Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

600 cc motor almak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr600RR
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    not: kardeş sanırım sende çoklu kişilik bozukluğu olabilir. Kendin bişey diyip kendine cevap falan vermişsin hatta kavga etmişsin kendinle sıkıntı büyük)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

ben mondial kullanıyorum bu arada çok fakir sayılır mıyım? umut var mı?

Kardeş çoğu mesajı silmiş adminler. Özellikle bana karşı yazılanları silmişler onu kendi kendime yazmadım yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

çok fena ifşa

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

bu ne görgüsüzlük ya. Şu forumda şu an banlanmayacağımı bilsem bunu eşşekten düşmüşe çeviririm de neyse...
    La adam beni yalancı yerine koyuyor sorun yokta ben orda kendimi savunurken alacak paramın olduğunu kanıtlamam mı sorun oldu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Sana kimse yalan söylüyorsun alacak paran yok demedi.
    Hatta sen fakirmisiniz beyinsiz mi, diye mesaj atana kadar para lafı bile geçmedi.
    Sana yalancı mısın yoksa trol mü? Diye soran benim.
    Bunu da senden alıntı yapıp sordum.
    Lafı paraya nerden getirdin niye getirdin bilmem.
    Çünkü ben başka bir şey sordum.
    Bir daha sorayım.

2015 yılında konu açıp 1.5 aydır 100cc bir motosiklet kullandığını yazmışsın.
    Şimdi ise yani 2 yıl sonra konu açıp 7 aydır kullandığını söylüyorsun.
    Bizim matematik senin hesaba yetmedi.
    Eğer 2015 yılında açtığın konuda doğru söylediysen 2 yıldır bu motoru ya da başka benzer motorları kullandığın ortaya çıkıyor.
    Ama bu konuda 7 ay diyorsun.
    Yok bu konuda yazdığın doğruysa 2 yıl önce açtığın konuda yalan söylemişsin.
    Ben açıklama yap diye bunu sordum.
    Sen yok başka bir arkadaştı türünden bişeyler geveledin.
    Akşam yeğenim benim bilgisayara girmiş o yazmış tadinda bir cevap oldu yani.

Sorduğum şey buydu.
    Bize ne senin parandan veya alacağın motordan.
    Ama burda milleti keklemeye çalışman hoş değil.
    Dürüst ol yol gösterelim.
    Ama böyle yaparsan rezil olursun bize birşey olmaz.

Motosikleti
    Cbr600RR
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana kimse yalan söylüyorsun alacak paran yok demedi.
    Hatta sen fakirmisiniz beyinsiz mi, diye mesaj atana kadar para lafı bile geçmedi.
    Sana yalancı mısın yoksa trol mü? Diye soran benim.
    Bunu da senden alıntı yapıp sordum.
    Lafı paraya nerden getirdin niye getirdin bilmem.
    Çünkü ben başka bir şey sordum.
    Bir daha sorayım.

2015 yılında konu açıp 1.5 aydır 100cc bir motosiklet kullandığını yazmışsın.
    Şimdi ise yani 2 yıl sonra konu açıp 7 aydır kullandığını söylüyorsun.
    Bizim matematik senin hesaba yetmedi.
    Eğer 2015 yılında açtığın konuda doğru söylediysen 2 yıldır bu motoru ya da başka benzer motorları kullandığın ortaya çıkıyor.
    Ama bu konuda 7 ay diyorsun.
    Yok bu konuda yazdığın doğruysa 2 yıl önce açtığın konuda yalan söylemişsin.
    Ben açıklama yap diye bunu sordum.
    Sen yok başka bir arkadaştı türünden bişeyler geveledin.
    Akşam yeğenim benim bilgisayara girmiş o yazmış tadinda bir cevap oldu yani.

Sorduğum şey buydu.
    Bize ne senin parandan veya alacağın motordan.
    Ama burda milleti keklemeye çalışman hoş değil.
    Dürüst ol yol gösterelim.
    Ama böyle yaparsan rezil olursun bize birşey olmaz.
    onları benim yazmadığımı söyledim. bu hafta içi motoru alıyorum ve sen yalancı çıkarmaya çalışan kötü niyetli oluyorsun. hadi eyvallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

ha birde kimse sana böyle demedi diyorsun ama bir çok kişi bana bu şekilde yalancı damgası vurdu. bu da senin yorumları tam okumadığını gösteriyor yani bilgi eksikliği. bir insanı suçlayacak veya onunla tartışmaya girmek istiyorsan bilgin tam olsun buda benden sana tavsiye

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Scirocco, yaşını bilmiyorum ama motor tecrüben çok değil.

COQ hoca senden tecrübe olarak çok ilerde, ve forumda saydığım kişilerden biri. Okurken üslubundan rahatsız oldum.

İstediğin motoru alabilirsin, foruma gelip konu açtığında bunu bizlere ve yorumlarımıza açıyorsun. Saygısızca yazılan yorumlar dışındakileri kaldıramayacaksan forumla paylaşmamalısın.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scirocco, yaşını bilmiyorum ama motor tecrüben çok değil.

COQ hoca senden tecrübe olarak çok ilerde, ve forumda saydığım kişilerden biri. Okurken üslubundan rahatsız oldum.

İstediğin motoru alabilirsin, foruma gelip konu açtığında bunu bizlere ve yorumlarımıza açıyorsun. Saygısızca yazılan yorumlar dışındakileri kaldıramayacaksan forumla paylaşmamalısın.
    +1
    +1
    +1
    +1
    !!!!!

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    motosiklet ile gerçekten bağı olan insan böyle saçma işlerle uğraşmaz. çok gereksiz ve içi boş teneke misali muhabbetler. herkes bir an durup düşünüp kendine çeki düzen vermeli. Memleketin her yeri basiretsizlik ve dalkavuklukla kavrulurken bari siz Özgür kalabilenler bunu yapmasanız. hayırlı olsun. kazasız belasız kullan inşallah.

600 cc alırsan ölürsün kardeşim çok şanslıysan sakat kalırsın sana tavsiyemiz 150cc ile başlaman 250 cc bile hiç kullamamış biri olarak fazla Honda cbf150 al kullan 1 yıl keyfine bak ondan sonra 250 cc ilede bi 10.000 km kadar kullan ondan sonra 600 değil 1000 geç istersen birşey olmaz ama sakın alma kardeşim bilginozi kardeşimizede 600cc motorunu satmasını 250 cc yi 1 yıl kullanıp tekrardan 600 geçmesini günlerce aylarca söyledik dinlemedi rahmetli oldu allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun keşke okadar yorum atan kardeşlerimizi dinleseydi şimdi hayatta ve güzel güzel motosikletini kullanıyo olabilirdi aynı şey senin başına gelsin istemeyiz sen bizi dinle kardeşim ben 5 yıldır motosiklet kullanıyorum 1 yıldır 250 cc kullanıyorum 600cc daha geçmedim 3 kere 600rr kiralayıp kullandım gerçekten çok hızlı bir motor öle 3.000 5.000 km vitesli kullanıp geçen adam bile ölebilir sen vazgeç bu sevdadan birazdaha ertele 150 cc ile başla kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Aboo adam arabasının resmini yollamışya sesli güldüm valla yazık konu benim için kapanmıştır kendisi için güzel bir yorum atmıştım resim yolladığını görsem yorum bile yazmazdım
    erenedip bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı scirocco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onları benim yazmadığımı söyledim.
    O kadar laf geveliyeceğine sadece bunu yazsan yeterdi.

Ama bak hâla!

Dün;
    Alıntı yalan söylemeyen scirocco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satın aldım. 2 güne falan koyarım.

Bugün;
    Alıntı yalan söylemeyen scirocco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta içi motoru alıyorum
    erenedip bunu beğendi.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Adamın yazdığı şeylerden sonra bizim yazdığımızı silmek nasıl bir yönetim, bırakın aşağılıyım şunu yahu.Herkesi admin yapınca böyle oluyor demek ki, nerde çokluk orda bokluk demişler

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam madem para konusunda sıkıntın yok ciddi ciddi yazıyorum git eğitimini al bu işin.Sana birşey kaybettirmez ne maddi ne manevi yönden.Şu yüzden söylüyorum bunu anladığım kadarıyla uğraşmak istemiyorsun 150 cc,250cc falan filan.O zaman al eğitimini paşa paşa bin.Eğitimde bazen şu kadar yol tecrübesini şu ccde istiyoruz diyebilirler.Sen bu eğitimi illa bir kurumdan almak zorunda değilsin Rahmi Barutçu gibi şahıs üzerindende alabilirsin.Ve eğitimden sonra inan motordan daha fazla zevk alacaksın.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    aynen. Adam sana parayla alakalı birşey sormamış. ayrıca "la" nedir onu da anlamadım. dingonun ahırı mı burası? ne alırsan al birader. burada ki insanların da çok şükür az çok kazancı birşeysi vardır. 200 bin kişilik bir platform burası. Senin iki katın yaşımız var. Senin o laflarından sonra fakir edebiyatı yapanların da emin ol eli ayağı tutuyordur. Ben de görgüsüzlük yapmak istemiyorum şimdi ancak sana şunu söyliyeyim: Senin maddi durumun beni ilgilendirmez. bu forumu ilgilendiren kısmı şu ki, sen kültür fakiri olmuşsun. Önce git o paranla oku, öğren, azıcık kültür sahibi ol da sonradan görme olma. nasıl bir aileden geldiğini çok yansıtma, böyle ortamda meze olma...
    Kardeş çoğu mesajı silmiş adminler. Özellikle bana karşı yazılanları silmişler onu kendi kendime yazmadım yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

La adam beni yalancı yerine koyuyor sorun yokta ben orda kendimi savunurken alacak paramın olduğunu kanıtlamam mı sorun oldu?

Motosikleti
    Cbr600RR
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar laf geveliyeceğine sadece bunu yazsan yeterdi.

Ama bak hâla!

Dün;

Bugün;
    Motorun parasını dün verdim. Plaka işlemleri falan var ek şeyler takılacak. Bak yine kötü niyetini boşa çıkardım. Amacın ne yani?

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    al al bide akrapoviç taktır kaskı da koluna takar gözlükle kullanırsın, kızlar falan çok şekil olursun çok.

Motosikleti
    Cbr600RR
    aynen. Adam sana parayla alakalı birşey sormamış. ayrıca "la" nedir onu da anlamadım. dingonun ahırı mı burası? ne alırsan al birader. burada ki insanların da çok şükür az çok kazancı birşeysi vardır. 200 bin kişilik bir platform burası. Senin iki katın yaşımız var. Senin o laflarından sonra fakir edebiyatı yapanların da emin ol eli ayağı tutuyordur. Ben de görgüsüzlük yapmak istemiyorum şimdi ancak sana şunu söyliyeyim: Senin maddi durumun beni ilgilendirmez. bu forumu ilgilendiren kısmı şu ki, sen kültür fakiri olmuşsun. Önce git o paranla oku, öğren, azıcık kültür sahibi ol da sonradan görme olma. nasıl bir aileden geldiğini çok yansıtma, böyle ortamda meze olma...
    Ben burda düzgün soru soracağım ve dalga geçilip paran yoktur muamelesi yicem sonra saygı göstericem sizin yaşınıza ha? Baya iyiymiş. Bu arada hukuk fakütesi okuyorum. Hadi burdan da bi kargaşa çıkarın şimdi

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Kardeş bak sen kendini bilerek sürme, dip gaz git tamam mı? Madem almışsın makaslar atarak redline gör ama sağlam gör tamam mı? Biz de sevinelim ne güzel sürüyorsun diye

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Sayın şikirokko sahibi,

Konuyu ilk açtığından beri elimde patlamış mısırla okuyorum. Adminin sildiklerini de okudum yani. Basta hickimse sana motosiklet alamazsın demedi. Alırsan ölürsün dediler. Sende "fakir misiniz?" diyerek seviyeni belli ettin. Ondan sonra goygoy başladı.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    sen trol falan mısın?hukuk fakultesi okumandan senin k.çı kırık üç kuruş parandan bize ne çocuk? sen okusan ne olur okumasan ne olur? görmemişin oğlu görmemişin teki, şımarık bir çocuksun. Bu sitede bulunduğun sürece laflarına da dikkat etmezsen bu lafları yiyeceksin. Kendini rezil etmeye bakalım daha ne kadar devam edeceksin. ailen sana hiç mi öğretmedi? öğretmemiş. Daha fazla devam ettikçe batıyorsun...
    Ben burda düzgün soru soracağım ve dalga geçilip paran yoktur muamelesi yicem sonra saygı göstericem sizin yaşınıza ha? Baya iyiymiş. Bu arada hukuk fakütesi okuyorum. Hadi burdan da bi kargaşa çıkarın şimdi

Motosikleti
    Cbr600RR
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın şikirokko sahibi,

Konuyu ilk açtığından beri elimde patlamış mısırla okuyorum. Adminin sildiklerini de okudum yani. Basta hickimse sana motosiklet alamazsın demedi. Alırsan ölürsün dediler. Sende "fakir misiniz?" diyerek seviyeni belli ettin. Ondan sonra goygoy başladı.
    Yalancıya bişey yapmıyorlar ki. İlk 3 yorum dalga niteliğindeydi bende onlarla dalga geçtim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

sen trol falan mısın?hukuk fakultesi okumandan senin k.çı kırık üç kuruş parandan bize ne çocuk? sen okusan ne olur okumasan ne olur? görmemişin oğlu görmemişin teki, şımarık bir çocuksun. Bu sitede bulunduğun sürece laflarına da dikkat etmezsen bu lafları yiyeceksin. Kendini rezil etmeye bakalım daha ne kadar devam edeceksin. ailen sana hiç mi öğretmedi? öğretmemiş. Daha fazla devam ettikçe batıyorsun...
    Ben kimseye rezil olmuyorum. Millet bana kültürsüz dicek aşağılayacak ben susacam öyle mi?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Çocuk ile dalga geçmeyin.

R6 çok yakıyor 600RR al dostum hem parçası daha ucuz. Burdakileri de boşver onlar 600 lük alamadıkları için sen de binme diye kötülüyorlar. Sen al büyük makine, kask al bitane de tak koluna kaskı sonra çık sokaklarda mekan önlerinde ara gaz çeke çeke git çok şekil oluyor.

Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Uni. okuyorsun guzel bir araban var e motor istemissin onu da yuksek bir model istemene sasirmadim acikcasi. Senin anlamadigin olay araba icin kimse "o araba cok hizli kacar bak onu kullanamazsin." tarzi bir sohbete girmez ama ayni durum motor icin gecerli degildir. Insan her konuda ustad olacak diye bir sey yok, sen motor konusunda bilgisizsin. Forumlarda senin actigin konu genelde hep dalga amacli olur cunku gercekten motorla ilgili kafasinda biseyler oturtmus olan kimse seninki kadar hizli bir gecis yapmaz o yuzden o yorumlari aldin. Ben derim ki egitim almadan binme, en iyi ihtimalle sonun buna benzer: https://youtu.be/lIfcvC3e3KY

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)