Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Barkın'ın ölümü üstünden hit kasmaya çalışan vlogger...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Videonun başlığı : Altın Elbiseli Adam ÖLÜM ANI !!!

Görüntüsü şu:

Video bu:

Midem bulandı resmen. Ayıp değil bu, daha beter bir şey.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Diyecek bir şey yok resmen kansızlık

sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Salak salak konuşmayın bu video Motorcu Muhabbetine ait ve gece çekilmiş bir video olduğu için malın biri milleti kandırmak için almış video yu böyle bir başlık atarak paylaşmış boş yere olay çıkarmayın birşeyi paylaşmadan önce okuyun araştırın...

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motovlogcu adamların zaten %90 lik bölümü bu şekilde değil mi ? Adamlar çok beğeni olsun çok izlensin diye bildiğin maymunluk yapıyorlar .

Aralarında da iyi olanlar var tabi onlar cici

Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Video kimin bilemem, vlogları pek takip etmiyorum.
    Ama sonuçta bir pislik, hem çalıntı video kullanıp, hem de bir kardeşimizin ölümü üstünden popülerlik peşindeyse bu iğrençliğe de sessiz kalmam.
    Barkın kardeşim kadar, videosu kullanılan arkadaşımıza da iğrenç bir saygısızlık var demek ki.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    sende bunu buraya taşıyıp adamın ekmeğine yağ sürüyosun ?
    kovboy03 ve mavellen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende bunu buraya taşıyıp adamın ekmeğine yağ sürüyosun ?
    Bilmem farkında mısın, videonun yayından kaldırılması için bir kaç kişinin değil, bir çok kişinin Youtube'a durumu rapor etmesi, yani şikayette bulunması gerekiyor. Bu nedenle paylaşmayı bir pisliğin ekmeğine yağ sürmek olarak anlamak da senin algındaki bozukluk sevgili kardeşim.
    abap bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmem farkında mısın, videonun yayından kaldırılması için bir kaç kişinin değil, bir çok kişinin Youtube'a durumu rapor etmesi, yani şikayette bulunması gerekiyor. Bu nedenle paylaşmayı bir pisliğin ekmeğine yağ sürmek olarak anlamak da senin algındaki bozukluk sevgili kardeşim.
    +1 aynen öyle.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Yazdığın mesajda hadi hep birlikte şikayet edelim yerine, görüntü bu video bu hadi sizde tıklayın hep birlikte hit kastıralım var.

Bence videoyu sen yüklemişsin.

Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdığın mesajda hadi hep birlikte şikayet edelim yerine, görüntü bu video bu hadi sizde tıklayın hep birlikte hit kastıralım var.

Bence videoyu sen yüklemişsin.
    İnsan içindeki kötülüğü karşısındakinden beklermiş derlerdi inanmazdım. Sayende ispat edildi. Algında ciddi sorunlar olduğunu ispatlamak için istediğini yazmakta serbestsin. Tabii ispat edebildiğin sürece. İspatsız iftira atmak da haysiyetsizliğin, şerefsizliğin dibidir hatırlatayım.

Bana laf saydığın sürede, Youtube'da şikayet butonuna bassan bir işe yarardın en azından. Saçma salak goy goy yapan trollerle uğraşmıyorum "plakasını çamurluğa saklayıp, çevirmelerden kaçan" kardeşim.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    MM la bu, Barkın'ın ölümünden post kasacak en son adam

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    İnsan içindeki kötülüğü karşısındakinden beklermiş derlerdi inanmazdım. Sayende ispat edildi. Algında ciddi sorunlar olduğunu ispatlamak için istediğini yazmakta serbestsin. Tabii ispat edebildiğin sürece. İspatsız iftira atmak da haysiyetsizliğin, şerefsizliğin dibidir hatırlatayım.

Bana laf saydığın sürede, Youtube'da şikayet butonuna bassan bir işe yarardın en azından. Saçma salak goy goy yapan trollerle uğraşmıyorum "plakasını çamurluğa saklayıp, çevirmelerden kaçan" kardeşim.
    Ciddiye alma şu trolleri, şu günde bile iş başındalar.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Videonun başlığı : Altın Elbiseli Adam ÖLÜM ANI !!!

Görüntüsü şu:

https://i.hizliresim.com/lWNoQp.png

Video bu:

https://www.youtube.com/watch?v=7PsHUc27LA8

Midem bulandı resmen. Ayıp değil bu, daha beter bir şey.
    Bu videoyu bu başlık ile paylaşan ŞEREFSİZ ve bu başlığı sorgusuz sualsiz araştırmadan açan AKILSIZ. Bu video Motorcu Muhabbeti Gece Sürüşü videosudur. https://www.youtube.com/watch?v=fubG1EOPyuY Memleketin en önemli, en düzgün ve en iyi motovlog yapan adamıdır. Hatta bunu yapan ilk adamdır. Barkın Bayoğlu ile yakınlığını herkes bilir. Aralarında bir abi kardeş ilişkisi vardır. Ona motovlog yapmasında teşvikte bulunanlardan biri de Barkın Bayoğludur. Ne yazık ki insanları hiç bir fikri olmadan, tanımadan yargılayan yetersiz ve CAHİL bir nesil yetişiyor. Bu başlığı hemen kapatın lütfen !!! Daha fazla bu terbiyesizliği sürdürmeyin !!!!

Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Terbiyeni takın önce.

Bir pisliği ifşa edip terbiyesizliğini kaldırmada buradan yardım istemek için başlık açmakla akılsızlık ettiğim konusunda ise haklısın.

Şunları ekleyeyim;

Madem burada trollük yapmak hoşunuza gidiyor, bir işe yaramak yerine her troll gibi hakarete başvuruyorsunuz, önce AEA, sonra da Motorcu Muhabbeti vloglarının sayfalarından durumu bildirdim, ayrıca buradan ve sosyal medyadan bir çok kişinin de durumu raporladığını öğrendim, hepsine teşekkürler. Dahası hem motosiklet kullanan, hem Barkın'ı benden daha fazla şahsen tanıyan bir avukat arkadaşım konuyla ilgili bir dilekçe hazırlamaya başladı.

Şimdi boğulun kendi çirkefinizde, gidinin klavye kahramanları sizi.
    dabile bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Bu video'yu Türkiye'nin en popüler motorsiklet forum sitesine taşıyıpda normalde alacağı 100 tıklanma iken, sayıyının binlere çıkmasına vesile olmak şerefsizliktir adiliktir haysiyetsizliktir !

Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Tabii, özelden hakaret etmek, polis çevirmesinden kaçmak gibi şerefsizlikleri, adilikleri yapandan iyi bilecek değilim şerefsizliği.
    Hakaret etmeden yazamıyorsanız, sizin yetersizliğiniz sadece.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Terbiyeni takın önce.

Bir pisliği ifşa edip terbiyesizliğini kaldırmada buradan yardım istemek için başlık açmakla akılsızlık ettiğim konusunda ise haklısın.

Şunları ekleyeyim;

Madem burada trollük yapmak hoşunuza gidiyor, bir işe yaramak yerine her troll gibi hakarete başvuruyorsunuz, önce AEA, sonra da Motorcu Muhabbeti vloglarının sayfalarından durumu bildirdim, ayrıca buradan ve sosyal medyadan bir çok kişinin de durumu raporladığını öğrendim, hepsine teşekkürler. Dahası hem motosiklet kullanan, hem Barkın'ı benden daha fazla şahsen tanıyan bir avukat arkadaşım konuyla ilgili bir dilekçe hazırlamaya başladı.

Şimdi boğulun kendi çirkefinizde, gidinin klavye kahramanları sizi.
    Trol olmaktan ziyade paylaşımınız da bilmeden motorcu muhabbetini karalıyorsunuz. İnan bana daha terbiyeli olamazdım.

Motosikleti
    yok :D
    Clickbait yapıyorlar

Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trol olmaktan ziyade paylaşımınız da bilmeden motorcu muhabbetini karalıyorsunuz. İnan bana daha terbiyeli olamazdım.
    Motorcu Muhabbetini karalamak aklımdan bile geçmez. Burada bir "ahlaksız" var, o da çalıntı video üstüne Barkın kardeşimizin ölümünü başlığa alan kişi. Benim de peşinde olduğum o kişi. Dedim ki, burada paylaşalım, videonun rapor edilmesi sürecini hızlandıralım. Konu nereden nerelere geldi. Hani toplantıda bahsi geçmişti bu tür durumların da, bu kadarını düşünmemiştim, cidden AKILSIZlık durumu burada bende.

Ben kendi üstüme düşeni yaptım en azından. Avukat arkadaşımız da dilekçeyi gerekli mercilere yarın verecek, bugün cenazemiz var.
    Daha fazla terbiyeli olamamanız konusunda da hemfikiriz, emin olun.

Saygılarla...
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer, SYM Fiddle II
    Beyler yersiz yere tartışmayın lütfen. Gerekeni yapalım biran önce ki, bu terbiyesiz herif banlansın ve video da yayından kalksın.
    Aşağıdaki adımları ben yaptım siz de yaparsanız işe yarayacaktır. Videoyu da dislike etmeyi unutmayın.

Yazdığım şikayet yazısı da şu şekilde : "Başka bir kişiye olan videoyu kopyalayarak kendi hesabından yayınlıyor. Ve başlıkta belirttiği konu ile alakasız bir paylaşım yapıyor, tamamen sahtekarlıktır bu yaptığı. Ölen bir insanla dalga geçmek ve üzerinden pirim sağlamak amaçlı sahtekarlık. Lütfen ivedi şekilde videonun kaldırılmasını talep ediyorum. Ve hesap hakkında da işlem yapılmasını talep ediyorum. Teşekkürler."

Herkes gerekeni yapsın lütfen...
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler