Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

derin çizik gidermek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    merhabalar motorumu bir karaktersiz anahtar yada tornavida ile tüm gücü ile bastırarak çizmiş çizik bayağı bir derin bunun için ne yapabilirim pasta cila olmaz boyacıya gitsem komple boya atmadan tutmaz dediler 16 yaşındaydım kendi imkanlarımla biriktirip pulsar 200 ns aldım 1 ay olmadı daha ya insaf vallahi deliricem apaçi gibi takılan biride değilim hava ne kadar sıcak olursa olsun tam takım geziyorum egsozum falanda yok insanlara rahatsızlık vermiyorum yani garaja bile sokarken kontağı kapatıp giriyorum lütfen bir yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zx6r 636 2015 30th year anniversary
    Kardeşim ,nasıl düzeltilir bilmiyorum ama en azından geçmiş olsun diyeyim , bu dünyada şerefsizden daha çok başka bir şey bulamazsın, sana da bana da hepimize de denk geliyor işte can sıkmaya değmez.

Motosikleti
    Honda Beat
    yeni modelse değişebilen bir parçaysa orjinalini değiştirmeyi denesen olur mu? daha mı uygun olur pek bilmiyorum ama deneyebilirsin gibi geldi bana kolay gelsin.

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    Alıntı nebibaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ,nasıl düzeltilir bilmiyorum ama en azından geçmiş olsun diyeyim , bu dünyada şerefsizden daha çok başka bir şey bulamazsın, sana da bana da hepimize de denk geliyor işte can sıkmaya değmez.
    çok teşekkür ederim nasıl ben çalışıp didiniyim o paraları ne zor biriktirdim umrunda bile olmadan gelsin zevkine zarar versin nasıl bir zevk alıyorsa artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

Alıntı mahmudus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni modelse değişebilen bir parçaysa orjinalini değiştirmeyi denesen olur mu? daha mı uygun olur pek bilmiyorum ama deneyebilirsin gibi geldi bana kolay gelsin.
    yeni model 2016 ancak deponun üstünü çizmiş o çizik içinde o kadar masrafa değmez ama görüntüsüde bi hayli bozuluyor deliricem vallahi

Motosikleti
    Honda Beat
    özel değilse ne gibi bi problem vardı da böyle bir şey yaptı bu kişilik(siz)?
    serseri bir tip olduğu belli küslük dargınlık falan değil bu

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    özel değilse ne gibi bi problem vardı da böyle bir şey yaptı bu kişilik(siz)?
    serseri bir tip olduğu belli küslük dargınlık falan değil bu
    bir anlasam motoruda dükkanın yanına koydum dükkan önünde araç var diye kameranın tam görmediği yere yarım saat durdu motor ya bir baktım koca bir çizik

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Bizim arabayı da boyadan aldım, senede 1 gün sokakta dursun dedim götürmedim garaja. O gece boyanan parçayı anahtarla delmişti babası belli olmayan birisi. Yani şerefsizlik parayla değil, keyfine yapılabiliyor.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Sahibinden.com da ilan vardı dün kaldırmışlar onu paylaşacaktım.
    Hasarlı bölümünde ilandaydı.
    Transalp darp edilmiş perişan etmişlerdi motoru,motor demeye bin şahit..
    Yine iyisin..

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arabayı da boyadan aldım, senede 1 gün sokakta dursun dedim götürmedim garaja. O gece boyanan parçayı anahtarla delmişti babası belli olmayan birisi. Yani şerefsizlik parayla değil, keyfine yapılabiliyor.
    yazık vallahi nasıl bir zevk alıyorlar neden yapıyorlar sıkıntısı varsa gelsin söylesin benim emeğime zarar vererek bir şey elde edemez

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.com da ilan vardı dün kaldırmışlar onu paylaşacaktım.
    Hasarlı bölümünde ilandaydı.
    Transalp darp edilmiş perişan etmişlerdi motoru,motor demeye bin şahit..
    Yine iyisin..
    tabiki ondan iyidirde genede yapılması şart değil zoruma gidiyor

Motosikleti
    Honda Beat
    gitmez mi tabi sen gözünden sakın onun bunun çocuğu keyiften çizsin

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Derin çizikler 1500 grid, 2000 grid su zimparasi ve pasta cila ile halledilir ama senin yapabileceğin birşey değil dahada kötü kale getirirsin

Motosikleti
    Araştırma İçinde
    Merhaba. Gerçekten de kötü olmuş.

Fakat daha kötüsü yaşınız 16. Doğru yazdı iseniz tabi. Ne güzel kendi imkanlarımız ile biriktirmişsiniz. Kendi imkanlarınız ile 3000 TL 'ye kadar olan cezalar yemeyin bence.

Sizin o motorla o yaşta trafiğe çıkmanız yasak. 11 KW 'nın üstünde. Bilmiyorum kaldırıldımı 125 CC 'nin de üstünde. 150 'lik naked modeli bile 15 Beygir 'i geçiyor.

Ehliyetiniz var mı onu bile bilmiyoruz. Yoksa zaten durum tamamen farklı. Ehliyet mi kullanıyor dememek gerek.

İnsanlara rahatsızlık aslında böyle veriyor olabilirsiniz.

Bir de eğer renk tutarsa sprey boya veya da çıkartma düşünün bence. Stompgrip de olabilir.

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    gitmez mi tabi sen gözünden sakın onun bunun çocuğu keyiften çizsin
    aynen öyle

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derin çizikler 1500 grid, 2000 grid su zimparasi ve pasta cila ile halledilir ama senin yapabileceğin birşey değil dahada kötü kale getirirsin
    araştıracağım olmadı tanıdıklara yaptırırım zor bir şey sanırım

Alıntı Bestrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Gerçekten de kötü olmuş.

Fakat daha kötüsü yaşınız 16. Doğru yazdı iseniz tabi. Ne güzel kendi imkanlarımız ile biriktirmişsiniz. Kendi imkanlarınız ile 3000 TL 'ye kadar olan cezalar yemeyin bence.

Sizin o motorla o yaşta trafiğe çıkmanız yasak. 11 KW 'nın üstünde. Bilmiyorum kaldırıldımı 125 CC 'nin de üstünde. 150 'lik naked modeli bile 15 Beygir 'i geçiyor.

Ehliyetiniz var mı onu bile bilmiyoruz. Yoksa zaten durum tamamen farklı. Ehliyet mi kullanıyor dememek gerek.

İnsanlara rahatsızlık aslında böyle veriyor olabilirsiniz.

Bir de eğer renk tutarsa sprey boya veya da çıkartma düşünün bence. Stompgrip de olabilir.
    ehliyetim var 2 adet motorum var pcx 150 diğeri onla trafiğe çıkıyorum ona ehliyetim yeterli pulsarı arada sokak aralarında kendimi geliştirmek için sürüyorum trafiğe çıksamda 10 dakikalık yerlere falan gidiyorum uzak mesafe gitmiyorum sprey boya yada oje deniyecektim internette baktım belli oluyor sticker aklıma geldi oda yapıştıralacak bir yer değil stomgrip bilmiyorum şimdi baktım internetten oda deponun yanlarına oluyor kapağın yanını çizmişler deponun üst tarafını yani

Çiziğin oldugu yere adınızı kan gurbunuzu ve telefon numaranızı yazdırın. Ama oraya uygun şekilde yazdırın

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    yapıştırma olacak bir yer değil keşke olsa ama güzel fikirmiş teşekkürler

Motosikleti
    Araştırma İçinde
    Tank Pad 'ler de var isterseniz tabi.

Ya boyama yada birşey yapıştırmaktan başka çözüm yok bence.

Bişey değil kardeşim. Bende motoru servise sağlam götürdüm ayar yapacak usta motorun anasını belledi. Para istemiyor servis ama motorumu eski haline de getiremiyor. Bir hafta oldu yaptığı hatanın ceremesini çekiyor. Bende motorumu özledim sinirliyim senin gibi

Motosikleti
    xj6-ns200-r25
    Alıntı Bestrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tank Pad 'ler de var isterseniz tabi.

Ya boyama yada birşey yapıştırmaktan başka çözüm yok bence.
    tank pad var zaten o tarafta değil yarın en iyisi fotoğrafını atayım
    boyada ne kadar tutar bilsem bütün parça boyanmasa renk kodu ile boyasalar olmuyormu sadece orayı :(

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişey değil kardeşim. Bende motoru servise sağlam götürdüm ayar yapacak usta motorun anasını belledi. Para istemiyor servis ama motorumu eski haline de getiremiyor. Bir hafta oldu yaptığı hatanın ceremesini çekiyor. Bende motorumu özledim sinirliyim senin gibi
    çok geçmiş olsun gerçekten şu insanların hataları yada değişik zevklerinin ceremesini biz çekiyoruz çok kötü bi durum tekrar geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Lokal boya bu sebeplerden yapılıyor. Boyasız geçmesi mümkün değil, internette bululan çizik gidericiler tamamen yalan.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Senin çaren seramik kaplama yaptırmak.3 kat atılacak ama.Tahmini 300-400 arası birşey tutar.Hem motorun daha güzel görünür hemde çizikler gitmiş olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)