Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eskişehir Samsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim ablalarım kardeşlerim universitede izmir istiyordum lys sonucum beklediğim gibi gelmedi bu yüzden eskişehir ya da samsun yazıcam.Samsunda 10 ay yerler ıslak eskişehir çok soğuk diyorlar.Ben universitede motora binemessem nerede binicem elbet oralarda okumuş yaşamış olanlarınız vardır aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sneakers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Samsunda yerler 10 ay ıslak falan değil abartılmış. Üniversiteyi motoru hangi şehirde daha rahat kullanabilirim mantığıyla mı tercih edeceksin anlamadım.

Hocam kesin eskisehir ya da samsunda okuyacagim ama bilgi almak istiyorum eger okul doneminde 1 ay bineceksem bosuna almayim

mrt0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Chikinogi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim ablalarım kardeşlerim universitede izmir istiyordum lys sonucum beklediğim gibi gelmedi bu yüzden eskişehir ya da samsun yazıcam.Samsunda 10 ay yerler ıslak eskişehir çok soğuk diyorlar.Ben universitede motora binemessem nerede binicem elbet oralarda okumuş yaşamış olanlarınız vardır aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
    Hocam iki şehirde güzel ve çok motor kullanan var . Eskişehir'de donarsin samsun daha ılıman olur . Hakkında hayırlı olsun kardeşim .

talha_865 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Bosver motosikleti git eskisehirde oku. Hercek bir universite ve arkadaslik ortami gor. Varsin 3 ay motosiklet sur mezun olunca bol bol surersin. Hangi universiteyi bitirdin dendiginde anadolu yu herkes bilir ama 19 mayis dedinmi arkasindan samsun demen gerekli.

sneakers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence baskalarının ironi dolu fikirleriyle seni etkilemesine izin verme.Kendi kararını kendin ver.

Motoru bosver. Hangi okul snin icin iyiyse ona git. 4 sene motora binip.sonunda omur boyu sikinti cekmektense 4 sene sikinti cekip sonunda omur boyu istediin makinalara binmek daha iyidir.

Univ ortami.olarak da her zaman Eskisehir i tavsiye ederim.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Eskişehiri tercih ederdim. motosiklet kullanılmaz o ilde motosiklete harcamayı planladığın zaman ve parayı kızlara harcamanı tavsiye ederim.

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Eskişehirliyim, ayazı vs meşhurdur. Bu yaz günlerinde dahi akşamları hafif üşüyorum (yazlık mont ile) motosikletle eve dönerken.
    Çöl gibi gündüz akşam ısı farkı çoktur Ben üsümeyi seven bi insan değilim sırf havalardan dolayı Antalya'ya taşınmayı düşünüyorum.

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Karadenizli olarak vede Eskişehir de yaşamış birisi olarak. Ben samsunu seçmezdim. Samsun evet daha yumuşak ama Karadeniz de yağmur çoktur. Hatta alışkın olmayan için yeteeerr dedirtir. Samsun Eskişehire göre daha tutucu. Ben üniversite hayatı neymiş onu görmek istiyorum diyorsan Eskişehir i yapıştır gitsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)