Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: hangsii

Katılımcı sayısı
9. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 2006 600f

5 55.56%
  • 2006 gsxr 600

4 44.44%

2006 gsxr 600 20th mi 2006 600f mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Motosiklet alağız. Dün 600f i gördük temiz görünüyordu. 2 adet hasar kaydı vardı 2500 tllik.Kontrol ettiğimde ön freni yavaşlamak için sıktığımda bi titreme gibi bişey var. abs vurması gibi desem değil. böyle bi bırakıyor bi tutuyor gibi..

ALET ŞU

Bir adette 20 th gsxr bulduk sahibinden de.bugün arayıp konuşacağız fakat başka şehirde.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...33487579/detay

Şu alet bugün bi konuşacağız telefonda.

Sizce hangisi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    O titreme diskten yapar muhtemelen disk yamuk. Dikkat et ona.
    Bir ikincisi, bu motorlar eski 4 silindirli makinalar. Çok girmeni tavsiye etmem. Eşten dosttan alacaksın tertemiz yoksa başına masraf acabilir.

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O titreme diskten yapar muhtemelen disk yamuk. Dikkat et ona.
    Bir ikincisi, bu motorlar eski 4 silindirli makinalar. Çok girmeni tavsiye etmem. Eşten dosttan alacaksın tertemiz yoksa başına masraf acabilir.
    dayıma alıyoruz.İnat etti malesef. Disk yauktur diyorsunuz peki gsxr 600 e gidilip bakılmalımı sizce?[COLOR="Silver"]

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayıma alıyoruz.İnat etti malesef. Disk yauktur diyorsunuz peki gsxr 600 e gidilip bakılmalımı sizce?[COLOR="Silver"]
    gsxr, 600f gibi makinalar çok zorlandı. temizi cidden zor. ben bakmaya bile gitmezdim. en azından Bandit 650 gibi makinalara bakın. Daha halis mulis tipler kullandı bunları.

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gsxr, 600f gibi makinalar çok zorlandı. temizi cidden zor. ben bakmaya bile gitmezdim. en azından Bandit 650 gibi makinalara bakın. Daha halis mulis tipler kullandı bunları.
    dediğim gibi anlatamıyorum kendi bilir artık. baksın kaasına yatanı alsın

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Canını çıkartmışlardır bunların

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bu makinelerin kim bilir ciğeri kaç kez sökülüp geri sokulmuştur.
    Eski model motosikletlerin son modellerine Göre ciddi bir fiyat farkı olduğu için birçok kişi tarafından ulaşılabilir oluyor. Ulaşan kişilerde genelde motosikletle gram alakası olmayan, köşede ki sıtarbaksa gidip sokakta kasksiz redline yapmak icin alıyor.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    O yılların en alınmayacak motoru r6 ile cbr600rr'dır.Gsxr nitekim daha düzgün insanların elinden geçiyor.Ama600f wowowowowo haram tarzı birşey almayın aldırmayın.

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yılların en alınmayacak motoru r6 ile cbr600rr'dır.Gsxr nitekim daha düzgün insanların elinden geçiyor.Ama600f wowowowowo haram tarzı birşey almayın aldırmayın.
    kesinlikle ama anlatamıyorum

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle ama anlatamıyorum
    son durum nedir

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Motordaş, dayını ikna et almasın. En basidinden o motor bloğu bir arıza çıkarır açtırmak zorunda kalırsınız verdiğiniz paranın yarısı kadar masrafınız daha çıkar. Aylarca yatar. 4 silindirli makineleri işletmek zaten zor bir de gidip 20bin tl vericeksiniz kaç yaşında motora kim bilir kaç kere patladı Allah bilir. İlaha alacam diyorsa kendi bilir tabiki ben suzukiyi tavsiye ederim. Suzuki daha kaliteli geliyor bana ve whitedeomana katılıyorum. Siz daha mantıklı alternatifler sunun bence en kötü biraz koyup mt07 felan alsın. SS istiyorsa cbr500 lere baksın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    600f derim.

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son durum nedir
    Ustam bi tanıdıkta 2005 zx636 var. Piyasasının altına vverecek 18.500. Hasar kaydı yok.Fakat motosiklet yakat sarmış.Bu arkadaşta satmayacağım zaten diye 4 bin lira masraf yapmış subaplara kadar yenilemiş. Blok 0 lanmış tekrar rodaj gerekecek filan.2 haftaya servisten çıakcakmış. Şu an için onu bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordaş, dayını ikna et almasın. En basidinden o motor bloğu bir arıza çıkarır açtırmak zorunda kalırsınız verdiğiniz paranın yarısı kadar masrafınız daha çıkar. Aylarca yatar. 4 silindirli makineleri işletmek zaten zor bir de gidip 20bin tl vericeksiniz kaç yaşında motora kim bilir kaç kere patladı Allah bilir. İlaha alacam diyorsa kendi bilir tabiki ben suzukiyi tavsiye ederim. Suzuki daha kaliteli geliyor bana ve whitedeomana katılıyorum. Siz daha mantıklı alternatifler sunun bence en kötü biraz koyup mt07 felan alsın. SS istiyorsa cbr500 lere baksın.
    ustam onu söyledik ama ikna olmuyor. 636 yattı gibi şu an aklımıza.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ustam bi tanıdıkta 2005 zx636 var. Piyasasının altına vverecek 18.500. Hasar kaydı yok.Fakat motosiklet yakat sarmış.Bu arkadaşta satmayacağım zaten diye 4 bin lira masraf yapmış subaplara kadar yenilemiş. Blok 0 lanmış tekrar rodaj gerekecek filan.2 haftaya servisten çıakcakmış. Şu an için onu bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

ustam onu söyledik ama ikna olmuyor. 636 yattı gibi şu an aklımıza.
    2005 modellerde kol çıkarma olayı çok yaşanmıştı o olayı bir araştır istersen.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Satmayacagini dusunerek 4 bin tl masraf ettigi motosikletin hala serviste oldugunu dusunursek satmama karari yeni..
    Ama ne oluyorsa aniden masraf yaptigi motosikleti satmaya karar veriyor.
    Bence iyice bir arastirin.

Muhtemelen o harcamayi satmama kararindan dolayi degil de rahat satilmasi ve uc bes ne gelirse elden cikarmak icin yapmistir ama ustaniza bir gosterin motoru derim. Tanidikta olsa " itelemek " ruhumuzda var

Motosikleti
    kesinlikle bir ustaya göstereceğiz. Eğer servis okayderse bizde alacağız.Benim motor yeni kasa 636. servisle aram iyi.Aynı ustaya göstericez bakalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)