Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilia rs4 125 4t Alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Böyle bi günde bu konuyu açmak istemezdim ama bu motor hakkında internete pek bişey bulamadım incelemelerde sadece övüyorlar sizce alınır mı?alınsa bile parçası bulunur mu? Birde cbr 125 den iyi mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Valla 125 cc bi ss e 23 bin₺ vermezdim ben olsam. Mt-125 abs, r125 abs bakabilirsin alternatif olarak.

Aprilla tabi ki çok iyi marka fakat Almanya'da falan yaşıyor olsaydın gözün kapalı al derdim ama Türkiye'de bu motosikleti gösterebileceğin , sorabileceğin, arıza verdiğinde yaptırabileceğin yer çok az bunları da düşün
    Motosikletin gidebildiği kadar değil, senin sürebildiğin kadardır yol..

Herkes sürücü olabilir ama herkes şoför olamaz. (Babamın sözü)

Alıntı caddeadami1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 125 cc bi ss e 23 bin₺ vermezdim ben olsam. Mt-125 abs, r125 abs bakabilirsin alternatif olarak.

Aprilla tabi ki çok iyi marka fakat Almanya'da falan yaşıyor olsaydın gözün kapalı al derdim ama Türkiye'de bu motosikleti gösterebileceğin , sorabileceğin, arıza verdiğinde yaptırabileceğin yer çok az bunları da düşün
    23 bin lira mi sahibindende 10bin tl civari bi fiyata r125 den daha uygun gibi geldi ondan sordum zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne beklediğine göre değişir. SS motor kullanıcısı olacağım ve bu işi öğreneceğim bişey arıyorum dersen alınabilir. Parçalar pahalıdır stok muhtemelen olmayacak siparişle gelecektir. İkinci eli ölüdür.
    125cc olmasına rağmen iyi gider.
    Ben RS4 125 4T kullandım. İnanılmaz güzel ve sürmesi bir o kadar zevkli bir motor.
    Gerek malzeme kalitesi gerekse oturuş poziyonu olarak diğer 125cc'lerle aralarında dağlar kadar fark var.
    Aprilia gidonu çok aşağıda. Tam bir racing oturuş poziyonu var. Ayaklıklar (pagler) çok geride. Alışman zaman alacaktır. CBR alırsan bisiklet sürer gibi rahat rahat gezersin bunla tam racing olarak dolaşırsın ve bilmeyen insanlara bunun bir 600cc olmadığını anlatmakla geçer ömrün. Hız konusunu merak ediyorsan Aprilia ile 128Km/Hz ile kesiciye girdim. Oturunca o kadar yukardasın ki viraj alışı mükemmel
    İyi viraj yapacam ama yavaş sürecemdersen kesinlikle Aprilia RS4.
    En güzel rengi sarı rengi bence.
    Sormak istediğin soru olursa cevap vermeye çalışırım.Ben racing kullanmatan zevk alıyorum. Oturuş pozisyonu yormuyor. Şahsi tercihim Aprilia olurdu. İmkanın varsa otur bir bak derim ;)
    Fiyatı çok uygun geldi tek merak ettiğim parça ve servis ağı parçaları yzf r125 den pahalı mıdır diye merak ediyorum motor beğendim almak istiyorum ama kafama takılıyor bide siz şuan aprilia mı kullanıyorsunuz ? Bide A1 uyumusuz diyorlar doğru mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)