Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Monster 696 Hakkında Bilgi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    19.000 TL'ye 20.000'de Monster 696 alınır mı sizce 2011 model?

Forumda çok bilgi yok, fikri olanlar yazarsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    fikirden bol bi şey yok; sen en iyisi bilgisi olandan yardım iste fikri olandan değil.

Motosikleti
    Kullanan yok ki bilgi alalım :D

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Bir ara baya araştırmıştım niyetlenmiştim. Motordan yana bir sıkıntı yok yeni kasalardan farkı su soğutması yok. Çift egsoz çıkış gayet hoş görünüyor bence. Motor olarak keyifli bir sürüşü var güçlü bir motor. Ancak, yetkili servis İstanbul'da bile sadece bir tane. Parçalar pahalı motor eski kasa olduğu için büyük ihtimalle şu an daha pahalı. Gelelim en acı durumuna. Bu motorda ducati'nin desmotronic dediği sistem mevcut bu sistem yanlış hatırlamıyorsam 12bin km'de bir bakıma sokulmalı ve bu bakımın bedeli 4 bin - 5 bin TL civarında. Daha ucuza yapan özel servisler varmış ben yetkili servis fiyatını verdim. Ben bu gibi sebeplerden alması kolay bakması zor diyerek uzaklaştım ve Mt-07 tercih ettim. Birbirinden çok uzak makineler değil sana da tavsiyem bu yönde olur.

Motosikleti
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler

Alıntı ZaptNaMumkun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara baya araştırmıştım niyetlenmiştim. Motordan yana bir sıkıntı yok yeni kasalardan farkı su soğutması yok. Çift egsoz çıkış gayet hoş görünüyor bence. Motor olarak keyifli bir sürüşü var güçlü bir motor. Ancak, yetkili servis İstanbul'da bile sadece bir tane. Parçalar pahalı motor eski kasa olduğu için büyük ihtimalle şu an daha pahalı. Gelelim en acı durumuna. Bu motorda ducati'nin desmotronic dediği sistem mevcut bu sistem yanlış hatırlamıyorsam 12bin km'de bir bakıma sokulmalı ve bu bakımın bedeli 4 bin - 5 bin TL civarında. Daha ucuza yapan özel servisler varmış ben yetkili servis fiyatını verdim. Ben bu gibi sebeplerden alması kolay bakması zor diyerek uzaklaştım ve Mt-07 tercih ettim. Birbirinden çok uzak makineler değil sana da tavsiyem bu yönde olur.
    Ben de servislerle görüştüm bakımı pahali ama kendi servisine gitmeyi dusunmuyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)