Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Altın Elbiseli Adam projesi devam edecek!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk değil sanırım
    Onu bunu bilmem de, benim için MotoExpo AEA demektir.
    Ne yapıp ne edip bu seneki Motobike İstanbul'da Barkın'ı anmak lazım. Ey organizasyon şirketi duy sesimi!!! Bu seneki en büyük süprizin AEA'ı anmak olsun.
    Olaya sadece ticari bakıp motorlar üzerindeki hoş ablalardan öte Türkiye'de her kesimden insana motoru sevdirmiş AEA için özel bir bölüm yapılmalıdır.
    MotorKafa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı anilgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu bunu bilmem de, benim için MotoExpo AEA demektir.
    Ne yapıp ne edip bu seneki Motobike İstanbul'da Barkın'ı anmak lazım. Ey organizasyon şirketi duy sesimi!!! Bu seneki en büyük süprizin AEA'ı anmak olsun.
    Olaya sadece ticari bakıp motorlar üzerindeki hoş ablalardan öte Türkiye'de her kesimden insana motoru sevdirmiş AEA için özel bir bölüm yapılmalıdır.
    Kesinlikle çok iyi fikir.
    Fuara 1 yada 2 kere gittim. Oradaki ortamdan hiç hazzetmiyorum ve bu sene de gitmeyi düşünmüyorum.
    Ancak Barkın abi için özel bir alan kurulur ve bu alandan elde edilecek olan her türlü geliri; kuruşuna dokunmadan çocuk esirgeme kurumu, lösev gibi kuruluşlara bağışlayacak olurlarsa hiç düşünmeden giderim.
    Shrieker bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nası bi dil kullanımı arkadaş? hiç mi kitap okumadın?
    göğsüne öküz oturuyor, yani üzüntüsünü anlatmaya çalışıyor.

"barkın bayoğlunun ailesi AEA projesinin devam etmesini istemiyor sanırım" demiş işte.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Büyük el küçük telefon çok hoş bir kombinasyon olmuyor malesef. birde otomatik düzeltme olayı var.

Ailesinden anısının yaşatılması adına adımlar beklerdım tarayabildiğim kadar vıdeo yayın vb şeylerı tarayıp onemlı kısımları depoluyorum çocuklarımın hadi çok uzağı düşünmeyelim yeğenlerimi onun önerdiği yolda götürmek gibi bır planım var bısıkletı öğrettik 2 yasındakıne 12 yasındakı abıye özenip motora heves edıyor. Tanışmasam minikte olsa muhabbet etmemiş olsam, şu an motosiklete binmeme ızın veren anneme tavsıyede bulunmamış olsa bukadar kötü hissetmedim. Bilmiyorum özlüyorum..
    halilom bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Barkın bayoğlu motosikletin diğer adıydı bu sitedeki insanların yarısnın motorla tanışmasını sağladı

şimdi abi sen gittin nasıl bize doğru freni anlatıcaklar nasıl ticari kaygısı olmadan insanlar bize bilgi vericek

aea projesi barkın abi için hayatının zirvesiydi

bir kanser hücresiydi hızla yayılıyordu, kalbi temiz adamdı 2 kez gördüm abi motorun çok güzelmiş büyütür bunu alırsın dedi

her yerde gençler doluydu herkese tavsiyelerde bulunuyor akıl veriyordu ataşehirde yamaha sanırım bayisi detaylıca anlattı herşeyi bilgi verdi kindar bir adam değildi 1000rr çalınınca üzülmüştü

ailesi motoları satıyor belki unutmak istiyorda durumları iyi diye biliyorum ne olur barkın abinin bir kaç mootrunu bir oda yapın tarihe gömmeyin anıcak bir ortam fena olmaz ayıp ta olmaz bunca insanda emeği var merhum hala emeklerinin çöpe gitmemesini faydalı olmasını isterdi

şöyle bir oda da altın elbisesi birkaç motoru ve eşyaları olsa gidip ziyaret etsek hatta giriş temsili 1 lira olup sosyal yardım kurumlarına bağışlanabilir sosyal sorumluluk projesi de güzel olur

bence bunlar ayakları yere basan fikirler arkadaşlar , ilk pcx barkın abi anlattığında motoru sevmiştim 5. motorum pcx oldu apaçi şefi seviyoruz seni

hele o capır motoru videosu
    Zorgan abi....

Yakın çevresinin Barkın hakkında iki kelam ettiği, yaşadıkları güzel bir anıyı anlattığı tarzda özel bir bölüm beklemiştim. akıllarına gelmemiş demek ki.
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)