor..

Motosiklet e yıllarını vermiş nu konuda cok bilgili Barkın BAYOĞLU nu da tanıyan onun projesini anlamış ve devam ettirebilecek bir kişininn ekibin başına geçmesi gerekir..

umarım anlaşırlar umarım o ruhu kaybetmezler sponsorlarında destege devam etmesi gerekir tabi etmezlerse ekip komple dagılır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Tekrar yazıyorum Barkın abi gibi kendini izlettiren başka biri yok.
    LiseliMotorc bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu kanalı herkes Barkın için takip ediyordu. Gökhan Eren, yok bilmem Cansın falan-filan hikâye. Ancak Barkın'ın mayasından biri gelirse bu iş devam eder; yoksa yok.
    TEK TABANCA gelsin o zaman

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gökhan eren hoca öğretmenlik yapıyor
    İzlerim genede her zaman olduğu gibi
    Shrieker ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Gökhan Eren meslektaşımı severek izliyorum fakat rahmetliden sonra projenin devam edebileceğini düşünmüyorum. İnşallah yanılırım.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Ben Barkın Bayoğlu'nu Sky Türk zamanında tanıdım motosiklet ile alakam yoktu o zamanlar sadece tarzı ve samimiyeti için programını hiç kaçırmazdım. Yanılmıyorsam pazar günleri saat 11 gibi yayınlanıyordu. Şimdi AEA programının devam ettiğini duysam bir kere bakarım ikinciye bakmam çünkü ne yaparsanız yapın o samimiyeti yakalayamazsınız. Bu bir ön yargı değildir, hep böyle olmuştur. Yapacağınız program ilk hefes ile belki ilgi görecek sonraları ilgi azalacak sizlerde vazgeçeceksiniz. Bırakın Efsane olarak kalsın.

Biz onlardan daha akıllıyız
    Daha yetenekliyiz, daha cesuruz
    Hayatta kalın
    Bir ömür boyu motosiklet sürün.
    BARKIN BAYOĞLU (AEA)

Motosikleti
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Barkın Bayoğlu'nu Sky Türk zamanında tanıdım motosiklet ile alakam yoktu o zamanlar sadece tarzı ve samimiyeti için programını hiç kaçırmazdım. Yanılmıyorsam pazar günleri saat 11 gibi yayınlanıyordu. Şimdi AEA programının devam ettiğini duysam bir kere bakarım ikinciye bakmam çünkü ne yaparsanız yapın o samimiyeti yakalayamazsınız. Bu bir ön yargı değildir, hep böyle olmuştur. Yapacağınız program ilk hefes ile belki ilgi görecek sonraları ilgi azalacak sizlerde vazgeçeceksiniz. Bırakın Efsane olarak kalsın.

Hayatta kalın
    BARKIN BAYOĞLU (AEA)

Kesinlikle bu fikire katılmıyorum katılmayacağum Altın elbiseli adam bir BARKIN BAYOĞLU projesidir.. Adam bu projeye yıllarını verdi kendini paraladı tabiki o tadı vermez ama sonuçta onun hatırasıdır sahip çıkmamak nankörlük olur diye düşünüyorum..

steve jobs öldü diye apple battı mı ?
    Romedon, roadpeople ve mgokhan57 bunu beğendiler.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle bu fikire katılmıyorum katılmayacağum Altın elbiseli adam bir BARKIN BAYOĞLU projesidir.. Adam bu projeye yıllarını verdi kendini paraladı tabiki o tadı vermez ama sonuçta onun hatırasıdır sahip çıkmamak nankörlük olur diye düşünüyorum..

steve jobs öldü diye apple battı mı ?
    Saygı duyarım fikrinize. Verdiğiniz örnek ticari bir örnek olmuş. Tabiki AEA ticari faaliyetleri yürütülebilir. Program olarak yapılacaklar benim gibi manevi yönden bakan insanları tatmin etmez.
    mrt20 bunu beğendi.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayatta kalın
    BARKIN BAYOĞLU (AEA)
    Kesinlikle katılıyorum.
    Programlar sunumlar vs herşey devam edebilir. Ama başka bir isimle.
    Aea denildimi ben barkındaki samimiyeti, o espirili sunumu, jest mimik vs herşeyi beklerim abi..
    Sunucu bunu bana veremezse 2-3. oldumu bida izlemem.
    Başka bir isimle devam etmeli bence.

Motosikleti
    Saygı duyarım fikrinize. Verdiğiniz örnek ticari bir örnek olmuş. Tabiki AEA ticari faaliyetleri yürütülebilir. Program olarak yapılacaklar benim gibi manevi yönden bakan insanları tatmin etmez.
    bende düşüncenize saygı duyarım..

Yalnız şunu bi düzeltmek isterim Steve jobs un yaptıklarına her zaman saygı duymuşumdur ve hiç bir zaman yaptığı işi milyar dolarlar kazanabilmek daha daha cok zengin olmak adına yaptığını düşünmedim..

Başarılı olmanın tek yolu yaptığın işi sevmekten geçer Barkın abinin başarılı olmasının en büyük sebebi yaptığı işi çok sevmesi idi tıpkı steve jobs gibi..

Neyse konu çok dağılmasın ben ekibi desteklerim proje devam ederse öyle diyim..
    Ercument bunu beğendi.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sizin gözünüzde herşey karanlık herşeye muhalefet herşeye engel oluyorsunuz enazından insanlar birşeyler yapmaya çalışıyor bırak A.E.A. namı yürüsün de kim yürütürse yürutsün
    Tİme_shİft42 ve Romedon bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sorarım bu işi yapan kaç kişi var? Abi Aea var. Onu da yok samimeysizmiş yok bilmem neymiş diye izlememzlik yapmam.Benim için önemli olan bana ne katacağıdır. Tarafsız olsun ve profesyonel olsun yeter.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    İzlemeyene saygı var yanlız gölgede yapmayalım bi zahmet
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)