Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Barkın'ın bayrağını kim taşıyacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UberJager adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu saaten sonra Motorsiklet üreticileri, cihazlarının testini yapacak kurumsal kimlikte kimi bulacak onu merakediyorum. Kurumsal olupta motorsiklet ehliyeti olan 2 kişi biliyorum, Doğan Kabak ve Sinan Koç. Ama ikiside motosiklet konusunda çok zayıflar.
    araba konusunda güçlüler mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aea projesi devam etmeli. Aslında imkan olacak onun bıraktığı yerden MOTOSİKLET okulu olarak devam ettireceğiz. Sadece kullanma degil tasarım bakım gibi konularda da eğitim olacak. Adini Yen'i nesillere ulastirabilecek bir proje olacak. Gümüş elbise giyen kardeşi idi hatırladığım. Belki ı devam ettirir

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Altın Kalpli Adamın seveni çoktu.

Cenazeye gelenler görmüştür. Bir kısım kasksız, bir kısım şortla, bir kısım atletle... R25'inden tut, megellisine, ducatisinden bmw'sine.. her tür motor vardı. Ama malesef Barkın'ın sözünü dinlemeyenler kalabalık bir sürüydü...

Cenaze çıkışı aralardan son sürat geçenler, trafik sıkışık diye ters yöne girip trafiği tehlikeye düşürenler, plakayı kapatıp kalabalıkta gazlayanlar...

Motorlar sağdan geçsinler diye arabalar sola yanaşıyor, sağda koridor açılıyor, r25'li ergenler soldan yardırıyor. Ulen gerizekalı sağda yol açılmış, herkes oradan gidiyor. Sen niye soldan soldan, açık egsozunla, o iğrenç gürültülü sahte akrapoviçinle aragaz çeke çeke gidiyorsun...

Yarısının kaskı bağlı bile değildi...

Ben araba ile katıldım cenazeye. Ama emin olun arabanın içinde bu kitleden o kadar rahatsız oldum ki, motosiklet sahibi olduğuma utandım neredeyse.

Malesef akıllanmayacağız.
    Fuatt39, Romedon, OnurTr ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cenazeye gelenler görmüştür. Bir kısım kasksız, bir kısım şortla, bir kısım atletle... R25'inden tut, megellisine, ducatisinden bmw'sine.. her tür motor vardı. Ama malesef Barkın'ın sözünü dinlemeyenler kalabalık bir sürüydü...

Cenaze çıkışı aralardan son sürat geçenler, trafik sıkışık diye ters yöne girip trafiği tehlikeye düşürenler, plakayı kapatıp kalabalıkta gazlayanlar...

Motorlar sağdan geçsinler diye arabalar sola yanaşıyor, sağda koridor açılıyor, r25'li ergenler soldan yardırıyor. Ulen gerizekalı sağda yol açılmış, herkes oradan gidiyor. Sen niye soldan soldan, açık egsozunla, o iğrenç gürültülü sahte akrapoviçinle aragaz çeke çeke gidiyorsun...

Ben araba ile katıldım cenazeye. Ama emin olun arabanın içinde bu kitleden o kadar rahatsız oldum ki, motosiklet sahibi olduğuma utandım neredeyse.

admaın kemiklerini sızlattılar orda olsa ben böylemi öğrettim sizce derdi

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Barkın Bayoğlu ile tanışıkığım vardı.Gerek eğitim aldığım gis (motto) akademide,gerekse levent ustanın yanına gittiğimde karşılaştığımda her zaman bir muhabetim olmuştu.Elbette AEA projesi onun vefatı ile son buldu zira Barkın 42 yaşında vefat etmesi zaten onu efsane olma noktasına koymuştur ve onun yerini şuan doldurabilcek bir kişi yok.En azından AEA çatısı altına bu olmaz,ailesi ve çevreside buna müsade etmez.

Motosiklet kullanımının teknik anlamda ve güvenlik anlamında gereksinimlerini,trafikteki motosiklet kullanım adabını ve bilinçli sürücü profilini elinden geldiğince doğru şekilde anlatmaya özen gösterne bir insandı.Şahsen onu ne zaman görsem baştan aşşağı "full ekipman" tabirini dibine kadar uygulayan,sadece videolarda gösteriş için değil,gerçekten bu işi yapacaklara örnek olmak adına da adım atan ,bu camiada bir ideali bulunan bir insandı Barkın.Takdiri ilahinin kaderine yapacak bir şey yok.Ben barkın bayoğlunun motosiklet tanıtımlarından daha çok,motosiklet kullanımı ve bilinçli motor kullanıcısı temalarına her zaman destek vermiş,severek takip ettiğim bir kişiydi.

Önce eğitim,sonra ekipman ve en sonunda da motor alın diyen bir ideali aşılamaya çalışan bir insan bence erken yaşta hayata veda etsede misyonunu layıkı ile yerine getirdiğine inanıyorum.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin başı sağolsun arkadaşlar.

Kim ne derse dersin bugun onunla kavgali olan olmayan herkes Allahtan onun icin rahmet diledi hakkini helal etti. Eminim Barkinin motorunu calan hirsiz bile uzulmustur.

Son yillarda Turkiye`de motor olayinda yeni bir pencere acti bir soluk getirdi motorcu kulturunu önemli bir seviyeye taşidi.

Bu saatten sonra motoru bırakacak olanlar olabilir ama Neticede Türkiye'deki motor kültürü belli bir noktaya geldi bunu ileriye taşıyacak Barkinın geliştirdiği bu kültürü daha da ileri bir noktaya kim götürebilir?

Bu gorevi kim ustlenecek...
    Rahmetli ülkeye motor sevgisini aşıladı hani derler ya Ahmet Kaya gibisi bir daha gelmez buda öyle bir şey yani.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Youtube kanalı kesinlikle kapatılmamalı. Videolara Gökhan eren, Fuat ve Devrim abilerle devam edilebilir, onca sene uğraş didin Altın elbiseli adam projesi belli bir noktaya gelmişken kepenkleri kapatılırsa mirasa sahip çıkılmamış olur. Kimsenin Barkın abinin yerine geçmesine gerek yok böyle bir beklentide yok, ancak projenin devamı gibi bir beklenti mevcut.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Yüzyüze bir kere görmediğim insan için ağlıyorsam onun yeri dolmaz..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Altın Elbiseli Adam markası altında faaliyetler devam edecektir diye düşünüyorum. Ekibindeki diğer arkadaşlara kolay gelsin.

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25

TEK TABANCA

svsmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Akşam işten eve gelince tek zevkim AEA ve tek tabanca videoları izlemekti Barkın artık yok

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın kolay kolay yetişecek bir sürücü değil. Onun bayrağını sanırım onun bize bıraktığı mirası anlamaya çalışarak; hepimiz taşıyacağız.

@kalidor noktayı koymuşunuz, dediğiniz gibi anlamaya çalışarak hepimiz taşıyacağız

bu arada az önce denk geldim izlememiştim bu videoyu

GB79 bunu beğendi.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @kalidor noktayı koymuşunuz, dediğiniz gibi anlamaya çalışarak hepimiz taşıyacağız

bu arada az önce denk geldim izlememiştim bu videoyu

https://www.youtube.com/watch?v=89wYf8QFRh8

kardeş bunu anlamadım??? espiritüel bir video ama maksatın nedir?

Sercan_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r--13
    Bence Barkın reis artık altın kalpli adam olarak anılmalı.Altın elbiseli adam olarak birisi gençleri bilgilendirmeli,özendirmeli,sorunları dile getirmeli,incelemelere devam etmeli...Altın elbiseli adam bir sıfat olmalı.Birçok altın elbiseli adam olmalı bundan sonra.Mesela motorcumuhabbeti inceleme olsun,diksiyon olsun,bilgisi olsun anonim kimliği ile bu işi devam ettirebilir.Hem ortada bir isim olmaz hemde altın elbiseli adam devam eder.

Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bunu anlamadım??? espiritüel bir video ama maksatın nedir?
    nerdeyse tüm videolarını izlemiştim bi tek bunu izlememişim.. çok güldürdü babuş. sizlerde izleyin istedim

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdeyse tüm videolarını izlemiştim bi tek bunu izlememişim.. çok güldürdü babuş. sizlerde izleyin istedim
    izlemene sevindim genç adam.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın bayrağı kimseden almamiş bu manada yaratmıştır. Biraz önce baktım youtubea, taşiyaçak kimseyi göremedim.

Gerek de yok, sevilen birileri ya da programcilar olur, çıkar kendi bayrağını taşır taşırsa. .

Konu motosiklet değil insansa; sen,ben,sorumlu hisseden herkes..
    kalidor bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kesinlikle katılıyorum. Orada bu tip insanlar çoktu. Zaten oldum olası bu r25 ' ten gelen tipler (Bilemiyorum ama büyük çoğunluğu, aramızda da var bir iki tane çok bilmiş, hesapta okumuş vs..) böyle.
    Diğer forumda da yazmıştım, cenazeye değil, sanki düğün konvoyuna katılmıştı bazı arkadaşlarımız...

Yeri dolmaz ama belki geleneği ve fikirleri yaşatılabilir diye düşünüyorum rahmetli Barkın'ın...

Bruce Leslie McLaren, (33) Ayrton Senna,(34) Marco Simoncelli,(24) Sinan Sofuoğlu ,(26) ve en sonunda da rahmetli Barkın..

Hep genç kaybedilen, yeri dolmayacak insanlardı :(
    GB79 ve c4gin bunu beğendiler.
    Herkes hakettiğini yaşar.

Barkın Bayoğlu, çok erken çok zamansız, bizi yalnız bırakıp melek oldun. Hiç şahsen tanışmamış olmana rağmen binlerce insana kendini sevdirdin.
    Kimbilir kimleri yitirdik şu zamana kadar. Genç yaşlı tanıdığımız veya tanmadığımız. Şehit olan, iş kazası geçiren, kanser olan, intihar eden, trafik kazasında ölen.
    İnsanız, hepsine üzülürüz. Ama sana bir başka üzüldük. Sana çok üzüldük. İçimizden bir şey koptu gitti.
    Sendeki samimiyeti sevdik. Sendeki motosiklet aşkını sevdik. Bize hiç karşılıksız öğrettiklerini sevdik. Umarım adın tarihe lakabın gibi altın harflerle yazılır ve bizden çok sonraki nesiller de seni daima anar.
    Ruhun şad olsun. Işıklar içinde uyu.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)