Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Az daha ağacın altında kalıyordum

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Dün akşam işyerinden her ne kadar yağmur bastırmadan daha erken çıkmak istesemde malesef çıkamadım
    18:15 falandı çıktığımda
    3 dk. içerisinde bulutlanmış hava daha da karardı insanlar koşuşturuyor biryerlere yetişmeye çalışıyordu derken işyerine yürüme mesafesinde caddeye yakın yere bıraktığım motosikletimin yanına vardım
    yağmur motosiklete bindiğimde yeni başlamıştı ve karaköy perşembe pazarının civarında motosiklete bineli henüz 1-2dk. olmuştu ki yağmur şiddetini arttırdığ gibi bu sefer de sert rüzgarla beraber iri dolu taneleri yağıyordu
    motosiklet montum yanımda değildi kask kafamı koruyordu ama canım baya yanmaya başladı taş yağıyordu sanki kollarıma omuzlarıma sırtıma sert şekilde çarpıyordu o esnada motosikletimi kaldırımın yanında stop etmiş bende yanımdaki koca ağacın gövdesinin dibinde doludan korunmaya çalışıyordum
    Bir yandan da ilk okulda öğrettikleri ağaçlar yıldırımı çeker ikazı kafamdan geçiyordu derken dolu yağışı rüzgarla beraber şiddetini arttırdı ve korktuğum başıma geldi ağaç beşik gibi sallanıyordu ben ise gözümün önünü zor görüyordum ağacın yıkılacağını anladığımda çok geçti onun meylettiği yönün aksine kaçmaya çalıştım son anda altında kalmaktan kurtuldum ama yanımda park etmiş otomobil haşat oldu resmen
    Ağacın kökleri kaldırımın altındaydı beton kaldırımı beraberinde söktü gözümün önünde cereyan eden bu olayı ucuz atlattım
    Motosikletimi yağmur biraz durulunca oradaki bankanın kaldırımına kadar sürüp yan yola girdim ama resmen dalga dalga olmuş sular kaldırımı aşıyordu egzoz hizasındaydı sular Binalardan kopan parçalar camları patlayan arabalar suların içinde ağaçlardan kopan dallar vardı sanki kasırga olmuştu ... Neyse motosikletimi orada bırakıp durağa kadar yürüdüm eve varmam 3 saati geçti saat 9:20'ye falan geliyordu
    Hepimize geçmiş olsun

Annemin duası aldığım için kurtuldum hamdolsun

Ama şunu hatırlamak lazım ki 1 saat öncesinde bunaltıcı sıcak varken Cenab-ı Allah herşeyi bir anda tepetaklak edebilir
    ve ölüm hiç birimize uzak değil ama hiç ölmeyecek gibi sonumuzu düşünmeden yaşıyoruz vesselam...

https://www.youtube.com/watch?v=WCOC...ature=youtu.be
    anafartas bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Allah korumuş ayn öyle insanlar sanki hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyor ben de dahil ama her canlı ölümü tadacaktır şükredip ibadet yapmak lazım

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Geçmiş olsun ALLAH beterinden saklasın...

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Geçmiş olsun.Maşallah İstanbul'u baya bastırdı.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Yağmur rezaleti denmesi biraz ilgimi çekti açıkçası. Yani bu doğa felaketiydi resmen. Allah beterinden saklasın.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    macera olmuş ne güzel işte sıkıcı hayatlarınıza bir yenilik gelmiş.

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    geçmiş olsun kardeşim ALLAH daha beterinden korusun hiç bir şey bizim elimizde değil.her şey RABBİMİN izniyle oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)