Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj rs 200 ile uzun yol??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Yavaş git, bol bol mola ver. Ne diyelim ki şimdi? =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Bol foto at deneyimlerini paylas.
    Bol sans ;)
    Alpteo bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Çok rahat yapılır hemde, fakat oturduğunuz selenin konforunu muhakkak yükseltmelisiniz.Bunun için ben pedli bisiklet taytı öneririm ikinize de.Artci için Rosmandan aldığın, havalı minder de Çok etkili, kullandım oradan biliyorum.

Günde en fazla 300 km yapın, fazla yapacaksanız gereksiz rezillik olur.Sonuçta tatilde keyif yapmak amacında olduğunuzu varsayıyorum.

Rota olarak sahiller çok sıcaktır, sırasıyla Bolu, Amasra, safranbolu, Nevşehir, Burdur İsparta, Antalya, Marmaris, Izmir, Çanakkale, Istanbul rotası hoş olabilir.Biraz araştırın her çeşit rotalar bulabilirsiniz..

Motorun Cc'si gayet yeterli takılmayın, her yer radar dolu 100 km geçmek yasak, daha yeni yedim 114 km ile.Çok sık denetim çevirme radar ve hız tünelleri var.Limitin üstünde seyrettiğiniz takdirde iki üç tane radar cezası yemeniz olası..

İyi tatiller..
    Alpteo bunu beğendi.

Motosikleti
    BajajRS200-Bajajkb100-everest200-honda125-trex150
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200cc bence çok ideal bir aralık.Kolaylıkla 100-120 yaparsın,az yakarsın,kamyon-otobüs sollarsın.Ama popolar taş olur o yüzden bol bol dinlen altına havalı yastık koy şu rossmandakinden
    Aynen aldım ondan var iki tane.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok rahat yapılır hemde, fakat oturduğunuz selenin konforunu muhakkak yükseltmelisiniz.Bunun için ben pedli bisiklet taytı öneririm ikinize de.Artci için Rosmandan aldığın, havalı minder de Çok etkili, kullandım oradan biliyorum.

Günde en fazla 300 km yapın, fazla yapacaksanız gereksiz rezillik olur.Sonuçta tatilde keyif yapmak amacında olduğunuzu varsayıyorum.

Rota olarak sahiller çok sıcaktır, sırasıyla Bolu, Amasra, safranbolu, Nevşehir, Burdur İsparta, Antalya, Marmaris, Izmir, Çanakkale, Istanbul rotası hoş olabilir.Biraz araştırın her çeşit rotalar bulabilirsiniz..

Motorun Cc'si gayet yeterli takılmayın, her yer radar dolu 100 km geçmek yasak, daha yeni yedim 114 km ile.Çok sık denetim çevirme radar ve hız tünelleri var.Limitin üstünde seyrettiğiniz takdirde iki üç tane radar cezası yemeniz olası..

İyi tatiller..
    Teşekkürler sağolun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler