Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Barkın'ın bayrağını kim taşıyacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4. motor Honda
    Herkesin başı sağolsun arkadaşlar.

Kim ne derse dersin bugun onunla kavgali olan olmayan herkes Allahtan onun icin rahmet diledi hakkini helal etti. Eminim Barkinin motorunu calan hirsiz bile uzulmustur.

Son yillarda Turkiye`de motor olayinda yeni bir pencere acti bir soluk getirdi motorcu kulturunu önemli bir seviyeye taşidi.

Bu saatten sonra motoru bırakacak olanlar olabilir ama Neticede Türkiye'deki motor kültürü belli bir noktaya geldi bunu ileriye taşıyacak Barkinın geliştirdiği bu kültürü daha da ileri bir noktaya kim götürebilir?

Bu gorevi kim ustlenecek...
    MotoRR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Devam etmeli , ancak taşra üsulü diksoyondan mahrum , ekipman ve teknikten bi'haber sürücü/videolar ile olamaz , trafikte sürüş vlog şeklindede olmamalı , motosiklet seven herkesin bilgileneceği , teknik modeller ve ekipmanların detaylıca anlatılabileceği..

Zor zanaat , yerine kimse geçemez gibi geliyor , kendine has anlatımı cabası , videolarındaki tüm esprilerini mix edip , (afrika twin esprtisi oyuncak ikiz zenci bebekler , triumph ile cruiser gemi kaptanı tiplemesi , tracer 700 için acemi kullanmayı düşününleere attığı taşlar , liseli moto meraklısı , chopercı zorgan ..ve nicesini ) son video olarak yayımlasınlar ...
    pea, zekeriyaimam, oialdemir ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Kimse onun yerini dolduramaz kendinizi kandırmayın, hep bir yavanlık, hep bir yadırgama olacak. Onun rolunu üstlenmeyi pek kimsenin kabul edeceğinide sanmıyorum, ağır bir yük. Ha çok sevdiğimden değil ama bunlar gerçekler.
    Shrieker, MotoRR, pinkcrow7 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Hakkı ile yapabilecek kimse yok tanıdığım. Ama belki ortağı ve arkadaşı olan Berhan SOYLU bir şekilde devam edebilir diye düşünüyorum ama bir ihtimal.Kim gelirse gelsin yeri dolmayacak
    Gelende de ya Barkın abi olsa boyle derdi muhabbetleri dönecek ve voljjn dediği gibi yadirganacak...

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Bana motoru sevdiren adam artık yok :(
    roadpeople bunu beğendi.

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın abinin yerini doldurabilecek eleman görmüyorum şu anda ama eğer ki Tektabanca ülkeye dönerse bayrağı o devralır gerisi boş..
    SlimShady1, Ranay, ahmetyildiz ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Geldi. Çıtayı aldı. Yükseltti. Oraya bıraktı. Ve gitti. O çıtayı oradan alacak potansiyelde birisi olacağını düşünmüyorum. Kısacası 10 yılını verdiği projesine devam edebilecek kimse yok.
    OnurTr bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    bana gokhan semizin grup vitaminde yaptigi etkiyi yapacak gibi geliyor.yeniden biseyler yapmaya calisiyorlar ama tutmuyor.

zamanla kanal unutulacak gibi benim tahminim bu yonde.
    pinkcrow7 bunu beğendi.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın Bayoğlu gibi biri bir daha dünyaya gelmez, sanmıyorum. Sesi huzur veriyordu; onu dinlemek bambaşka bir histi. Motosiklet dışında bir şey anlatsa da sıkılmadan saatlerce dinleyebilirdim. Ben olayın şokunu hala atlatamadım arkadaşlar, onun gibi birini tanıdığımız için şanslıyız. Onunla tanışabildiğim, sohbet edebildiğim için belki de acısı çok derin oldu bende. Yerine kim gelir tarzı şeyler söylemeseydiniz keşke.

Sanki bu ülkede bir misyonu vardı ve onu tamamlayıp gitti. Diğer geberene olayın başından beri hiç üzülmedim, Barkın abi iyiyse yeter dedim; 'yaşıyormuş, hastanedeymiş' yazdıklarında ona bir şey olmaz diye umutlandım; ama o, binlerce gencin hayatını kurtarıp, sakat kalmamasını sağlayıp gitti.
    espresso, Shrieker, ScooterMan34 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Barış Manço'nun, Kemal Sunal'ın yeri dolabildi mi?
    Dolamaz arkadaşlar...

Alternatifleri çıkar belki ama hiçbir zaman bir Altın Elbiseli Adam olamayacaklar.
    Bilgi size güç verir ancak saygıyı karakterinizle kazanırsınız. Efsane olmayı karakterinizle başarabilirsiniz...

Hiç elini sıkma fırsayım olmayan biri için şu yaşımda hüngür hüngür ağlıyorum ve aynı durum yaşandığında bunu yapabilecek başka bir karakter göremiyorum...

Motosikleti
    .
    Keşke motosiklete hiç binmeseydi diyenler olmuş birkaç yorumda.

Bu adam motosikleti bu kadar sevmeseydi,çoğumuz da motosiklete bu kadar merak ve ilgi olmazdı.

Bir videosunda motora ilk adımdı ismi sanırım,küçücük bir çocuğu eğitiyordu.
    Defalarca izlemiştim.O kadar doğal,o kadar içtendi.

Yerini tutabilecek bilgi ve deneyim de yüzlerce insan çılabilir ama o karekter ve doğallıkta birinin geleceğini sanmam.
    Anlatımı güzeldi,benim çok arkadaşım yoktur,videolarını izleyince karşılıklı oturup sohbet etmişiz gibi geliyordu.
    GB79 bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Çok nevi şahsına münhasır, doğal bir adamdı. Mutlaka birileri benzer çalışmalar yapacak belki faydalı da olur genç arkadaşlara , motora hevesli olanlara ama kimse KAPTAN'ın yerini dolduramaZ,ben inanmiyorum.

bayrağı alıcak akıllı birini mi bulucaksınız? işiniz biraz zor

Barkın abiyi aratmaz diyemeyiz kimse için ne olursa olsun. Ama Tektabanca diye biri var ki en başından beri takip ederim Barkın abiden sonra en kaliteli Motovlogger bana göre. Diksiyonu, kendine has konuşma tarzı, hayata ve olaylara farklı açılardan bakabilmesi ve daha birçok konuda kendimi geliştirmiş, geliştirmeye de devam ediyor. piyasada şu saydıklarımın birine bile sahip olmayan tek yaptığı trafikte sürüş videosu çekip kırdığı aynaların videosunu veya r25 ile top sipit qeyf tarzı videolar yükleyen yığınla vlogger varken Tektabanca bence hepsinden birkaç adım önde geliyor ayrıca o da kanalının hedeflerini belirlemiş ve belirli projeler oluşturmuş durumda. Kurumsal bazda birkaç ilişkileride var vs. neyse umarım onu da kaybetmeyiz adam akıllı izleyebileceğimiz adam sayısı bir elin parmaklarını geçmez çünkü.
    tlgknbs bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimse taşıyamayacak. tarih bilgisi olan anlamıştır
    Shrieker ve OnurTr bunu beğendiler.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Arkadaslara katiliyorum yeri kesinlikle dolmaz. O herseyden once bizlerin abisi, kardesiydi. Yakindi bize. Bu yyuzden agliyoruz ona. Yerine doldurmak degilde, kalite anlaminda arkadaslara katiliyorum, tek tabanca var. Gercekten bilgili surus videolari. Top speed degil teknik bilgiler, kalite akan kurgular ve muzikler. Aea olmaz ama tektabanca olur...
    RevLimiter ve fatih.met bunu beğendiler.

AhmeT16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın abi keşke benim kadar şanslı olabilseydin bunun için dua etmiştim olmadı.

Üzüldüm yandım kahroldum, senden özendim bilgilendirmek istedim.

Gelen hep gideni aratacaktır kimse alamayacak o bayrağı

Nur içinde ol, binlerce insanın duası ile...
    YsNLzTrK ve essegesse bunu beğendiler.
    Kontrol edemediğiniz güç güç değildir

Hayati önem arz eden sırtlık giymeyi unutmayın

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    onun gibisinin geleceğini sanmıyorum. bu adam boş adam değildi. son derece iyi bir üniversitenin uluslararası ilişkiler bölümünden mezundu ve anadili gibi ingilizce konuşuyordu. çok rahat bir kamu kurumuna girip üst düzey memur olabilirdi. ya da özel sektörde çok iyi paralar kazanabilirdi. ama yüzde birimizin dahi tercih edemeyeceği bir şey yapıp motosikleti ve motosikleti sevdirmeyi hayatı haline getirdi. bu uğurda maddi olarak kazanç, gidenlerin yanında hiçbir şey değildi. onu sponsorlar açısından eleştiren kişilerden kaçı motosiklet dergisi ve programı yapabilmek uğruna evini sattığını biliyor? bir daha hem bu kadar kültürlü, hem de kendisini bu denli bu işe adayan kişinin geleceğini sanmıyorum. allah rahmet eylesin.
    Shrieker, nokiaxxx, exlem ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu karakterde, bu birikimde, bu işi severek, isteyerek, aynı veya daha yüksek bir seviyede yapabilecek biri

yok.

Üzülerek göreceğiz ki yeri asla dolmayacak. Belki 30-40 sene içinde böyle biri çıkabilir. O zamana kadar da motosiklet kalır mı kalmaz mı, tartışmalı.

Kendisine hala hayattayken en çok sormak istediğim sorulardan biriydi. Bu işi bırakacak mı, uzun vadede kendi yetiştirdiği birine bayrağı devretmek ister mi. Olsa olsa çok yakınındakilerle konuşmuştur böyle bir şeyi.

Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke motosiklete hiç binmeseydi diyenler olmuş birkaç yorumda.

Bu adam motosikleti bu kadar sevmeseydi,çoğumuz da motosiklete bu kadar merak ve ilgi olmazdı.

Bir videosunda motora ilk adımdı ismi sanırım,küçücük bir çocuğu eğitiyordu.
    Defalarca izlemiştim.O kadar doğal,o kadar içtendi.

Yerini tutabilecek bilgi ve deneyim de yüzlerce insan çılabilir ama o karekter ve doğallıkta birinin geleceğini sanmam.
    Anlatımı güzeldi,benim çok arkadaşım yoktur,videolarını izleyince karşılıklı oturup sohbet etmişiz gibi geliyordu.
    Evet o videoyu bende izledim.Gerçi ben neredeyse hepsini izledim sanırım. O gerçekten başka bir şeydi. Normal bir insan değildi çok farklı biriydi.Anneler babalar çocuklarına bırak binme,tehlikeli, o olur,bu olur diye söylerken o nasıl binmesi gerektiğini, ne yapması gerektiğini öğreten birisiydi.Benim öz abim olmasını gerçekten isteyecegim bir kişiydi.Umarım bir gün bir yerlerde bir araya geliriz onunla.Umarım bizi Hoşgeldiniz babuşlar diyerek karşılar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)