Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu'nun Cenaze Namazı ve Veda Korteji / 26.07.2017

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu, yarın Çengelköy Mezarlığı içindeki Kerem Aydınlar Camii'nde ikindi namazını müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra Çengelköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

Bu son yolculuğunda Barkın Bayoğlu'nu yanlız bırakmayalım.

Kerem Aydınlar Camii Kroki: https://goo.gl/maps/aHtPEerF8P82
    İkindi namazı saati: 17:18

Acı kaybımız Barkın Bayoğlu'nun naaşı 26 Temmuz 2017 günü saat 15:00'te, Karacaahmet Mezarlığı Gasilhanesi'nden alınarak Çengelköy Kerem Aydınlar Camii'ne getirilecektir

Barkın'ın son yolculuğunda ona motosikletleriyle eşlik etmek isteyen tüm sevenleri için "Veda Korteji" yapılacaktır.

Trafik akışını aksatmadan, trafik kurallarına uygun olarak kortej Karacaahmet Mezarlığı'ndan çıkarak Kerem Aydınlar Camii'ne gelecektir.

Camii yakınında geniş bir otopark alanı mevcut olup tüm motosikletler bu alana park edilecektir.

Cenaze Öncesi Önemli Bilgilendirme...
    Barkın Bayoğlu'nun cenaze namazının kılınacağı camide müezzin olan Hasan Hüseyin Yüksel yarınki katılım için bir bilgi paylaştı.
    Bilgi notu şu şekilde; "Esselamu aleyküm arkadaşlar. Konvoy ile gelecek arkadaslara ufak bir bilgi vermem gerekir.
    Camimiz Başbakanlık ofisinin yanında olduğu için güvenlik gerekçesiyle cami bahçesine araç girişi kesinlikle izin verilmiyor yani girmek için ısrar etmeyelim.
    İkinci husus ise namazdan takriben 40 45 dakika önce kuran okunup dua edilecek.
    İştirak etmek isteyen arkadaşlara duyurulur."
    Diğer yandan Barkın Bayoğlu'nun naaşı 26 Temmuz 2017 günü saat 15:00'te, Karacaahmet Mezarlığı Gasilhanesi'nden alınarak Çengelköy Kerem Aydınlar Camii'ne getirilecektir.
    Barkın'ın son yolculuğunda ona motosikletleriyle eşlik etmek isteyen tüm sevenleri için "Veda Korteji" yapılacaktır.
    Trafik akışını aksatmadan, trafik kurallarına uygun olarak kortej Karacaahmet Mezarlığı'ndan çıkarak Kerem Aydınlar Camii'ne gelecektir.
    Camii yakınında geniş bir otopark alanı mevcut olup tüm motosikletler bu alana park edilecektir.
    Berrak Turşuları Fan Grubu yönetiminden de bir bilgi geldi;
    Cenaze namazına gelecek olan herkesin ekipmanları​nın tam olması çok önemlidir.
    Berrak Turşuları grup üyesi olan arkadaşların üzerinde BTFG tişörtleri olacak. Lütfen kimse boşuna ve gereksiz ara gazı vermesin, kimse lastik yakmaya kalkmasın, en büyük sessizlik olsun yarın. Motorlarınız sussun, sol aynaya neden kurdela diye soran olursa da AEA solumuzda diye söyleyin.
    Allah yar ve yardımcımız olsun başımız sağolsun.
    Katılan ve katılamayıp aynalarına kurdela takan bütün dostlarımızın allah yardımcısı olsun

Bugün yapılacak sürüşte katılacaklardan ricamızdır.

1-Lütfen kimse korna çalmasın.
    2-Lütfen kimse aragazı vererek gürültü yapmasın.
    3-Lütfen kimse kimseyi geçmeye çalışmasın.
    4-Lütfen kimse taşkınlık yapmasın.
    5-Sadece sol aynamıza siyah kurdele bağlıyoruz, stickerlarımızı yapıştırıyoruz ve Altın Kalpli İnsanı sakince ve olması gerektiği gibi uğurluyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Toplanılıp gidilecekse haber verin lütfen. Yarın orada olacağım.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplanılıp gidilecekse haber verin lütfen. Yarın orada olacağım.
    Motosikletle gidilmesi, pek uygun olmayabilir. Yakınlarına danışmadan, motorize topluluk halinde hareket etmeyin.

Aileye sebepsiz acı çektirmenin anlamı yok.

"Motorize olarak katılınacaksa, yakınlarına danışalım lütfen."
    Kızıl pars, hknzrdm ve sdt bunu beğendiler.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

Saat 14.00 de üsküdar meydanı'nda motosikletlerle buluşulup, cenazeye öyle gidilecek. Açıklama yapıldı.

YsNLzTrK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster
    Yarın 14:00 de Üsküdar Meydan da bir grup toplanacak, bir grupta 16:00 da Bayrampaşa'da bir AVM'nin önünde toplanacak fakat AVM'nin adını bilmiyorum.

inanamıyorum, ailemden birinin ölüm haberi gelmişte inanamayıp tepkisiz kaldım sabah, 2-3 saat sonra olayın farkına vardımki nasıl olur ulan? şaka olmalı, şimdi bu ülkede motorcuları kim yöneticek kollicak, kendimi şuan yalnız güçsüz hissediyorum
    Zell bunu beğendi.

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    ALLAH rahmet eylesin.barkın hoca çok sevdihimiz değerli bir kardeşimizdi abimiz ve ondan çok şeyler öğrendiğimiz hocamızdı yapacak bir şey yok çok üzüldük.duadan başka aklıma bir şey gelmiyor iki teker aşığı olarak RABBİMDEN onun için rahmet diliyorum ALLAH günahlarını bağışlasın İNŞALLAH.herkeze kazasız belasız sürüşler diliyorum.

BrazenBull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25 > SUZUKİ GSR 600 ABS (2008)

AEA Son yolculuğu

Avrupa yakasında cenazesine son yolculuğunda yanında bulunmak isteyen arkadaşlar dostlar saat kaçta gidecekler anadolu yakasını bilmiyorum.

lifeishope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom :)
    Efsaneler ölmez ! Son kez onunla sürelim motorlarımızı
    Cenazeye gelme imkanı olan tüm motorcu dostlar orada bulunup Barkın abiyi son yolculuğuna uğurlamak hepimizin görevi, uğruna ömrünü adadığı motor seslerini son defa yola çıkışında da duymak isteyecektir, bugüne kadar hiçbir yerde görülmemiş sayıda bir motorsiklet kortejiyle Barkın Abi'yi sonsuzluğa uğurlayalım, bulutlardan bizi izlerken bile "Ekipmanlarınızı mutlaka takın çocuklar" diyeceğine eminim... Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Yarın Çengelköy mezarlığı içindeki Kerem Aydınlar Camii nde ikindi namazına müteakiben (17:12) kılınacak cenaze namazı sonrası Çengelköy mezarlığına defnedilecektir. Katılmak isteyenler için avrupa yakasından 13:30 da Merter Mcdonaldsta toplanıp Üsküdar meydanı Çeşme etrafında 14:00 te toplanan kafileye katılınacak Anadolu yakasındakilerinde 14:00 te orda olmasını bekliyoruz daha sonra topluca Barkın abimizin defnedileceği Çengelköy mezarlığına gidilecektir. tüm sevenlerine duyurulur SOL AYNAYA SIYAH KURDELE TAKALIM....

Facebook Motoperest Grubundan alıntıdır....

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Tam olarak nerde kacta toplanilacak,tuzla dan gelicem pek bilmiyorum oralari.Bogazimdan bir kere de olsa ekmegi gecti son gorevimi yapmak istiyorum

BrazenBull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25 > SUZUKİ GSR 600 ABS (2008)
    Alıntı lifeishope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efsaneler ölmez ! Son kez onunla sürelim motorlarımızı
    Cenazeye gelme imkanı olan tüm motorcu dostlar orada bulunup Barkın abiyi son yolculuğuna uğurlamak hepimizin görevi, uğruna ömrünü adadığı motor seslerini son defa yola çıkışında da duymak isteyecektir, bugüne kadar hiçbir yerde görülmemiş sayıda bir motorsiklet kortejiyle Barkın Abi'yi sonsuzluğa uğurlayalım, bulutlardan bizi izlerken bile "Ekipmanlarınızı mutlaka takın çocuklar" diyeceğine eminim... Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Yarın Çengelköy mezarlığı içindeki Kerem Aydınlar Camii nde ikindi namazına müteakiben (17:12) kılınacak cenaze namazı sonrası Çengelköy mezarlığına defnedilecektir. Katılmak isteyenler için avrupa yakasından 13:30 da Merter Mcdonaldsta toplanıp Üsküdar meydanı Çeşme etrafında 14:00 te toplanan kafileye katılınacak Anadolu yakasındakilerinde 14:00 te orda olmasını bekliyoruz daha sonra topluca Barkın abimizin defnedileceği Çengelköy mezarlığına gidilecektir. tüm sevenlerine duyurulur SOL AYNAYA SIYAH KURDELE TAKALIM....

Facebook Motoperest Grubundan alıntıdır....
    Teşekkürler arkadaşımda simdi mesaj attı avrupa yakası 13.30 Merter MC diye
    Gözümüz Yükseklerde Değil Kahrolası Tümseklerde

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Acı kaybımız Barkın Bayoğlu'nun naaşı 26 Temmuz 2017 günü saat 15:00'te, Karacaahmet Mezarlığı Gasilhanesi'nden alınarak Çengelköy Kerem Aydınlar Camii'ne getirilecektir

pea bunu beğendi.

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı YsNLzTrK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın 14:00 de Üsküdar Meydan da bir grup toplanacak, bir grupta 16:00 da Bayrampaşa'da bir AVM'nin önünde toplanacak fakat AVM'nin adını bilmiyorum.
    Forum İstanbul.
    facebook(Fazer Tutkunları)

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar... ben ABD'ye gitmek için motosikletlerimi sattım. Şu an tatil için ülkemdeyim. Kask ve montum var...beni artçı olarak almak isteyen olablir mi? cenazeye katılmak istiyorum. Telefon numaram: 0530 773 8787 Kadıköyde ikametteyim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Sabaha kadar haberle uğraştık, paylaşım yaptık hastaneden bilgi aldık ama malesef askerdeyim gelemiyorum cenazeye.
    Tüm camianın başı sağolsun. Abimizi kaybettik.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar... ben ABD'ye gitmek için motosikletlerimi sattım. Şu an tatil için ülkemdeyim. Kask ve montum var...beni artçı olarak almak isteyen olablir mi? cenazeye katılmak istiyorum. Telefon numaram: 0530 773 8787 Kadıköyde ikametteyim.

ozanercanakc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max
    Arkadaşlar
    Bursa'dan
    Barkın abi'nin cenazesine gitmek isteyen var mı?
    Bir artçı alabilirim.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletle gidilmesi, pek uygun olmayabilir. Yakınlarına danışmadan, motorize topluluk halinde hareket etmeyin.

Aileye sebepsiz acı çektirmenin anlamı yok.

"Motorize olarak katılınacaksa, yakınlarına danışalım lütfen."
    O an cevap vermemiştim, bilgiçlik taslar gibi olacaktı, nezaketsiz davranmak istemedim.
    Düşündüm ki, bir kortej olacaksa, ve motosiklet.net olarak katılacak arkadaşlarımız varsa onlarla beraber gideyim dedim. Yoksa mesajı ilk yazdığımda zaten kortej konusu konuşulan bir durumdu.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

uçanmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aynı anda iki motor kullanıyorum

Barkın abimiz için protesto

1 gün seçelim o gün motor kullanmayalım yada yolun ortasında duralım polis gelsin hiç önemli değil

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Bence önce efendice Barkın abiye ve bize yakışır şekilde cenazesi defnedilmeli..
    Olay çok taze, öfke ile bu tür konuları açmak, büyük karışıklığa sebep olur.
    scirocco ve oialdemir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)