Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Cbr 600 cc kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scirocco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bunla bile nasıl dalga geçiyorsunuz siz
    E peki. Olay örgüsü tamamen gerçektir diyorsan, geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scirocco bey kardeşim sordun ya nasıl dalga geçiyorsunuz diye, 600 cc alayım mı dedin cevap verdik iplemedin, aldım şimdi ne yapayım dedin ona da cevap verdik yine dinlemedin, iş buraya kadar vardı. Şimdi düştün geçmiş olsun da ne dememizi bekliyorsun ki. Önceki başlıkta yazdıklarımı oku. Burada söylenecek ekstra bir şey yok. Dalga geçtiklerinde de gene ipleme nasılsa önceki başlıklardan idmanlısın.

Başına bir şey gelirse kendi adıma konuşuyorum üzülmem. Ahmaklık için üzülmek gerçekten saçma çünkü. Ahmaklıkla anca dalga geçilir. Son tavsiye ahmak olma.
    Kızıl pars, espresso ve Oxeon bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Oha reelmiş

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçmiş olsun ama bu daha başlangıç.

Bir şey daha ekleyeyim, eğer o motoru senin tecrübesiz olduğunu bilerek sana sattıysa o bayinin ağzını burnunu kırmak lazım. Bu yazıyı da ona gösterebilirsin.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Doğal seleksiyon.
    oggomoggo, wing41, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Hamdım, piştim, hala hamım.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ama bu daha başlangıç.
    Winter is coming...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Arkadasim kusura bakma ama onceki iki konuya guzel guzel yanitladim fakat simdi sana diyorum ki sen o motora laik degilsin ve sen o motoru haketmiyorsun.

Ne guvenli surus sergiledin nede malının kiymetini bildin.

Rodaj ne demek bilir misin? Madem burda insanlara kulak asmayacaktin peki ne diye bizi oyaladin burada?

Nasil burnunun dikine bir insan oldugunumu gostermek istiyorsun? Eger oyle ise senin bu sekilde konu acmaninda bir anlami ve faydasi yok.

Gecmis olsun falan demiyorum, ne bekliyordun ki.

Gecen biri daha vardı 100 cc cup kullanmış onu satıp 600 cc alacakmiş.Al iste aynen boyle olacak oda...Motosiklet üzerinde gaza gelmek nedir arkadaş, ya o anda bi yaylaya falan carpsaydın,ne diye savunacaktın kendini biraz kendinizi bilin kendinizi...
    Bak simdi yorumları okuyunca gördüm o malum şahıs senmişsin sen hak etmişsin ama...
    espresso bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Arkadaşı Polise falan mi ihbar etsek, birisi ikna etsin yada motoru elinden alsın.Ölümün kaçarı yok gibi duruyor..
    Kızıl pars bunu beğendi.

Valla arkadaşım bunu söylemekten gerçekten hic ama hiç haz etmiyorum,fakat öyle görünüyor ki (umarım biz yaniliriz ve sen hakli çıkar hepimizle dalga geçersin,inşallah başına büyük bir bela gelmez insallaahhhhhhhh) dakika bir gol bir yaltiysan iki seçenek var...
    1. Ya ders alirisin bu küçük olaydan doğru dürüst bir eğitim ekipman vs ile bilinçli olarak kullanırsın o canavarı ( canavar diyorum çünkü benim 50 000 km üzeri bir tecrübem olmasına rağmen böylesine atik,seri ve güçlü bir motosiklet kullanma konusunda korkarım)
    2. Yada ana haber bültenlerinde ne yazık ki bir kamyona girdi parca pincik oldu,bariyerler de sürüklendi, yayalara çarpti diye haberlerini görürüz ( yine diyorum inşallah olmaz boyle bir şey de biz haksiz cikariz insallahhhh)

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Buraya bir şeyler yazdın millet ilgi gösterdi, olumlu veya olumsuz tepki aldın ama hepsi senin iyiliğin içindi. Kaza'dan sonra sana sert çıkanlar bile üzülüyor senin için. Bu yaptığın kaza çok küçük, eğitimle bile kontrol edemezsin 600cc'yi tecrübe ister. Parasal sıkıntın da yokmuş, koy garajına 600'ü, al 250cc eğitimle birlikte zevkini çıkararak dolaş. Yazık etme kendine..

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşı Polise falan mi ihbar etsek, birisi ikna etsin yada motoru elinden alsın.Ölümün kaçarı yok gibi duruyor..
    arkadaşım neyine ihbar ediyosun. can onun canı. bırak keyfini çıkara çıkara gebersin. doğal seçilim deniyor buna. güçlü olanlar kalır, güçsüz olanlar ya bırakır ya yok olur. bu herif üreyip çocuğuna motor sürdürmeye kalksa daha çok bela. allan kekosu.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım neyine ihbar ediyosun. can onun canı. bırak keyfini çıkara çıkara gebersin. doğal seçilim deniyor buna. güçlü olanlar kalır, güçsüz olanlar ya bırakır ya yok olur. bu herif üreyip çocuğuna motor sürdürmeye kalksa daha çok bela. allan kekosu.
    İyi diyorsun, hoş diyorsun da; her gün kaç masum insan ölüyor trafikte başkalarının suçundan. Elbette ihbar olayı işin ironi boyutu.

Burada kolay kolay kimse kaza yapmanı istemez elbette scirocco. Ama illa inat edip yapacaksan da umarım yanında masumları da götürmezsin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Dün aldığım cbr 600 cc ile bugün kaza yaptım :D yanıma RS6 avant durdu ve ara gaz verince kendimi tutamadım bende bastım son gaz. Yere düştüm ayağıma düştü. Ayağımda bişey yok ödem oluştu. bu bana bir tecrübe oldu artık basmam
    8000dd/dk geçme dedik dimi.

Elinin ayarı olmadığı anlaşıldı. Limitor/governor alıp motoru 30hp ile sınırlandır. Başına daha büyük işler gelmeden. ( Arka lastikte ~20hp/25hp seni kafeden kafeye götürür.)
    Kızıl pars, Metilen ve Okhoroz bunu beğendiler.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onca yıllık tecrübeme rağmen ben, evlendim SS lere binmeyi bıraktım, ilk çocuğum doğdu, FZS 600 ümü sattım. Şunu kabul etmek lazım, 600 veya üzeri ss e binmek bir nevi intihara meyilli olmaktır. Her ne kadar ben ustayım, yavaş sürerim, korunurum desen bile. Düşün sen 200 ile giderken, karşıdan 100 ile gelen bir araçtan kopan küçük bir civata veya nohut gibi bir taş sana çarpsa ne olur? Yani kusura bakma, hakaret maksatlı demiyorum da, sen ya aptalsın ya da haddinden fazla özgüvene sahipsin veyahut intihara meyillisin.

Bu arada dip not, altındaki aletle bırak Rs6 yı, S3 e bile zor kafa tutarsın.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    [IMG][/IMG]
    espresso ve Ali Bircan bunu beğendiler.

600 rr tam olmamış bence motosiklet kaynaklı bir durum. bence 600 rr ı satıp zx 10 falan al kesin çözüm.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sorunlu musun bilader sen?

Rs6 lineleman ne gulmustur ha. Kullanabilsen tozunu yutacaktin. Onu bile yapamadan dusup yerin tozunu yutmussun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Bana kimse üzülmez kardeş merak etme hayat boyu ilgisiz yaşadım zaten babam bana üzülecek olsa 17 yaşımda ehliyetim yokken araba almazdı.
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunlu musun bilader sen?
    Yardıma ihtiyacı olduğu yeterince belli değil mi? Üstüne gitmeyin bu kadar. Elinizde kalır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)