Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam'a veda

Motovento
    REKLAM ALANI

https://m.youtube.com/watch?v=svKyU6AOgDU

Motorsiklet camiasının başı saolsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ne bu şimdi? Ölünün üzerinden hit kasmak değilse nedir?
    Verdim eksiyi geçtim. Yeter artık.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Tıklamayın beyler. Akbabalara prim vermeyin.
    kovboy03 ve Shrieker bunu beğendiler.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Naptın sen şimdi ? Olayın ne ? Videon 20 kişi fazla izlenince mutlu mu oluyosun ?

Beyler amacınınzı anlamadım ama benim kötü amacım yok sadece anısına yaptığım birşey size kalmış birşey çok izlensin olayında değilim saygınız bu kadarmış demekki neyse iyi akşamlar

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rahmetlinin sektör çok vahşi. Olacak böyle şeyler..
    Daha dün tesadüfen bir video izledim, 19 yaşında bir kızcağız vlog kanalı rayting yapsın diye anneannesine gizli telefon açıp küfür ettiriyor.

Alıntı Brkkrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler amacınınzı anlamadım ama benim kötü amacım yok sadece anısına yaptığım birşey size kalmış birşey çok izlensin olayında değilim saygınız bu kadarmış demekki neyse iyi akşamlar
    Adama bak birde aradan sıyrılıp ölünün hatırasına saygısızlık ediyorsunuza getiriyor.
    Değilsen paylaşma hacı, asıl biz senin amacını anlayamadık.

burdaki olay çok izlensin az izlensin olayında değilim ben onun sevdiğim için ve çok üzüldüğüm için ona küçük birşey yaptım ama hala bunda bir kasıt arıyorsanız neyse suçluysam özür izleme geç ozaman ne diyim başka tek burada paylaşmadım çünkü .

https://m.youtube.com/watch?v=svKyU6AOgDU

Motorsiklet camiasının başı saolsun
    Sevgili kardeşim. İnsanların sana verdikleri tavıra alınma. İnan bana bende Barkın abiyi çok seviyorum,o kadar seviyorum ki bütün ailem bu sevgime şahit olduğu için,Barkın abinin haberini TVde gören eşim bana "aşkım istersen doğacak olan oğlumuza Barkın ismini verelim" diye teklifte dahi bulundu.

Ne yazık ki artik insanlar bu tarz vefatlarin ardından prim yapacak kadar şerefsiz ve kansız olmuş durumda. AEA logosunu anahtarlık yapıp satmak isteyeni bile gördük. Sana verilen tepki de bu yüzdendir. Belki senin niyetin hit kasmak olmayabilir ama bizde de ne yazık ki bir ön yargı oluştu.Sana verilen tepkinin de sebebi aslında bu yüzden.

Ben şahsım adına Barkın abinin adına yapılabilecek bu tarz videolarda olumlu olarak bakıyorum.Tabi bazı konular hariç,bazı karakter yoksunu, sereften bir haber,vicdani kararmış, serveti finurlar var onları tutup,tutup sevesim geliyor.Bozma moralini kardeşim inan bana Barkın abiyi sevmeyenler bile üzüldü. Biz onu sevenler sevgimizi nasıl gösteririz diye ne yapacağımızı şaşırdık.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    burdaki olay çok izlensin az izlensin olayında değilim ben onun sevdiğim için ve çok üzüldüğüm için ona küçük birşey yaptım ama hala bunda bir kasıt arıyorsanız neyse suçluysam özür izleme geç ozaman ne diyim başka tek burada paylaşmadım çünkü .
    motobaba neden bu sekilde videolar paylasilmamasi gerektigini guzel bir sekilde anlatmis:

Aslına bakilirsa şu bir gerçek ben sürekli görmekten sıkıldım.Her gördüğümde o lanet olası gece geliyor aklıma.İlk saatlerden beri hep takip ettik,yüreğimiz ağzımızda durduk.Simdi tekrar bir yerlerde gördüğümde o gece geliyor aklıma, gerçekten ruhum daraliyor.Çok ama çok derin bir üzüntü kaplıyor içimi. Cenazesine gidemedigim içinde kendimi suçluyorum.Verilen tepkiler belki de bu yüzdendir.

dark ghost dediği gibi prim yapanlarda var para kazanmak istiyende var dark ghost beni anladı seveniniz var sevmeyeniniz var barkın bayoğlunu
    videoda dediğim gibi hiç bir art niyetim yoktur tekrar söylüyorum motorsiklete onun sayesinde başladım ben bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum
    o motorsiklet camiası için çok şey yaptı ben yada bazıları birşeyler hazırlamış çok mu ! hayır değil bunu yanlış anlamayın bazıları var özellikle söylüyorum adam logo satıyor ailenin izni olmadan ticari şeye katıyorlar böyle şeyler taviz verilmemesi lazım zaten ama alt tarafı video diyemiyorum
    o ölüm konuşması bile videoda tüyleri ürpertiyor türkiyede hem şakacı hemde motorsiklet uzmanı kimseyi küçük veya büyük görmeyen bir insandı rahmetli
    dicek söz bulamıyorum #AEA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Videoyu güzel hazırlamışsın
    Eline sağlık
    Brkkrc bunu beğendi.

O keşke hayatta olsaydı belkide böyle şeyler ne paylaşılırdı yada konusu açılırdı ecel dedin mi ne zaman geliceği belli olmaz bugün varsın yarın yoksun
    yinede teşekkürler bu ona gösterdiğim saygının sevginin bir parçasıydı keşke başka şeyler yapabilsem ama ne yazıkki takdiri ilahi
    herkes kaza yapmaya başladı bazıları olsun çevrem olsun motorsikleti bırakma kararı aldı şayet bende kullanıcısıyım bu olaylardan sonra içimden soğuma var ama hala binmek istiyorum ama işte kimi görsem bırakma kararı almaya başladı bu konu hakkında düşünceleriniz varsada yazabilirsiniz. iyi akşamlar

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Videoyu yutube'a hemen şikayet ettim.

şikayet etsen ne olucak videoda birşey yok senin yaptığın saygısızlık şuan

etraf mal koyun dolu aldırmayın her paylaşıma prim bişeyler diyorlar hepsi salak çünkü ne sanıyorlar 300-500 izlenmeye para mı kazanılıyor sanıyorlar, koyun gibi biri ne yazarsa ardından hepsi aynısını yapıyor, yada illaki birisi çıkıp farkındalık yapmaya çalışıcaktır bu hep böyleydi

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Eline sağlık izledim sonuna kadar daha önce aynılarını defalarca izlesem de söz konusu Barkin abi olunca dayanamıyorum..

Arkadaslarimizi da anlıyorum sana isyanlarının sebebi halen kabullenememiş olmamız adam iki kere kaza geçirdi birisinden ölümden döndü diğerinde hayatını kaybetti ve ikiside başkası yüzünden.. Barkin abi motosiklet kültüründe çok büyük bir boşluğu doldurmuştu şimdi o yer boşaldi ve dolduracak kimse yok isyanımiz ondan..

Tekrar eline sağlık...

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu paylaşan gayet iyi niyetli arkadaş. Altın kalpli adama sövmemiş, dövmemiş. Ne diye bu tepki? Kime ne zararı var? Başkalarının hevesini neden kırıyorsunuz? Videoyu youtub a şikayet etmişsiniz. Neden? Hangi gerekçeyle? Sizi rahatsız eden ne? Youtube çalışanları hangi talebinizle bu videoyu ortadan kaldıracak (Yok edecek)?
    Gereksiz bir girişim olmuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aferim evlat

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)