Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çanakkale de motosiklet kullanan ve mevcut rotalar hakkında bilgisi olanlar var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    arkadaslar canakkale de yenıyım rotalar hakkında bılgısı olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Gokceadali sayilirim rota veremem ama Canakkale guzeldir enduro varsa karis karis gezin derim, keyif icin yiyecek icecek almayi da unutmayin. Hele sabahlari Bayramic de taze demlenmis cay efsane oluyor, yumurta kirmadan goturebilirseniz tasin ustunde yapin nefis.
    YAMAHA-MT bunu beğendi.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Uzun süre Çanakkale İstanbul git gel yaptığım için neredeyse ana yola yakın tüm köylere girdim çıktım bu benim için çok eğlenceli bu tür gezileri daha çok seviyorum.Ana yoldan bir köy yoluna gir ve gidebildiğin kadar git emin ol çok güzel yerler göreceksin ama daha asfalt severim diyorsan bilinen yerlere kısa turlar yaparsın mesela Geyikli tarafı oldukça eğlencelidir.Ayazma yapabilirsin.Yani hem asfalt, hem arazi oldukça seçenek var.
    YAMAHA-MT bunu beğendi.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    eyw tesekkur ederım.. yanı mt07 kullanıorum fakat muhtesem asfalt takıntım yok zaten ızmır yoluna cıkınca gayet guzel vıraj yapıyorum benım ıcın gezılesı yerler onemlı soyledıklerını degerlendırıcem dostum tesekkur ederım.. bu arada gokceada da mı yasıyosun ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süre Çanakkale İstanbul git gel yaptığım için neredeyse ana yola yakın tüm köylere girdim çıktım bu benim için çok eğlenceli bu tür gezileri daha çok seviyorum.Ana yoldan bir köy yoluna gir ve gidebildiğin kadar git emin ol çok güzel yerler göreceksin ama daha asfalt severim diyorsan bilinen yerlere kısa turlar yaparsın mesela Geyikli tarafı oldukça eğlencelidir.Ayazma yapabilirsin.Yani hem asfalt, hem arazi oldukça seçenek var.
    tesekkur ederım dostum bende bu sekılde bı dusunceye gırdım fakat en azından deneme yanılma yontemıne gecmeden once belkı bılen tecrube etmıs bırılerınden sıralama yapmam ıcın yardım alabılırım dıye dusundum soyledıklerını dıkkate alıcam.. ama geyıklı sankı bı tık one gectı suan

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:34 ----------

eger aradan burada ıkamet eden bırılerıne de denk gelebılırsem harıka olacak

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Ziyaret etmediysen ilk yapman gereken sabahtan feribota binip karşıya geç yarımadayı ve şehitlikleri tek tek dolaş bence.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    neden BAĞIRIYORSUNUZ?

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Çanakkale ile ilgili konuları ararken, biraz geç gördüm konuyu. Ama yine de ilk güzel havada, henüz yapmadıysan, Kilitbahir-Kabatepe arasını tavsiye ederim. (Eceabat üzerinden değil tabii)

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biga yolu feciymiş bir araştır istersen

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biga yolu feciymiş bir araştır istersen
    Çan üzerinden olabilir. (Lapseki düz ve süratli bir rota)

Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    İstanbula giderken şarköy-uçmakdere-kumbağ arasındaki sahil yolu çok güzeldir(hızlı gitmek için değil manzarayı seyrederek gitmek için).

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Çan-Biga yolu kaliteli asfalt duble yoldur. Efsane güzel virajları vardır.

Çanakkale-Çan yolu stabilize asfalttır. Çok virajlıdır, keyiflidir ama çok sarsar.

Çanakkale-Biga yolu kaliteli asfalt duble yol. 3-5 yerde 300+ görebileceğin düzlükler vardır. Kısa bir yerinde 200+ üzeri dönebileceğin virajlar vardır. Hızlı ve keyiflidir.

Çan-Bayramiç yolu tam bir facia. Zorda kalmadıkça girme.

Çan-Yenice-Namazgah-Edremit daha acayip facia. Sürekli viraj ve stabilize asfalt. Kalitesiz asfalt, sürprizler, tehlikeli ve yer yer keyifli. Viraj dönmekten bıkarsın.
    DusenAdam bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    İşim gereği Biga'dayım birkaç aydır. Gittiğim en güzel rota Biga-Çan yolu asfaltıydı. Müthiş asfalt kalitesi ve keskin olmayan ama uzun radius'lu virajlarıyla gerçekten keyifli. En büyük tehlike duble yol arasındaki kavşaklar. Kavşaklardan genelde köy yolları giriş çıkışları var ve her an bir traktör karşıya ağır ağır geçebilir. Kavşak öncesinde yavaşlamakta fayda var. Onun dışında muhtemelen en keyifli yol burasıdır.
    mandarake bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Çanakkale'de iseniz önce bu rota yapılmalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Bu da bir diğer rota

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Özellikle ilk fotoğrafta yer alan rota, hem virajları hem manzarasıyla olmazsa, olmaz. Yukarıdaki mesajımda da belirtmiştim. Çevrenin en güzel rotası, yaz aylarında Kabatepe'de deniz molalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler