Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam'ın vefatından sonra hissedilenler

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu hayatı hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz, günlük rutinin içinde ölüm hiç aklımızdan geçmiyor. Barkın beyin vefatı aslında ölüme ne kadar yakın olduğumuzu çok daha iyi idrak etmemizi sağladı.

O hep video çekecek, her sene fuarlarda boy gösterecek, tanıtımlara çıkacak gibi geliyordu bize değil mi? Ailemizden biri gibiydi, o hiç ölmeyecekti, öleceğine kimse ihtimal bile vermiyordu. Ara sıra gördüğün bir dostun abin kardeşin gibiydi, ama hep oradaydı yaşıyordu.

İlk kaza yaptığını öğrendiğimizde eminim birimizin bile aklından ölebileceği geçmemiştir, amaaan 1-2 ay sonra devam eder barkın bu demişizdir içimizden.

Ben sizler kadar aşırı sevgiyle dolu değildim kendisine fakat, motosiklet camiası için kendisi bir şanstır hele hele türkiye gibi bir ülkede büyük şanstır. Vefatıyla türkiye motosiklet camiasında efsane olarak nesiller boyu hatırlanacak, videoları izlettirilecektir.

Meydan çakallara kaldı, mekanın cennet olsun.
    Kızıl pars, msaltin, pokeharun ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    İçine taş oturması. Hele bu şekilde ölmesi 200 lük motorla köprü çıkışında aracından inen insanlar yüzünden ölmesi. O kadar hız yaptı yağmurda karda zifiri karanlıkta virajlar yaptı dünyanın her yanında motosiklet sürdü ama böyle sorumsuz bir şahıs yüzünden göçtü aramızdan. Gerçekten motosiklete gönül vermiş. Üst takım gibi davranmadan insanlara bilinci güvenliği aşılamış. Karşısındakiler kardeşi gibi davranırdı. Yayınlarında çok hissedilmiyor belki ama bir kere tanıştım çok esprili ve herkese saygılı sevgili yaklaşan lise çağındakilerden endurocu amcalara kadar herkesi dinleyip önemsiyip sohbet eden bir adamdı abimizdi. Motosikletin ve bu ülkedeki bazı şeylerin değerini gerçekten sorguluyorum artık.
    kovboy03, Emreerol, Cihan53 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Çok bilgiliydi, çok sempatikti. Bana motor hakkında çok fazla bilgi verdi, hala bir çoğunu günlük hayatta kullanıyorum. Anlatmayı severdi, kimseye zarar gelsin istemezdi. Bu üzücü olay sonrasında biz abimizi kaybettik bari kendini ölümsüz hisseden diğer kardeşlerimiz, abilerimiz ders alsın, Barkın abimiz için sürelim, her zamankinden daha fazla sürelim ama dikkat edelim.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Sözün bittiği yer ��

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Cenaze hakkında bilgisi olan var mı acaba? Gidip helalleşmek lazım. Çok emeği, hakkı var üzerimde diye hissediyorum.
    Nur içinde yat hocam.
    MrMud bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Ah be abi, Mekanın cennet olsun.

Önceki videolarından birin de de demiş.
    https://instagram.com/p/BW9VvgoFCPH/
    msaltin bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Hangi motosiklet kulübüne gitsem,hepsinde unutulmazlar köşesinde gencecik insanların resimlerini görür çok üzülürdüm.Barkın o resimlerin çoğalmasına engel olmaya çalışmıştı.Yaşadığı dönemin motosiklet camiasında hep en üst sıralardaydı ve yeri hep ayrıydı,üstattı.Allah rahmet eylesin.

Barkın gibi adamı yiyen bu trafik size neler etmez a dostlar! Umarım Altın Elbiseli Adam'ın son eğitiminden dersler çıkarmışsınızdır.
    Ali Bircan bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Barkın Abimiz yarın Çengelköy mezarlığı içinde bulunan Kerem aydınlar Camiinde, ikindi namazına müteakiben toprağa verilecektir.
    Tüm sevenlerine duyrulur...
    Green Arrow bunu beğendi.

İçime bir taş oturdu desem yeridir ne yapacağımı şaşırdım Allah rahmet eylesin sevenlerine sabır versin.
    Onur34 bunu beğendi.

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın Abimiz yarın Çengelköy mezarlığı içinde bulunan Kerem aydınlar Camiinde, ikindi namazına müteakiben toprağa verilecektir.
    Tüm sevenlerine duyrulur...
    Bilgi için teşekkürler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Motosiklet denen icadı onunla tanıdığım, motosiklet almaya onu izleyerek karar verdiğim, en sonunda hayalimdeki motosiklet olan Ducati'yi bana daha çok sevdiren bu güzel insanı kaybettik.

Başımız sağolsun, Allah rahmet eylesin. Diğer tarafta görüşmek üzere...

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Altımızdaki iki tekerlekli canavarın ne kadar acımasız ne kadar güvenliksiz olduğunu bir kere daha anladım.Altın elbiseli adam;hemen hemen her videosunu izlemişimdir onun kadar güvendiğim bir uzman daha yoktu.içimden ''lan serdar bırak bu şeytan icadını'' diye bir ses yine geldi. Allah rahmet eylesin çok çok üzgünüm.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Videolarını çok defalar izlediğim,büyük keyif aldığım,arkadaşım gibi hissettiğim biriydi.

Moralim bozuk olduğunda,canım sıkkın olduğunda youtube kanalını karıştırır 1-2 videosunu izler kafamı dağıtırdım.

En son Hayabusa incelemesinde çok eğlenmiştim.

Haberi aldığım dakikadan beri içime büyük bir taş oturdu. Sanki son kale de düştü gibi hissediyorum...

Mekanın cennet olsun Kaptan...
    Ali Bircan, Onur34 ve halilom bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Ailesi Ayvalık da yazlığı var diye biliyorum , tanışma fırsatım olmuştu. Allah rahmet eylesin. Çok hoş kendine has adamdı. Büyük bir kayıp motosiklet camiası için, forumda üyeliği vardı , 2 3 sene önce bizim bi konu altında atışmamız olmuştu sonradan öğrendim ki beni trolluyormuş ,
    Çok üzüldüm vefatına
    Motosikletten soğudum desem yeridir.

Rahmetlinin videoları motoru bana sevdirmişti güvenli olduğunu göstermişti ehliyeti aldım motorumu da ama Barkın abiyi alan trafik benim yüzebilecegimden daha derinmiş bu sabah onu fark ettim bir ailem var ve onları kendimden daha çok düşünmem gerek
    150km bile olmadı ama satacağım bilinçsiz şoförler olduğu sürece de almam

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Büyük üstat barkın babuş sabah uyanıp telefonu elime aldığımda gördüm kara haberi. Bizden biriydin merttin lafı dolandırmazdın içindekileri açıkça söylerdin. 2 lafından biri ekipman eğitimdi. Olmadı bu zamansız gidişin hiç tanışmadık ama eşşek kadar adamım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Olmadı babuş olmadı bu. Mekanın cennet olsun nur içinde yat...

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Uyku sersemi şok geçirdim haberi duyunca. Çok erken gitti reis, hiç tanışmadık ama kendisini çok severdim, motosiklete binen özellikle Türk gençlerinin hayatta kalması için, bu kültürü daha bilinçli yaşaması için çok emek verdi, yeri asla dolmayacak.
    motodrift bunu beğendi.

Motosikleti
    Monster 696 ABS
    Gözlerim doldu. Bir çok videosunu izledim. Sevdim kendisini. Hatta tutkum olan motor konusunda sayesinde çok fazla şey öğrendim. Daha dün kontra viddosunu izleniştim. Sabah haberi aldım. Inanamadim ya da inanmak istemedim. Işıklar içinde yolculuğuna devam et.

Allah mekanını cennet etsin inşallah, yakınlarına sabır versin, videolarından tanıdık sevdik hiç tanışma fırsatımız olmadı, bi motor hakkında ne düşünüyor acaba diye hep merak ettik, duayendi, başımız sağolsun..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Birisi troll desinde tüm forum olarak rahatlayalim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)