Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

280 km Her gün UŞAK-KÜTAHYA arası gidip gelmek için

Motovento
    REKLAM ALANI
    scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trollüğün kitabını yazmış vatandaş.
    Bu trollere çözüm yokmu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    billur geçilecek bir konu değil. hergün 300 km. yol yapılmaz. insan doğasına aykırı.

Kütahya'da ev tut.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Başkan git gel zaten günde 100 le olsa günde en az 3 saatin yollarda olacak sabah uykunu alamadığın günlerde motosiklete konstre olamayacaksın. Kışın yeri gelecek buzdan kardan 20 ile zor gidiceksin ve çok riskli olacak. Arabayla bile yapılması zor bir durum. İlla gidip gelecekseniz hergün kütühyaya giden bir araç vs. bulup onunla gidip gelmeye çalışın. Kışın hava 4 5 de kararıyor. Kar yağıyor tipi göz gözü görmüyor nasıl gidiceksiniz Allah aşkına.

İlla alıcam diyorsanız da grenajlı bir şey almayın koruma demiri olan düşünce çok masraf çıkarmayacak bir şey alın. 250 den aşağı olmamasında ve kendini kanıtlamış bir marka olmasında fayda var honda yamaha ..

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    O motosiklet zaten 2.5 lt yaksa 300 km de 12.5 tl yakıcak günde bu ayda 250 tl falan yapar o motosiletin yağı var balı var 1000 km de bir değişsen yani yaklaşık 3 günde 1 25 tl den 175 tl ye patlar oldu sana ayda 425 tl işin içine sigorta+hgs+diğer periyodik bakımlar+sigorta+vergi (düşük cc de çok fazla tutmaz ama öğrencisiniz sonuçta) bunun gibi bir çok masraf çıkacak üstüne birde onca zaman kaybı yorgunluk ve hayatınızı riske atmak gibi durumlar var bunlar yerine ev kiralamak yada yurtta kalmak daha mantıklı olur ama orda kalma gibi zorunluluğunuz varsa eğer gidin bir otobüs firmasıyla anlaşın hani adama durumu izah edin ben uzun bir süre haftada 5 gün gidiş geliş yolculuk yapıcam diyerek indirim rica edebilirsiniz
    Kes traşı, ver kontra'yı!

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı berkan3597 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 30 lira günlük yakan 280 km ye 80 i geçmicem hızda haftada max 5 min 3 gün gidip gelicem kışın buzlanmada otobüs kullanıcam otobüsde 50 liraya gidip gelme yapıyor
    kardeş olay para değil biyolojik olarak mumkun degıl vucut ıflas eder hergun 300 km yi en fazla 2 hafta yaparsın
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Valla bu aralar bu forumda çok değişik şeyler görür oldum.Daha önce cup motosiklet kullanıp gaza gelip gidip Honda 600 rr alan vardı aldığı günden bir gün sonra yine gaza gelip kaza yapmıştı, bi arkadaşta ona helva tarifi vermişti.Simdi de bu arkadaş bence bi helva tarifi de buraya bırakın.
    Sen şimdi daha önce motosiklet kullanmadın,hic bir bilgi bir şey yok ama her gün 250-300 km yol gidip geleceksin öyle mi...50000+ km tecrübem var ama ben bile bu kadar cesur değilim...
    Vallahi helal olsun gece gece uykumu açtın...

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    10 Karakter
    Kes traşı, ver kontra'yı!

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olmaz. araba bile zor. Hergün gideceğin yere taşınırsın belki de

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    La ben kurye adamım, günde 120-130 km den sonra yamuluyorum.

O iş yaş.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Gunluk 30 lira yakit parasina rezidans kiralarsin kutahyadan.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Trololololol mü yoksa?
    OnurTr bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    sağlam trol bunlar. foruma boş muhabbet...
    OnurTr bunu beğendi.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu büyük risk. Zamanla o yola aşina olacak ve artık istemsizce gideceksin. Reflekslerin uzun yol icin gevşeyecek ve zayıflayacak. Maddi boyutunu geciyorum işin, kendin canın ile alakalı olan kısımlara değiniyorum.. Haftada 2 kez ist-adapazarı yaptım 3 yıl boyunca. Kendimi o kadar tecrübeli sandığım halde, atlattığım kazaları düşününce nasıl olduda bu hatayı yaptım diye soruyorum kendime.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben servisle günde 90 km yol gidiyorum işle ev arası.Yüzde doksan uyuya uyuya gitmeme rağmen yol bitmek bilmiyor.Bazen akşam geç çıkınca şirket arabasınla dönüyorum.Daha akşamdan canım sıkılıyor sabah arabayla gitmek zorunda kalacağım serviste ne güzel uyurdum diye.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    İnşallah trolsündür. Trol değilsen bu yapacağın aklı yerinde inasın yapacağı şey değil. Biraz delirmek lazım. Doğma büyüme kütahyalıyım. Yılın 4-5 ayı değil motor sürmek yolda düz yürümek bile imkansız gibi birşey. Kış aylarında gündüzleri bile eksi derecelerdedir. Bir ayazı vardır ki sormayın. Balkon kapısının anahtar deliğini kapatır mı insan? Biz kapatıyorduk. Var gel sen vazgeç bu işten. Sana güzel bi ev bulalım. Kiralar da çok fazla değil. Kütahyanın en işlek bulvarında 130 metre kare 3+1 evimiz var. 650 lira kira alıyoruz. Düşünün bu miktar en fazla olabilecek rakamlar. Senin benzin masrafın, motorun bakım masrafı cart curt derken emin ol çok daha ucuza gelecektir.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    gitti zaten. Şimdi yeni kullanıcı adıyla, yeni ve daha acaip bir soruya hazırlanıyordur.

Bemde 100 km haftanin 3 gunu git gel yapmayi dusunuyorum yapilabilirmi (mezitli -tarsus) arasi 50- gidiş 50 geliş

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    MT07 alın
    Başka türlü bu uzun yola dayanılmaz

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı mete333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bemde 100 km haftanin 3 gunu git gel yapmayi dusunuyorum yapilabilirmi (mezitli -tarsus) arasi 50- gidiş 50 geliş
    mezitli-tarsus ne ki..
    o kiyaslanamaz bile

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yolculuğun en az 2 saat sürecektir çünkü yolda yorulup dinleneceksin. Sonrasında okula vardığında o yorgunlukla gireceğin dersten de hayır gelmeyecektir. Bunun bir de yağmuru, soğuğu, kışı var. 100 km'de 2.5 yakan (yani maksimum 125 cc) motorla olacak iş değil yani. 125 cc'yi geçtim, ben bunu Goldwing'le bile günde iki defa çekemem.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)