Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Barkın'ın bayrağını kim taşıyacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşler...bu adam 42 yaşındaydı...sizlerin pek çoğu altı bağlı gezerken bu adam motosiklet kullanıyordu. Yok efendim kafa kaldırdığı ya da hızla virajda kontra tekniğini öğreten videoları varmış ve çok tehlikeliymiş.!!! Bu adam nasıl milyonlarca kullanıcıya kafa kaldırmayı ya da kontra tekniğini motosiklet kullanmadan öğretsin? adamın elinde NASA departmanı mı var? soruyordunuz ve de o da hasbel kader öğretiyordu. Siz kullanıcılar aniden debriyajı bırakıp, kafa gözü yarmayın diye...lütfen saçmalamayın ve bu insana yüklenmeyin.
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devam etmeli , ancak taşra üsulü diksoyondan mahrum , ekipman ve teknikten bi'haber sürücü/videolar ile olamaz , trafikte sürüş vlog şeklindede olmamalı , motosiklet seven herkesin bilgileneceği , teknik modeller ve ekipmanların detaylıca anlatılabileceği..

Zor zanaat , yerine kimse geçemez gibi geliyor , kendine has anlatımı cabası , videolarındaki tüm esprilerini mix edip , (afrika twin esprtisi oyuncak ikiz zenci bebekler , triumph ile cruiser gemi kaptanı tiplemesi , tracer 700 için acemi kullanmayı düşününleere attığı taşlar , liseli moto meraklısı , chopercı zorgan ..ve nicesini ) son video olarak yayımlasınlar ...
    Bugün izlediğim bir video'da , gözlemlediğim kadarı ile diksiyonu kendine has üslup bakımından , bayrağı devr "alabilecek" bir kardeşimizi gördüm.

Konuyu hort için üzgünüm , ancak değer ve boşluk hissimizi keser diyerek , link ekliyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=SuWVU_...&persist_app=1

(ilk defa bugün izlediğim bi kimsedir , uzaktan yakından münasebetim yoktur , buna rağmen "budur" diye not verdim.)

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Bugün izlediğim bir video'da , gözlemlediğim kadarı ile diksiyonu kendine has üslup bakımından , bayrağı devr "alabilecek" bir kardeşimizi gördüm.

Konuyu hort için üzgünüm , ancak değer ve boşluk hissimizi keser diyerek , link ekliyorum.

(ilk defa bugün izlediğim bi kimsedir , uzaktan yakından münasebetim yoktur , buna rağmen "budur" diye not verdim.)
    arkadaş nasıl bir link attın öyle mobilde değilseniz tıklamayın beyler benim youtube yi bozdu bu arada izlemiştim attığını arkadaşın anlatımı güzel ama bir barkın bayoğlu değil.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Benimki de gitti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R

Mesele sadece kalifiye olma değil, profesyonel olarak bu işe girme gerektiriyor. Birkaç kamera ile çekim, editing, ekip oluşturma, endüstriyel olaylara katılım, paneller, marka oluşturma, uluslararası bilinirlik inşa etme, vs. Hayatının tek işi bu olmalı yani. Ciddi bir iş planı ve kendine güven istiyor.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Barkını çok izlemem çok hoşlaşmam ama yerini kimse dolduramaz. Onun doğallığında kimse yapamaz.

Arkadaşım bu nasıl başlık yapma allah aşkına barkın abinin yeri dolarmı dolmaz kusura bakmada gereksiz olmuş

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki de gitti.
    sağ üstten ayarlara gir aşşağıda gelişmiş var ordan sonra en aşşağıda ayarları sıfırla var sıfırlıyosun sorun çözülüyor.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Hallettim, sağol.
    Çerezleri temizleseydin de düzelecekti.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc

yutup perte çıktı sağol :D

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yutup perte çıktı sağol :D
    en alt satırda masaüstü pc linkine tıkla düzeliyor.
    Shrieker bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Rahmetli öyle bi anlatıyodu ki , unutman için aptal olman lazım. Limon sıkar gibi deyişi her ön fren kolunu sıkışımda gözümün önüne geliyor. Bütün 250ci leri toplayıp hepsine birbirlerinin motorunu kullandırması arasından en iyisini seçmeleri vs bunlar motor camiasına yapılmış büyük hizmetlerdir. Allah rahmet eylesin.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    Herkes belirli bir konuyu atlamış. Adamın felsefesi vardı. Buna ek olarak siyasi bir duruşu vardı. Gerektiğinde taşı gediğine koyuyordu. Çok fazla liderlik vasfı üstlenmese de (ya da korktuğu , çekindiği için) yöneticileri de üstü kapalı eleştirirdi. Ben 31 yaşındayım ve 23-34 yaşındaki bir insan kanal açıp bana motosiklet anlatsa bir yere kadar dinlerim. Vites viraj debriyaj tamam da o adamın hayat görüşü, olaylara bakışı, espri yeteneği falan bir yere kadardır.
    Shrieker, matrax33 ve TimFx bunu beğendiler.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Son dönemde yanlış hatırlamıyorsam "motopixel tv" videoları denk geliyor, beğeniyorum da.

Bu arkadaş ne kadar iyi anlatsa da gereksiz ingilizce kelime kullanımı insanın kulağını tırmaladığı gibi şahsen beni gıcık de ediyor.
    Ayrıca anlattığınızı herkes anlamalı ki geniş kitlelere yayılsın. Babuşun anlatımında sadelik ve ince espriler vardı. Bazı kişiler yaptıkları işi kendi mayasıyla harmanlar ve iş o kişiye has olur dolayısıyla babuşun yerini kolay kolay kimse dolduramaz. Yerine kim gelirse gelsin herkesin gözü babuşu arayacak.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin başı sağolsun arkadaşlar.

Kim ne derse dersin bugun onunla kavgali olan olmayan herkes Allahtan onun icin rahmet diledi hakkini helal etti. Eminim Barkinin motorunu calan hirsiz bile uzulmustur.

Son yillarda Turkiye`de motor olayinda yeni bir pencere acti bir soluk getirdi motorcu kulturunu önemli bir seviyeye taşidi.

Bu saatten sonra motoru bırakacak olanlar olabilir ama Neticede Türkiye'deki motor kültürü belli bir noktaya geldi bunu ileriye taşıyacak Barkinın geliştirdiği bu kültürü daha da ileri bir noktaya kim götürebilir?

Bu gorevi kim ustlenecek...
    Bu bayrağı kimse taşıyamaz.. Özellikle şuanki teknoloji ve imkanlar sayesinde bu teknik olarak imkansız birşey. Barkın bu işe televizyonlarda otomobil programları sunarak çok profesyonel başladı. Bizden biri gibi görünmesine rağmen bizden çok ötede çok profesyonel birisiydi. Mesleği sunuculuk ve tanıtımdı. Her fırsatte motovloglarla dalga geçerdi .. Bunun sebebi daha yüzünü bile göstermeden kafasında kaskla sahte youtube beğenileriyle yalnızlıklarını insanlarla paylaşmalarıydı. Bu gerçekten çok komik bir durum. Hele motovloglara gel sana indirim yapalım şu ürünü anlat diye bir saat ürünü incelemeden sunum yapan motovloglar dünya üzerinde sadece bizim ülkemizde mevcut. Motovlog yolu macerayı paylaşır.. Ürün tanıtımı nedir ? Barkın bunların hepsini profesyonel derecede biliyor ve tanıyordu. Türkiyede 4 silindir 3 5 kişide varken biride Barkındı. Zamanında olmayanı yapabildiği için bukadar aldı yürüdü... Şu an aynısını taklit ederek sahte hesapla sahte beğeniler kasmadan onun kadar büyüyebilmesi imkansız. Ben değil sizde görüyorsunuz..

Komik başlıklar atarak 150 Videoyla 150 bin aboneye ulaşmış türk motovlog hesapları var... Girin bakın ! Nasıl taşınacak o bayrak böyle mi ? Kendimizi kandırmayalım. Herşeyden önce doğru ve dürüst olmayı öğrenmek gerek. Egolardan kurtulup insanlara doğru bilgiyi vermek için gerekirse canını ortaya koymak gerek.. İşte ozaman onun yolunda ilerlenebilir diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son dönemde yanlış hatırlamıyorsam "motopixel tv" videoları denk geliyor, beğeniyorum da.
    Evet motosiklet inceleme kanalı olarak güzel bir kanal bende denk geliyorum Ürün tanıtımıyla ilgilide reklam ve satış yönlendirmesi yapmadan anlatım yapan tek kanal ' Özen tv ' başlarda çok eleştiri aldı bende dahil olmak üzere videoların altına revzilla benzetmesi yaptım. Fakat kanalın amacını ve uğraşını görünce takdir ettim. Herhangi bir satış amacı olmadan ürünlerin basit özelliklerini hızlı bir şekilde anlatıyor.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bu sektörde yerli yabancı dahil başarının formülü, güzel anlatımın ve doğru bilginin yanında biraz mizah ve dikkat çekebilme. Ekran karşısında da bunları yapmak gerçekten kolay değil.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Bu dünyada hiç kimsenin yeri dolmaz arkadaşlar yani ikiz üçüz olsa bile insalar birbiinin yerini dolduramazlar.
    Ama şu bir gerçek ki hayat ne olursa olsun devam ediyor insanlar vefat etsede savaşlar olsada evler yıkılsada vb vb...
    Fakat bazı insanlar vardır ki gerçekten diğerlerinden bi tık farkılı farklı dememdeki sebep yaşam tarzı insanlarla iletişimi yaptıkları diğer insanlardan dediğim gibi bir tık daha farklıdır.

Bakın abinin yeride dolmaz dolamaz ama bir Televizyon programında kendiside söylemişti Altın Elbiseli Adam projesinde çok emek verdik elbet bir gün başkalarıda bu projeyi devam ettirecektir demişti...

Umarım Barkın abinin emeklerini boşa çıkartmayacak birisi gelir

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Aynen oyle kimse kimsenin yerini dolduramaz o bayragi tasiyamaz. Altin elbiseli adamin yeri ayri ve ne yazik ki o defter kapandi. Bundan sonra ayni samimiyette ayni dogallikta birinin ortaya cikmasi zor. Ama soylede bir sey var birilerinin bu boslugu doldurmasi gerek. Aea'nin videolarini izleyip benim gibi motora baslayan bir ordu var. Iste insanlara motoru sevdirecek ve donanimli hos sohbetli birinin piyasaya girmesi gerek.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Hayatının bir bölümünü yurt dışında geçirmiş, 3-4 dili çok iyi bilen, dünya ile iletişim halinde ve dünyayı tanıyıp, kendi kültürüne, Türklüğe daha çok bağlanan biriydi.
    Ve ayrıca beyaz yakalı, burnu havada ekabir kişilik olabilecekken sanayide atölye tutup yurdum insanı olmaktan gocunmayan.
    Takıntılı bir kişiliği işine aktarıp başarıyı yakalayabilmiş, espirisi küfürü yerli yerinde olan biriydi.

Ve üstüne her çeşit motosikleti elden geçirmiş, artık bi leylek kalmış kadar motosiklete hakim olan bir kişiydi Barkın Bayoğlu.
    Bütün birikimlerini katarak içerikler çıkarıyordu.

Bu kadar özellik kolay kolay bir araya gelecek şeyler değil.

Gavurun bir klasiği vardır "One flew over the cuckoo's nest" yani tam Türkçesi ile "Bu diyardan bir deli geçti"
    Aynen de öyledir "Bu diyardan bir Altın Elbiseli Adam geçti"

Burada çok kişinin de söylediği gibi sevebilir yada sevmeyebilirsiniz ama o bir efsane artık.

Aynı dönemde aynı heyecanı paylaşabildiğimiz için mutlu olalım. Fakat bayrak almak hiç o kadar kolay değil bunun da farkında olsun bayrağı devralmak isteyecekler.
    MD.Murat ve mhmtesk bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)