Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Barkın'ın bayrağını kim taşıyacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı hardy1234 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abinin yerini doldurabilecek eleman görmüyorum şu anda ama eğer ki Tektabanca ülkeye dönerse bayrağı o devralır gerisi boş..
    Yeri kesinlikle dolmayacak bi insan her virajda aklıma geliyor ve sonra sürerken bişey düşünmeyin virajın çıkışına bakın dediğini hatırlıyorum önüme bakıyorum. Onun yerini bi nebze olsun doldurabilecek biri olarak Tek Tabancayı düşünüyorum birlikte projeler yapsalar çok iyi olur kanımca.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    ilk ve tek takip ettiğim motorcu Barkın abi. Ben sanayide büyüdüm. Benim gibi insanların dilinden de hitab edebilecek, aynı zamanda teknik tecrübeyesiyle beni etkileyebilecek potansiyelde alternatif birini tanımıyorum.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    devrim,fuat ,berhan ,levent usta gibi ve barkının yol arkadaşları bu projeyi yüzlerini gösterek ayakta tutabilirler
    YasinC, Shrieker ve Xavosa bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bakalım, göreceğiz. Bıraktığı boşluk kolay dolmayacak gibi geliyor bana. Fırsat buldukça ona b0k atanlardan bir hayır görmeyeceğimiz kesin. Yeri geldiğinde eleştirdim ama kattığı büyük değeri hep takdir edip "iyi ki var" dedim. Yaptığı işi onun gibi yapan ikinci bir Türk yoktu çünkü. Bıraktığı boşluğu kısmen de olsa dolduracak birileri belki çıkabilir şimdi. Bakalım göreceğiz.

Motosikleti
    2018 cafe152 >2016 tnt25 >2015 xmax 250 abs
    Arkadaşlar motosiklet camiasında elbette kimse Barkın Bayoğlu nun yerini dolduramaz ama bu bir proje olduğu için Barkın abinin nin eski bir videosunda bi genç göstererek yerimize geçecek gençler yetiştiriyoruz demişti ve tektabanca ya gelirsek kendisini yaptığı kazadan beri izliyorum üst seviye bir vlogger ama vloggerlar arasında en çok teknik bilgiye sahip kişi Türkiye ye motovloggerlığı getiren motorcu muhabbetidir videolarına bakarsanız heleki ilk videolarına bakarsanız anlarsınız ve ben motosiklet hakkında birçokşeyi AEA dan ve motorcu muhabbetinden öğrendim.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ekibi var. Gökhan abi (Eren) Reji ekibi, Fuat ve Devrim abiler. Kazadan sonra arası bozuktu gerçi ama bilmiyorum. Onlar devam edebilir.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bırakın arkadaşlar bu konuyu lütfen.Yerini doldurabilecek bayrağı taşıyacak biri yada birilerinden bahsediyorsunuz.Yapmayın.Altın elbiseli adam ismini başka kime yakıştırabileceksiniz.O proje devam etsede tat vermez artık.Yerine başka birini geçirmelerinide hiç istemem.Onun gibi projeleri olan ileriye yönelik düşünceleri fikirleri hayalleri olan kim var şu anda.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Ekibi olsa ne olacak? Barış Manço'suz kalan Kurtalan Ekspres gibi olur. Ses var görüntü yok. Hatta ses de yok. O boşluk dolmaz.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Aeanın işi buydu
    İlk videolarını hatırlayın kendiside diyordu kendimi kamera karşısında çirkin buluyorum çekincelerim vardı vs diye sonradan kendini geliştirdi
    Yeri dolarmı dolmaz ilk bu işe başladığı zamandan bu yana kendini çok geliştirdi aklımda yerini dolduracak isimler var ama yazmıyorum hep bi serzenişlik beyenmemezlik olacak onlarada çok biliyorsan çık kendin yap derim kimse kusura kalmasın

mrt0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açık net yeri dolacak vay be aea gibi açık net yalansız sözünün eri yalakiga ihtiyacı olmayan bjrjnjn daha bu bayrağı taşıması mümkün değil
    Shrieker bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Birisi taşıyamayacağına göre, hepimiz taşıyacaz, herkes bildiğini paylaşacak, motora küsmek yerine daha fazla paylaşımlar yapılacak,
    elimizden geldiğince onun başlattığı ışık doğrultusunda birbirimize daha sıkı bağlanıcaz, kavgasız gürültüsüz hoşgörülü bir ortamı kurmak mümkündür,
    bu kafada olmayanlar zaten aramızda barınamazlar.

Barkın'ın güzel gönlü ve içinden geçenleri anlamışsak birazcık herkes bilinçli olarak bir ömür motor sürmeli,
    kaçmadan, pes etmeden, huzur ve heyecanı tadarak ve bu dostluğu ulaştığımız yerlerde elden ele yaşatmak için. Sevgiyle kalın millet.
    DayDreamer, Fuatt39, mithrelios ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    "Bayrağı kim taşıyacak?" diye sormakla olmaz bu işler.
    Barkın bir sabah uyanıp "ya ben elime bir bayrak alayım herkes peşimden gelsin" diyerek çıkmadı bu yola... Yapmak istediği için sevdiği için çıktı, samimiyetinden dolayı herkes sevdiği, kimsenin yapmadığını yapıp duyurduğu için Barkın oldu. Dediği gibi "tırnaklarıyla" geldi o yere.

Birisi bayrağı alacaksa bu vesait ile değil, kendisi de tırnakları ile oraya gelecek.

Kim yapacak değil, herkes yapacak. Elinden geldiğince küçük küçük. Aralarından bazıları bu işi daha profesyonel hale getirecek. Ve bu bazılarından birisi de çok tutacak.

Tutması için herkesin çabalaması lazım. Bu bir yetenek işi. Herkes yeteneğini arz edecek ki, bazısına talep çok olsun. Herkes denemez, kimse yapmaz, birinin yapmasını bir kurtarıcı beklerse, 50 sene daha otururuz.

Başkasını beklemekle olmaz. Biri bizi kurtarsın ile olmaz. İçimizdeki yetenekleri keşfetmek için denemekten başka çaremiz yok.

Sen taşıyacaksın onu. Sen yapacaksın... O yapacak, öteki yapacak, beriki yapacak.
    abeciMotoru ve YasinC bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Barkın abi'nin arkasından ekibide kalmış olsa onu gibi esprili,tatlı dilli,diksiyonu gayet düzgün ve anlattığı şeyi güzel uslübuyla dinletebilen bir başka kişinin gelmesi çok zor.Resmen abisiz kaldık hepimiz,o bayrağı taşımak o yükü çekmek kolay bir iş değil.Bu adam gibisi bir daha gelmez demeyeceğim ama muhtemelen biz göremeyeceğiz.

Onun yerine geçebilmek için çok atılan olucak zaten ülkede herkes youtuber,motovloger kamerayı bağlayan kendini halt zannediyor.Ama bu adam en başta sponsorsuz kendi imkanlarıyla farklı bir konsept yarattı ve arkasına sponsor desteğide alarak çıtayı en tepeye çıkardı.Ve daha nice projeleri vardı ama olmadı malesef.Bundan sonra o bayrağa niyetlenen her kim olursa olsun Barkın abi'ye ihanet eder benim gözümde.Hepimizde hakkın çoktur çok zamansız gittin be baboş :(((

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Tabi ki de yeri dolmaz ama bayrağı devralabilecek en uygun isim bence de Tektabanca.
    SlimShady1 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Yerini kim/nasıl doldurur bilememde,

Alfa, eğitmen, başkan, çoban geçinenlerin ve motosikletten bihaber olanların, apaçilik tehlikeli derken, örnek göstermesi kötü olacak.

Gökhan eren hocamızda birikimli ve deneyimli şen şakrak bir arkadaş

Tek tabanca da işin içine girerse aratmazlar ama barkının yeri ayrı her zaman

Motosikleti
    yok :D
    TekTabanca sadece bir alternatif olabilir diğerleri zaten kabak aşısı

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Alıntı denizildir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bayrağı kim taşıyacak?" diye sormakla olmaz bu işler.
    Barkın bir sabah uyanıp "ya ben elime bir bayrak alayım herkes peşimden gelsin" diyerek çıkmadı bu yola... Yapmak istediği için sevdiği için çıktı, samimiyetinden dolayı herkes sevdiği, kimsenin yapmadığını yapıp duyurduğu için Barkın oldu. Dediği gibi "tırnaklarıyla" geldi o yere.

Birisi bayrağı alacaksa bu vesait ile değil, kendisi de tırnakları ile oraya gelecek.

Kim yapacak değil, herkes yapacak. Elinden geldiğince küçük küçük. Aralarından bazıları bu işi daha profesyonel hale getirecek. Ve bu bazılarından birisi de çok tutacak.

Tutması için herkesin çabalaması lazım. Bu bir yetenek işi. Herkes yeteneğini arz edecek ki, bazısına talep çok olsun. Herkes denemez, kimse yapmaz, birinin yapmasını bir kurtarıcı beklerse, 50 sene daha otururuz.

Başkasını beklemekle olmaz. Biri bizi kurtarsın ile olmaz. İçimizdeki yetenekleri keşfetmek için denemekten başka çaremiz yok.

Sen taşıyacaksın onu. Sen yapacaksın... O yapacak, öteki yapacak, beriki yapacak.
    Ayrıca şunu da demek isterim, "Altın Elbiseli Adam" ile "Barkın Bayoğlu" aynı şeyler değildir. Barkın, AEA'yı kuran, bugüne getiren kişidir, AEA'nın özüdür. Ama AEA bir projedir, bir takımdır. Kameramanından, montajcısına, ses ekibinden sponsoruna kadar herkesin emeği vardır. Yeri geldi mi bütün bunları tek bir kişi de yapmıştır evet, ama Barkın AEA'yı profesyonel bir Youtube kanalı haline getirdi ise bunu takım çalışması ile getirdi.

Demem o ki, evet deneyeceğiz ama, bu kaska kamera takıp gezmek ile olmaz. Takım halinde çalışarak olur. Bir konsept yaratarak, bir amaç edinerek ve bu yolda bir ekip kurarak olur.

Demiyorum ki hadi yarın 5 kişi bir araya gelelim biz de bir AEA kuralım. Hayır. Yukarıda da dedim... Oraya tırnaklar ile gelinecek.

sevgiler.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Barkın Bey ile bende tanışmadım çıkan tüm videolarını izlerdim ama son yıllarda canlı yayınlarını fırsat bulamadığımdan izlemedim kendine göre bir tarzı vardı. Çok severek izledim. Arkadaş ortamında bazen kızardık, bazen överdik bazı konularda gereksiz bir inat vardı ama on numara insandı mekanı cennet olsun. Çocukluğumdan beri motor alma hayalleri kuruyordum bu foruma motor almadan 5 yıl önce takip etmeye başladım ilk bu forumda videolarını öğrendim hep dediği gibi; gidin eğitim alın ben de paraya kıydım Gis akademiye gittim eğitimimi aldım.
    Olmasaydı: Eğitim kurumlarını belki bilmeyecektim, ekipmanları önemini anlamayacaktım...

Yerini doldurmak bence zor bu noktalara kolay kolay gelen bir insan değil tabiri caiz ise tırnakları ile kazıyarak geldi.
    Onun yerine Altın Elbiseli Adam projesi devam etmeli, belki bir Barkın Bey olmaz ama piyasada bilgisi ve tecrübesi ile bu işi iyi yapacak insanlar var.
    Evet kurtulan ekspresi Barış Mançosuz düşünülemez ama yaptıkları son projelerde bittikleri anlamı hiç vermediler güzel çalışmalarda çıkardılar.
    Eyer bu saatten sonra Altın Elbiseli Adam başı boş bırakılırsa Barkın Bey o zaman ölür düşüncesindeyim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ekibi falan unutun, ekip altı aya kalmaz dağılacaktır. Barkın AEA için önemli bir müzik grubunun baş solisti konumundaydı. Nasıl ki Freddy Mercury gittiğinde Queen diye bir şey kalmadı, onun ekibinin durumu da aynı olacaktır. Bana göre zaten Barkın dışındakilerin yaptıkları incelemeler son derece itici ve inandırıcılıktan uzak kalıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)