Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Barkın'ın bayrağını kim taşıyacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ula adamı daha toprağa koymadılar alternatif mi düşünüyorsunuz ?
    halilom ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    kimse,

neden mi ? basit..

barkın 3 dili akıcı konuşabilen, üniversite doktora filan okumuş bla bla bla.

böyle başlayacağımı mı sandınız ? yanılıyorsunuz.. herhangi bir bireyin, barkının yaptığını yapabilmesi için önce türk insanını derinlemesine tanıyabilmesi gerekir. empati yapabilmesi, en apaçisinden en arabeskine en efendisinden en delisine kadar konuştuklarıma nasıl tepki vereceklerini hissedebilmesi gerek. yani kısacası zeki çok zeki olmasının yanı sıra insanlığı sevmesi ve insanlık için birşeyler yapmayı hedeflemesi gerek.

ben size basit bir benzetme yapayım, böyle taşın altına elini koyup başarabilen adamlar türkiyede çok çok az bulunur. mesela mustafa kemal atatürk. bu mübarek olmaydı neler olurdu biliyoruz. onun bayrağını kimse taşıyamadı. mesela barış manço mesela kemal sunal.

bırakın bunları düşünmeyin, motosikletinizi dikkatli kullanıp ölmemeye çalışın. bir de bi dua okursunuz da işe yarar belki.
    Shrieker ve Monty bunu beğendiler.

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse,

neden mi ? basit..

barkın 3 dili akıcı konuşabilen, üniversite doktora filan okumuş bla bla bla.

böyle başlayacağımı mı sandınız ? yanılıyorsunuz.. herhangi bir bireyin, barkının yaptığını yapabilmesi için önce türk insanını derinlemesine tanıyabilmesi gerekir. empati yapabilmesi, en apaçisinden en arabeskine en efendisinden en delisine kadar konuştuklarıma nasıl tepki vereceklerini hissedebilmesi gerek. yani kısacası zeki çok zeki olmasının yanı sıra insanlığı sevmesi ve insanlık için birşeyler yapmayı hedeflemesi gerek.

ben size basit bir benzetme yapayım, böyle taşın altına elini koyup başarabilen adamlar türkiyede çok çok az bulunur. mesela mustafa kemal atatürk. bu mübarek olmaydı neler olurdu biliyoruz. onun bayrağını kimse taşıyamadı. mesela barış manço mesela kemal sunal.

bırakın bunları düşünmeyin, motosikletinizi dikkatli kullanıp ölmemeye çalışın. bir de bi dua okursunuz da işe yarar belki.
    Elbette kimse bir Barkın klonu aramıyor beklemiyor da. Zaten onun klonu direk tepki toplar.

Ama iyi iş çıkaracak daha çok insana ihtiyaç var. Bu yüzden imkanı olan herkesin yeni birşeyler üretmesi gerekir.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    O'nun yerini kimse dolduramaz sadece motosiklet ile ilgili değil hayata dair de çok güzel şeyler anlattı, ancak O'nun Açtığı yolda hem aynı, benzer işi yapanlar, hem de biz izleyiciler, motosiklet sevdalıları yürüyebiliriz.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açtığı yolda, gosterdigi hedefe, durmadan ilerleyelim en iyisi.. sonucta bizde sevdigimiz seyi yapiyoruz. Okyanusta kopek baliklarinin oldugunu bildigi halde sörf yapmak icin girende ayni isi...

Motosikleti
    MT-25
    Cok guzel laf vardir bilir misiniz.
    Altinim gitti kesesini neyleyim...
    Dr. Fatih, halilom, zekeriyaimam ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    4. motor Honda
    Allah rahmet eylesin
    Barkin yaa halen cok uzgunum.

Onun yerini kimse tabiki dolduramaz ama bir kere fitili atesledi eminim dahada ileriye tasiyacak insanlar cikacaktir.
    Tesekkurler Barkin huzur icinde uyu

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Ya yani, olay bu kadar yeniyken, acılar tazeyken..
    Hiç zamanı değil bence bu konunun..
    Ne bu padişahlık mı? Kime geçecek vs..?
    İlla birilerine geçmek zorunda mı?

Yeri dolmaz onun, bilgisiyle, karakteriyle, tarzıyla.. :(

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni bir motor çıktığında "barkın abi bunun videosunu ne zaman çeker? Çekse de izleyip nasıl birşeymiş öğrensek" diyordum. Şimdi meydan çakallara kaldı. Bir daha hiçbir zaman onun yaptığı kalitede işler yapamayacak kimse. O kurtlar sofrasına dalıp bize yol açtı öncülük etti. Bu yolu devam ettirecek olanlar bizleriz. Şu an bu yazıyı dahi yazmak.. hala inanamıyorum hala..
    Emron bunu beğendi.

dummy decoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisi taşıyamayacağına göre, hepimiz taşıyacaz, herkes bildiğini paylaşacak, motora küsmek yerine daha fazla paylaşımlar yapılacak,
    elimizden geldiğince onun başlattığı ışık doğrultusunda birbirimize daha sıkı bağlanıcaz, kavgasız gürültüsüz hoşgörülü bir ortamı kurmak mümkündür,
    bu kafada olmayanlar zaten aramızda barınamazlar.

Barkın'ın güzel gönlü ve içinden geçenleri anlamışsak birazcık herkes bilinçli olarak bir ömür motor sürmeli,
    kaçmadan, pes etmeden, huzur ve heyecanı tadarak ve bu dostluğu ulaştığımız yerlerde elden ele yaşatmak için. Sevgiyle kalın millet.
    aynen bu şekilde yapacağız. motosiklet sevgisini, dostluğunu, kültürünü ve bilincini diğerleriyle paylaşacağız.
    hepimiz. O da zaten bunun için uğraşmıyor muydu?

Barkın Abinin yerine birisini koymak zorunda mıyız?

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Varsa öyle biri Barkın hoca muhakkak kendisine söylemiştir "Bana bir şey olursa projeyi sen devam ettir" diye.Benim aklıma gelen tek kişi ise Gökhan Eren'dir.Barkın hoca kadar kültürel ve diploma sahibi olmasada dili ve anlatım şekli bize daha yakın...
    yigitap ve Romedon bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Altın Elbiseli Adam konseptinin devam edebileceğini düşünmüyorum. İlk günden itibaren takip eden birisi olarak, o kadar çok kişi gelip geçti ki ekipten. Acı ve çok zamanı olmasada Barkın abinin tavırları yüzünden veya iki taraf kaynaklı bir çok kötü ayrılık söz konusu. Son zamanlarda da göründüğü gibi Barkın abi yalnız kovboy modundaydı. Eğer ilk günden bu ekip sıkı sıkı kalıp üstüne koya koya ilerleseydi şuan o kişiler eminim ki sürdürürlerdi ellerinden geldiği kadar.

*Ne kadar sürer bilmiyorum ama Gökhan Eren'in bir veda programı veya sürdürmek adına bir şeyler yapacağını düşünüyorum.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın, Altın Elbiseli Adam'ı ayrı tutuyordu. Bir gün başka birinin devam ettirmesi gerektiğini söylediği çok oldu. Yanındaki dostlar Ertuğ bey bu projenin ölmesini istemeyecektir. Eğer bu projeyi bitirirler ise Barkın'ın kemikleri sızlar.
    yigitap ve Romedon bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda pcx
    Oncelikle yerin cennet olsun Barķın abi. Huzur ve Nurlar icinde uyu. Bize hakkın gectiği icin hakkini helal et. Her zaman dualarimda olacaksın.
    Yeri ve zamani degil ama bence şimdilik bu projeyi kabul ederse Devrim Sirmen abi taşiyabilir. Tabi Barkın abinin yeri dolmaz ve onun gibi birisini bulamayiz. Allah'ü teala bütün günahlarını affetsin Altın yürekli adam...
    yigitap bunu beğendi.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Devrim Sirmen yapabilir dilide akıcı bilgiside iyi ama uğraşmaz Devrim gibi daha ne kurt motorcular var ama bilgisini paylaşmıyor paylaşmak için kendisini bu işe adayacak adam yok kısaca.
    AEA kısa bir dönemdi Türkiyede bi trendi başlattı ve bitti malesef...
    Potenza bunu beğendi.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Birde megelli videosunda gümüş elbiseli adam diye biri vardı.tarzı konuşması stili falan da barkın hocaya benziyordu.kimdi o çocuk ve sonra neden kayboldu ortalıktan ?

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl bir kemal sunal olunamıyosa barkın da olunamaz

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Yeri dolmayacak.

Bu saaten sonra Motorsiklet üreticileri, cihazlarının testini yapacak kurumsal kimlikte kimi bulacak onu merakediyorum. Kurumsal olupta motorsiklet ehliyeti olan 2 kişi biliyorum, Doğan Kabak ve Sinan Koç. Ama ikiside motosiklet konusunda çok zayıflar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)