Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj rs 200 ile uzun yol??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BajajRS200-Bajajkb100-everest200-honda125-trex150
    Arkadaşlar rs200 ile artcılı 2500-3000 km'lik bir tura çıkmayı planlıyorum görüş ve önerilerinizi alabilirmiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Artçı olduğundan sık sık mola vermeniz gerekebilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sana bağlı bişey bu ybr 125 ile dünya turu yapan gördüm.Tamamen sana bağlı.Ben olsam yapmam bide artçılı hiç yapmam.Race motorla araziye girmem cross motorla yola çıkmam.Ama bu benim tabiki Uzun yol yapacaksanız neden seyahat motoru kullanmıyosunuz onuda hiç anlamıyorum

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Artçılı ise en kötü bi 600 cc olmalı bence.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    çıkılmaz diyenleri dinleme 50 cc ile bile çıkılır artcılı ama ona göre motoru dinlendirirsiniz veya tur programınızı ona göre ayarlarsınız. 250 cc makineler ile yapılan yolculuklar en ideal yolculuklardır yakıtları az oldugu için

Motosikleti
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bağlı bişey bu ybr 125 ile dünya turu yapan gördüm.Tamamen sana bağlı.Ben olsam yapmam bide artçılı hiç yapmam.Race motorla araziye girmem cross motorla yola çıkmam.Ama bu benim tabiki Uzun yol yapacaksanız neden seyahat motoru kullanmıyosunuz onuda hiç anlamıyorum
    İmkanlar çok namüsait bir mahiyette tezahur ettiğinden diyelim yani tamamen duygusal ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkılmaz diyenleri dinleme 50 cc ile bile çıkılır artcılı ama ona göre motoru dinlendirirsiniz veya tur programınızı ona göre ayarlarsınız. 250 cc makineler ile yapılan yolculuklar en ideal yolculuklardır yakıtları az oldugu için
    Teşekkürler

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 125 lik çinli ile ne uzun yollar yaptım. Tek sorunun bagaj olur onu da halledersin bir şekilde
    Alpteo bunu beğendi.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    200ns de arkama birisini aldığımda bir süre sonra totoları uyuşuyor ve ayaklıklarda titreşim rahatsız ediyor

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200ns de arkama birisini aldığımda bir süre sonra totoları uyuşuyor ve ayaklıklarda titreşim rahatsız ediyor
    Kalın tabanlı ayakkabı ve arka sele üstüne havalı minder koyarak geçici bi çözüme ulaştım
    Alpteo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    YAPILIR NEDEN YAPILMASIN
    Alpteo bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yaşlıveacemi diye biri var. 100cc diye aratırsan bulursun konularını. Adam onla uzun yol yapıyor. Arkayıda kamyon gibi yüklüyor. Artçı kadar olur belki ağırlığı. Küçük tüp bile götürüyor.

CCnin bi önemi yokmuş dedim o adamı görünce.
    Alpteo bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Artçinin bu konudan haberi var mı? Benim motora 50 km binen inince her yerim ağrıdı diyor. Kısa mesfede bi deneyin bemce

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru dinlendirmek diye bir şey yoktur. İki bakım arasında hiç durmadan gidilebilir.

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Su soğutmalı olduğu için yolda sadece dinlenip dikkat toplamak için mola verebilirsiniz. Esas sorun artci rahatı ve yanınıza iki kişilik ne kadar eşya alabilirsiniz
    Alpteo bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Yolcu0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su soğutmalı olduğu için yolda sadece dinlenip dikkat toplamak için mola verebilirsiniz. Esas sorun artci rahatı ve yanınıza iki kişilik ne kadar eşya alabilirsiniz
    Arkasına takıp çıkarmalı bir çanta taktırıyorum birde tex881 heybe aldım fazla yüklememek şartıyla işimi göreceğini düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalın tabanlı ayakkabı ve arka sele üstüne havalı minder koyarak geçici bi çözüme ulaştım
    2 hala minderde ben aldım (rossman dan)ihtiyaç olursa kullanıcam

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Öncelikle en yakın yetkili servisten "minder" aksesuarını alıyosunuz sonrası muamma zaten
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Zaten biliyorsundur ama gerekli alet edavat yanında bulunsun.Püsküvüt su falanda alın ve ilkyardım seti alın ama içinde gerçekten ilkyardımla ilgilş şeyler olsun salatalık olmasın.Bu arada rotanıda paylaşır mısın yolla ilgilide tüyo verebiliriz.

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten biliyorsundur ama gerekli alet edavat yanında bulunsun.Püsküvüt su falanda alın ve ilkyardım seti alın ama içinde gerçekten ilkyardımla ilgilş şeyler olsun salatalık olmasın.Bu arada rotanıda paylaşır mısın yolla ilgilide tüyo verebiliriz.
    Afyon denizli izmir dönüş ortaca datca sonrası muamma akdenizmi olur yoksa yeter yorulduk der gerimi döneriz bilmiyorum. Bir seçenek daha var o da istanbul denizden çanakkale yada karadan bursa ordan izmir sonra dediğim gibi muamma. Önereceğiniz rota varmı çadır kamp yeri falan gerekli ve hiçbir fikrim yok

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle en yakın yetkili servisten "minder" aksesuarını alıyosunuz sonrası muamma zaten
    bugün bir iki yerde yorumunu gördüm. çok boş yorumlar yapıyorsun. neden?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Alıntı Alpteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afyon denizli izmir dönüş ortaca datca sonrası muamma akdenizmi olur yoksa yeter yorulduk der gerimi döneriz bilmiyorum. Bir seçenek daha var o da istanbul denizden çanakkale yada karadan bursa ordan izmir sonra dediğim gibi muamma. Önereceğiniz rota varmı çadır kamp yeri falan gerekli ve hiçbir fikrim yok
    facebookta camprail grubu var. oraya üye olup rotanıza göre kalacağınız gün içinde bile öneri isteseniz hemen öneri gelecektir. kamp alanı konusunda orası baya yardımcı olacaktır size
    Alpteo bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Artçı selesi küçük ve konforsuz.Bir noktadan sonra artçı öne doğru kayıp sizi depoya doğru sıkıştırıyor.Tabi artçı deneyimliyse belki daha rahat edersin.Benim artçı taşıyan arkadaşlarda RS200 de çok yorulduklarını arkadan artçı yüklendikçe kollarının ağrıdığını söylüyorlar.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    200cc bence çok ideal bir aralık.Kolaylıkla 100-120 yaparsın,az yakarsın,kamyon-otobüs sollarsın.Ama popolar taş olur o yüzden bol bol dinlen altına havalı yastık koy şu rossmandakinden

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler