Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NMAX 155 - DAELİM S3 ARASINDA

Motovento
    REKLAM ALANI
    uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Herkese selamlar,
    15 bin bütçem var maalesef üzerine çıkamamaktayım. Araştırmalarım üzerine nmax 155 ve daelim s3 arasında kaldım. Vitesli vs. başka bir motor düşünmemekteyim. Genelde şehir içi arada bir Tekirdağ yolum oluyor. Evliyim haliyle artçım var. 2. el şuan düşünmüyorum sıfır almak istiyorum.

Nmax görünüş, abs, şehir içi tatmin ediciliğyle
    Daelim uzun yol performansı ve konforu ile kriterlerim arasında olan motorlar.
    Daelimde sele altının küçük olmasını topcase ile kapatabilirim.

Daelimde 2017 model yok anca 2015 ve az da olsa 2016 modeller var.

Aralarında piyasa araştırmama göre anahtar teslim bin lira gibi bi fark oluyor. Daelim 14bin Nmax 13bin.

Sizin de yorumlarınızı beklemekteyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Nmax kullanıyorum, Daelimi hiç kullanmadım.
    Nmax şehir içinde oldukça yeterli ve güvenli. Ama uzun yolda çok konforsuz, haberiniz olsun.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    N Max yaptığı işe göre pahalı, s3 ise tam tersi ucuz ve kaliteli bir motor, n Max alacağına yarı fiyatına suzuki adres al şehir içinde aynı işigörür.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Sym joyride abs'li ve sıfırı 14 bin. Yine piaggio Medley 150 var abs'li ve o da aşağı yukarı aynı para. Bence o ikisi yerine bunlardan birini tercih et çünkü güvenlik de var konfor da. Bence nmax biraz küçük ve pahalı, ayrıca konfor sızmış.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...57476332/detay

650km de bundan daha iyisini bulamazsın.

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym joyride abs'li ve sıfırı 14 bin. Yine piaggio Medley 150 var abs'li ve o da aşağı yukarı aynı para. Bence o ikisi yerine bunlardan birini tercih et çünkü güvenlik de var konfor da. Bence nmax biraz küçük ve pahalı, ayrıca konfor sızmış.
    Hocam joyride 163 cc ve gereksiz pahalı. Sorunları olduğunu kullanıcıları söylüyor.
    Medley ise tam bir kumar. Parçası ve servisi pahalı. 2. El değeri ölü. Bence Nmax'den daha kaliteli tabi orası ayrı.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Daelimde 2. el çok kötü ama satmak için almıyorum uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Yorumlar daelime daha bir itti beni.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İstersen Daelim'i de alma ama ne olursun 155 cc motora 13 bin TL para verme, Yamaha'nın oyununa gelme. Her zaman sorduğum şeyi soracağım, bedava verseler hangisini alacaksan onu al.

Şahsi tercihim tartışmasız S3'tür. Youtube'da iki tane iyi incelemesi var, birisi AEA'nın. Bunlara 10900 TL 'lik fiyatıyla Zafferano çok iyi bir alternatif olur.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen Daelim'i de alma ama ne olursun 155 cc motora 13 bin TL para verme, Yamaha'nın oyununa gelme. Her zaman sorduğum şeyi soracağım, bedava verseler hangisini alacaksan onu al.

Şahsi tercihim tartışmasız S3'tür. Youtube'da iki tane iyi incelemesi var, birisi AEA'nın. Bunlara 10900 TL 'lik fiyatıyla Zafferano çok iyi bir alternatif olur.
    Hocam zafferanoyu incelemek için bayiye gitmiştim boyum kısa motorun sele biraz yüksek rahat edemedim. yoksa fiyatı güzel.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Biri maxi biri midi scooter. Her ikisinin de birbirine göre avantajı ve dezavantajı var
    nmax155 ABS var (çok önemli bir avantaj) küçük ve kıvrak hareket edebilir şehiriçi trafiği için ideal, aralara girer park etmek kolaydır vs.
    Dezavantajı konforsuz oluşu
    daelim 2. eli dezavantaj çok değer kaybediyor (uzun yıllar satmayacağım diye bir şey yok, 1-2 yıl sonra kurtlar kaynıyor benden söylemesi) malzeme kalitesi daha kötü. Ağır ve şehir içi trafikte çok pratik değil. Avantajı konforlu ve hızlı, arada şehir dışı seyahatler yapmaya da uygun.
    O fiyat aralığında çok model var. Piaggio Medley de mesela çok güzel bence ancak fiyatı euro olduğundan şu an 14,650TL kemiksiz. 150cc bir motosiklet için biraz fazla değil mi?

Ben nmax 125'i sıfır km 2016 model olarak 10 bin liraya aldım. Bayilere bir sorun ellerinde varsa sizin için daha iyi olur. 155'likle aralarında çok fark yok.
    Daelim'de güzel deniyor ama servisi falan nasıldır acaba? Parça bekletir mi?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Zafferano ucuz ama hiç görmedim yollarda bu fiyata da satmıyorsa artık bilemiyorum. Herkes gibi ben de kuşku ile baktım şu an. tekniklere baktığımda 186kg olduğu yazıyor biraz ağır mı ne?

caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Açmış olduğum nmax konusunu okuyarak nmax hakkında fikir sahibi olabilirsiniz diğer modelle alakalı bilgi birikimim yok maalesef

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-uzun-yol.html

Hangisini alırsanız alın hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)