Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk kazamı yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Bugün ilk kazamı yaptım malesef. Umarım en büyüğü böyle olur.

Işıklarda durdum yeşil yandığında yavaş bir şekilde kalktım fakat birde baktım ki motorun arkası yanımda. Toparlayamadım, Düştüm..
    Düştüğümde yerden kalkamadım çünkü yer öyle bir yağ olmuştu ki ayakta durmak imkansızdı...

Benden sonra iki araç orta refüje girdi. Arabalar kalkamıyordu patinaja düşüyüyordu. Şükür bende birşey yok motorda koruma takozunun üzerine düştüğü için hiçbirşey yok ama eminim ışık yeşil olsaydı beklemeden bassaydım daha kötü bir şekilde sonuçlanacaktı bu kaza. Belediye çalışanları geldi yola toprak falan attılar ama düzeleceğini hiç sanmıyorum..

Buyrun yolun fotoğrafları. Kazadan 15 dakika sonra çektim lastikten yağ damlıyordu adeta.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Teşekkürler.
    Doğa insan olmadan da yaşar; ama insan doğa yok olduktan sonra yaşayamaz

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    O yağı oraya dökenin... Gece gece küfür ettirecekler adama töbe töbe. Muz cumhuriyetinde yaşıyoruz deyince de kızıyorlar arkadaş.

Balına yaşıyoruz resmen. Piyango kime çıkacak yarın hadi bakalım...

Bakımsız otobüsler, kamyonlar yağ akıta akıta gezer trafikte, bir trafik polisi durdurup da bu ne kardeşim demez. Belediyenin harfiyat kamyonları çamur, kum, çakıl döke döke yollarda gezer(ki genelde hayvan gibi hızlı kullanırlar), bir yetkili de çıkıp iki laf etmez, bir önlem alınmaz. Yağ dökülen yola da çözüm olarak kum atılmasına diyecek bir şey bulamıyorum.

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Verilmiş sadakan varmış, birde oradan hızlı geçiyor olsaydın Allah muhafaza çok daha kötü şeyler olabilirdi. Sende birşey yok ya en önemlisi o. Yeniden geçmiş olsun.
    yürekçe bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Allah korumuş..

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yağı oraya dökenin... akşam akşam küfür ettirecekler adama töbe töbe. Muz cumhuriyetinde yaşıyoruz deyince de kızıyorlar arkadaş.

Belediyenin otobüsü yağ akıtır ararsın umurlarında olmaz, belediyenin harfiyat kamyonları çamur, kum, çakıl döke döke yollarda gezer(ki genelde hayvan gibi hızlı kullanırlar), bir yetkili de çıkıp iki laf etmez, bir önlem almaz.

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Verilmiş sadakan varmış, birde oradan hızlı geçiyor olsaydın Allah muhafaza çok daha kötü şeyler olabilirdi. Sende birşey yok ya en önemlisi o. Yeniden geçmiş olsun.
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Malesef üzülerek katılıyorum size herşeyimiz baştan savma, hiç kimse işini hakkıyla yapmıyor. Herkes kendini düşünüyor arkada kalanlar , ölenler, kaza yapanlar umrunda bile değil insanların. Yolun tamamı yağ olmuştu neyden dökülmüş olabilir hiçbir fikrim yok fakat acaba kamera görüntülerini isteyip onu döken aracı bulsak şikayetçi olsam mı diye düşünmedim değil. Sonrasında bende ve motorda çok ciddi birşey olmadığı için vazgeçtim. Belediyeyi arayıp çözüm bulmalarını istedim çünkü ordan hangi motosiklet geçerse geçsin düşmesi kesin birşeydi. Karayolları geldi yola toprak attı. Bununda motosikletler için çok tehlikeli oldğunu söyledim ama 1 saat laf anlatamadım malesef. Bazen gerçekten şansa yaşadığımıza inanıyorum.

Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Geçmiş olsun.

Vıııjjkk diye kaydı dediğimiz olay..

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Verilmiş sadakan varmış, çok geçmiş olsun.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yağ değil zift gibi duruyor o. Çok sıcakta asfalt erir üstüne mıcır atılır

Geçmiş olsun

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Geşmiş olsun sana birşey olmasın can sıkıcı bir durum..

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    scirocco dur diye bir an heyecanlanmıştım ama değilmiş.

Neyse geçmiş olsun. siz de birşey olmaması sevindirici. bu nasıl bir ihmaldir insanın aklı almıyor!

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yağı oraya dökenin... Gece gece küfür ettirecekler adama töbe töbe. Muz cumhuriyetinde yaşıyoruz deyince de kızıyorlar arkadaş.

Bakımsız otobüsler, kamyonlar yağ akıta akıta gezer trafikte, bir trafik polisi durdurup da bu ne kardeşim demez. Belediyenin harfiyat kamyonları çamur, kum, çakıl döke döke yollarda gezer(ki genelde hayvan gibi hızlı kullanırlar), bir yetkili de çıkıp iki laf etmez, bir önlem alınmaz. Yağ dökülen yola da çözüm olarak kum atılmasına diyecek bir şey bulamıyorum.

Muz'mu? Muz olsa iyi, patlıcan a doğru gidiyoruz.

Geçmiş olsun, Allah muhafaza, daha hızlı iken, virajda falan olsa... Ölen öldüğü ile kalır, en son suçlu o yoldaki sinekler falan çıkardı herhalde.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muz'mu? Muz olsa iyi, patlıcan a doğru gidiyoruz.

Geçmiş olsun, Allah muhafaza, daha hızlı iken, virajda falan olsa... Ölen öldüğü ile kalır, en son suçlu o yoldaki sinekler falan çıkardı herhalde.
    İşin kötü tarafı kazanın gerçekleştiği yer şehirlerarası yol. Eğer ışık yeşil olsaydı muhtemelen daha hızlı olacaktım. hiç frenlemeden oraya girdiğimi düşünemiyorum bile... Heryerde ihmalkarlık.. Heryerde önemsememezlik.. Ne belediye işini düzgün yapıyor ne çalışanları.. Herkes aynı malesef.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    hemen belediyeye tazminat davası açıyorsun

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ değil zift gibi duruyor o. Çok sıcakta asfalt erir üstüne mıcır atılır

Geçmiş olsun
    Yok hocam zift değil yağ olmuştu. Çünkü orası tamamen sıcak asfalt ve sadece 5 metrelik bölümde var ve yağ akıyordu resmen

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen belediyeye tazminat davası açıyorsun
    Düşündüm aslında fakat birşey çıkar mı. Sonuçta karşınıza belediye var. Türkiye'de niye düştün orda asfalt zarar gördü diyerek sizide suçlu bulabilirler. Şahsen daha önce başka bir konuda uğraşmıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:09 ----------

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geşmiş olsun sana birşey olmasın can sıkıcı bir durum..
    Sağolun hocam. Aynen şükür bende birşey yok.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı VeliTrknn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karayolları geldi yola toprak attı. Bununda motosikletler için çok tehlikeli oldğunu söyledim ama 1 saat laf anlatamadım malesef. Bazen gerçekten şansa yaşadığımıza inanıyorum.
    ne sandın, burası amerika mı avrupa mı kimsenin umrunda değiliz, kaza yapsan kafan yarılsa yanaşan görevliler "adamın beynin pekmezi akmış" diyecek kadar cahil ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)