Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu'nun Cenaze Namazı ve Veda Korteji / 26.07.2017

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O an cevap vermemiştim, bilgiçlik taslar gibi olacaktı, nezaketsiz davranmak istemedim.
    Düşündüm ki, bir kortej olacaksa, ve motosiklet.net olarak katılacak arkadaşlarımız varsa onlarla beraber gideyim dedim. Yoksa mesajı ilk yazdığımda zaten kortej konusu konuşulan bir durumdu.
    İyi niyetin için teşekkür ederim.
    hknzrdm bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitime, kamu spotuna veya fetvaya gerek yok. Ön sis farı yaktı diye 1.000 lira ceza yerse adam, öyle bir eğitilir ki 7 sülalesine aman siz yemeyin diye eğitim verir, öyle bir imana gelir ki doğan çocuğunun kulağına ezan okuduktan sonra trafik cezalarını okur, öyle bir kural öğrenir-bilgilenir ki trafik kuralları kitabı "best seller" olur. Gereksiz yere kamu spotlarına ihtiyaç olmaz.
    !
    Anlattığın paragraflarca şeyi başarmış ülkelerin yaptığını tersini yapalım diyorsun yani.
    Pes.
    Ceza ile suç önlenseydi, Suudi Arabistan'da ne hırsızlık olurdu ne tecavüz. Şeriat şakşakçılarının zannettiğinin aksine de her ikisi de mevcut Suud'da.
    Eğitim olmadan cezalar HİÇ BİR İŞE YARAMAZ.
    Kaldı ki sis farını geçirmişsin arada, muhtemelen gözleri aldığını zannediyorsun, böyle şehir efsanelerine göre millete akıl almaz cezalar kitleyen sistemlerin sonucu bugünden farksız olmaz.
    tanjuzafer bunu beğendi.

Tüm sevenlerine Allah tan sabır dilerim hiç birimizin yarını garanti değil bukadar bilgili bir sürücü bu şekilde can versin mekanı cennet olsun, hepimiz üzüldük sinirlendik. Dün eşim bile senden biliyorum ben bile arkadaşımızı kaybetmişsiz gibi üzüldüm dedi Barkın çok insana hitap etti çok kalp kazandı.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    cenaze'ye gidecek olan arkadaşlarımız'ın dikkatine

https://www.facebook.com/altinelbise...DepNnE&fref=nf

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Umarım kortejde saçma sapan hareketler yapacak kendiliksizler olmaz.
    mavellen ve OnurTr bunu beğendiler.

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    https://www.youtube.com/watch?v=Wk63NXAHUf0 canlı yayın linki buldum şuanlık
    Fuatt39 ve mavellen bunu beğendiler.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    KAPTAN,son yolculuğuna uğurlamak için ordayım... Ruhun şad olsun... Şimdiden özledim..

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düğünümüz vardı bu pazar. Türlü diyarlardan akrabalar,yıllardır görmediğim misafirlerim gelmişti. İnternetten uzaktım. Eve bir varayım Barkın abinin bu arada attığı videoları izlerim diye düşünüyordum. Kaç gündür içimde bir burukluk, boğazımda bir düğüm. Ne oldu diye soruyorlar, anlatıyorum anlamıyorlar. Eşim dostum değildin ama, çok kıyak bir adamdın abi. Yerin doldurulmaz.

Allah rahmet eylesin. Yerin bende çok farklıydı. Gidişin çok hızlı oldu.
    mombohunter bunu beğendi.

Canlı yayın linkleri varsa anlık güncelleyin ciğerim yanıyor arkadaş çok zoruma gitti

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=2W9qRz0xxts

Barodi arkadaş kendi imkanlarıyla kel kör yayın yapmaya çalışıyor cenaze namazı 5 de herhalde o anlarda da yayını açar başka canlı linkler var ise alalım lütfen

Motosikleti
    Artık yok
    Altın Elbiseli Adam facebook resmi sayfasından zaman zaman canlı yayın yapıyorlar.

Kortejdeki apaçiler...

Evet sana sana sana hepinize be. Rezil iğrenç yaratıklar. Hiç mi insanlık yok sizde ha? Nedir bu kesiciler nedir? Nasıl kask takmazsınız? Barkın sizden ekipmanınızı giymenizi istiyor, kaskınızı takmanızı istiyor, adam olun istiyor. Adamı son yolculuğuna mateminizi koruyarak uğurlamanız gerekirken birde utanmadan, sıkılmadan kesicilerden çıkmıyor elinizi kornadan çekmiyorsunuz. Aslında o tabutta olması gereken birisi varsa o da sizlersiniz. Hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...
    Potenza, mastarci, mmysgr ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

sokakbebesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD - Dyna wide glide
    Ankara'dan katılan arkadaş var ise benim içim de sticker alabilir mi veya Ankara'dan nasıl temin edebileceğimi bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

mrt0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birde arkadaşlar daha sonra mezarını ziyaret etmek isteyen arkadaşlar için adaparsel blok no gibi konum bilgilerini yazarsa iyi olur diye düşünüyorum

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    canlı yayında izlediğim kadarıyla bir çoğu şov yapmaya gitmiş oraya,birine bakıyorum gelen motosikletleri çekiyor, diğerine bakıyorum selfie çekiyor.Yazık valla orada bir cenaze var amam %20-30 luk bir kısım kendini, motorunu göstermeye gitmiş.Ülkemde dangalak dan bol birşey yok zaten.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Bizim gözlerimiz dolu dolu, düşmesin damla diye gözümüzü ovuşturuyoruz....
    Adam orda selfie çekip sırıtıyor,
    Kesici ile gidiyor, kız arkadaşına yol kenarında çekim yapan kameraları gösterip el sallıyor,
    Ulan sığır,
    Gelin almaya mı gidiyorsun?
    hayat2teker, kdiner, Stock Sever ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    barkın abi de zaten durumun böyle olmayacağını biliyordu, bir akşam muhabbetimizde, olum cenazem olsa lastik yakmaya gelecek bi sürü kancık var lan diye güldüğünü hatırlıyorum. boşverin şaşırmayın. tabutun içinde bir efsane yatıyor, olacakları zaten önceden söylemişti. gidenlerden allah razı olsun.
    diyecek başka da sözüm yok.
    espresso bunu beğendi.

Maalesef cenazeye katılamadım. Henüz motorum yok ama evdekilere AEA videolarını izletiyordum ikna etmek için bak aslında ne güzel insanlar motorlular demek için ama burada okuduklarımdan anladığım kadarıyla bir kesim cenazeye abimizin kemiklerini sızlatmaya katılmış. Bak sen bizi bitiremedin demek için sanırım. Mekanın cennet olsun iyi yürekli insan...

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bu adamlar Soma zamanında suratlarına pastel boya sürüp selfie çeken adamlardı.AEA'nın cenazesine gittiklerini bile bilmiyolardır.Twitter'a #aea yazıp fav alma peşindeler.Yarın bi gün arabanın biri bunlara vurunca ''abi çok tehlikeli kaporta sensin'' diyecekler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)