Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Barkın Reisle İlgili Farkındalık Yaratmak Amacıyla Ne Yapabiliriz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Normalde bu tarz şovlardan hoşlanmam ancak, ruhum daralıyor ve elimden başka birşey gelmiyor. Motorlarımıza siyah birşey bağlayabiliriz. Bilen bilmeyen anlasın ki BARKIN REİS FARKLIYDI! Bizim için çok büyük bir değerdi. Bilmeyenler sorsun araştırsın, öğrensin bu sayede. Farklı ve bu şekilde pratik fikirlere de açığım. Bu şekilde birliğimizi net şekilde gösterebiliriz diye düşünüyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Veda korteji için aynaya siyah kurdele bağladım. Sticker dağıtılacakmış onu da motosiklete yapıştırırım.Bunların dışında ne yapılabilir diye konuşabiliriz.

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzgünüm ama bu saatten sonra yapacak hiçbir şey yok sadece onun videolarını yayabiliriz. Ama eğer trafikte ne yapabiliriz diye soruyorsan ozaman şöyle cevap verebilirim eğer bir sürücü hata yaptıysa onunla kavga etmek yerine durumu anlatmaya çalışın hoşgörülü olun, iki tarafında can taşıdığını unutmayın lütfen bu motosiklet uğruna verilen canların sırf bu kültürü ileri götürmek için olduğunu unutmayın derim
    killingroad ve espresso bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ben sticker yaptırıp motosikletime ve ileride alacağım motosikletlerime yapıştırmayı düşünüyorum
    Stock Sever bunu beğendi.

Ölüm yıl dönümlerinde topluca kabir ziyareti ve sürüş yapılabilir. Yapılacaktır da...
    Kızıl pars bunu beğendi.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Bence vefat ettiği yere bariyerlerle demir arasına küçük heykel, tabela vs her şey olabilir. Oradan her geçen elbet merak eder ve araştırır. Olayın nasıl olduğunu görüp motorculara karşı daha dikkatli olabilir.
    HONDA

#BZ3082

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Motosiklet Federasyonu bu günü motosiklet farkındalık günü gibi bir hüviyete büründürüp bazı etkinlikler düzenleyebilir.
    O gün motosiklet kullananlar belirli bir işaret (kurdela gibi) takar,
    Düzgün bir yerde (Maltepe etkinlik alanı gibi) bir basın açıklaması yapar,
    Şansımız varsa TV'de haber olur vs.

Giden gitti maalesef, geri gelmeyecek, kalanları daha bilinçli, daha eğitimli hale getirmeye çalışmak mantıklı bence.
    Lazasker bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

CengoCenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Ben kendi adıma kazanın olduğu yerden her geçişimde (motor, araba fark etmez) kornaya 3 kere basacağım.... Kim ne anlarsa anlasın.... Bakarsın bundan 20 yıl sonra bile oradan geçerken birileri korna çalıyor olur. Soranlara da "Burada büyük bir motosikletçiyi kaybettik" derler belki...

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    güzel fikirler var. Sticker da güzel fikir. Ama hiçbir şey yapamayız kısmına katılmıyorum. Burada mevzu onu geri getirmek değil. Şu anda belli kesimin tanıdığı birini, belli başlı etkinlikler, tutum ve davranışlarla bilinir hale getirebiliriz. İkonikleşmesini sağlayabiliriz. Bugün bir politikacı ölse (ki bana göre Barkın'ın yüzde biri kadar değeri ve katkısı yoktur) neler yapılır, nasıl idolleştirilip büyütülür. amacım hiç bilmeyen bir şahsa "bak siyah bağlamış, Barkın Bayoğlu varya motorcular için çok önemliymiş, çokta iyi insanmış ondan" dedirtebilmek. Kendi görüşüm bu.
    Kızıl pars, slifer ve just4techno bunu beğendiler.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    yetkililere sorabiliriz: BU ÜLKEDEKİ BAŞIBOŞLUK; BAŞIBOZUKLUK ile ilgili ne yapıyorlarmış?
    Mış diyorum çünki hiçbir şey yapmıyorlar. Ülkede kanun yok, kanun olmayan yerde hak yok, hak olmayan yerde hukuk yok, hukuk olmayan yerde adalet yok.

Gazateler yazıyor karşı şeride geçen bilmem kime çarpan Barkın... Yahu o, adı bilmem neyin, YAYA GİRMENİN YASAK OLDUĞU YERDE NE İŞİ VAR!... Sorgulasanıza bunu? Başıbozuk'tu başıboş yolda, başıboş-başıboş gezerken karşıdan gelen bir motorcuyu ÖLDÜRDÜ...

Yazsanıza: MOTOR BİNİCİSİ BARKIN BAYOĞLU KENDİ YOLUNDA GİDERKEN ÖNÜNE ÇIKAN YAYA TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ DİYE... Yazın ki dünya alem bilsin, bu ülkede yaşam, bu ülkede düzen, bu ülke bu kadar BAŞIBOŞTUR diye...
    Sosyologlar, hukukçular maruz görsün; hakkın, hukukun olmadığı yerde ANARŞİ olur. Ülkede hali hazırda ANARŞİ var. Siz boşuna mı sanıyorsunuz ülke genelinde OHAL'İ? Anarşi'ye karşı önlemdir o! ( Sebepleri ayrı tartışılır ama; "birileri" anarşi çıkartmıştır...)

O rahmetli de artık Barkın'ın önüne çıktı mı; atladı mı orası henüz belli değil? Vardır kamera kaydı, şimdi ya poliste ya savcıdadır.. Belki Barkın'da kask kamerası da vardır?

1 hafta önce motorcuyu ezdi kamyoncu; kamyonun anahtarını alıp kaçtı iyice ölsün, öldüyse cenazesi iyice ezilsin, ezilsinde çıkaramasınlar kamyonun altından diye...
    Bu dur bu ülkenin hali: BAŞIBOŞTUR, BAŞIBOZUKTUR, BAŞIMIZ BOŞLUKTADIR yani SAHİBİMİZ YOKTUR. öLENİN HAKKI YERDE KALIR. Ve dahası; daha kötüsü benim namussuzum iyidirdir anlayışı vardır. Sen benim kim olduğumu biliyor musun vardır!!!

MAL BUDUR... başka da söze yer yoktur...
    CengoCenk, RoofRoof, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Heryil bugun "sessiz ciglik" adi altinda anma gunu olabilir.
    zzr100 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Geriye koca bir AEA sevenler ordusu, bilinçli motosiklet sürücüleri ve Altın Elbiseli Adam videoları kaldı, bu son derece önemli bir miras.
    Ama bir sticker edinip yapıştırmayı isterdim.
    erenedip bunu beğendi.

farkindalik yaratacak brseyler dusunulmeli

Motosikleti
    R25
    barkın hocamızın bir stickeri yapılabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)