Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung gt 250r den Uzak durun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Dayıma motosiklet arayışındaydık.Hyosungu baktı beğendi 2013 model 10 binde temiz.Alma yapma etme dedim dinlemedi şekline kanarak aldı.5-6 ay kullanımda sık sık elektrik problemi verdi .Sürekli servise gidiyordu sargı bobini dğeişti konjektör değişti Akü değişti. Fakat tam oh be sonunda elektrik sorunu bitti dedik.Bir sabah hastahaneye gidecektim.Benim motor çok yaktığından dayımın motorla gittim hastahaneye motor sabah güzel çalıştı. Ardından kargo almaya çıkacaktım ki bastım yine ekran mekran bile gelmedi 0 elektrik. Dayımı aradım böyle böyle o geldi.Akü ile aktarma yaptık benim motordan çalıştı.Aktarma kablolarını çektiğimizin 2-3 dksı sonrasında yine duruyor kesiliyor çalışmıyor.En son dayım satıyorum dedi bıktım artık dedi.Servise götürdük zorla aküyü şarj ettirdik yine.Motor artık hibrit motosikelte döndü :D hem şarja takıyoruz hemde benzin alıyoruz :D Neyse ki satıldı 2001 bi r6 bakıyoruz temiz.Size tavsiyem uzak durun :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Zamanın da aynı başlığı kullanmıştım ismi bozuk hıyarsongcular konuyu basmıştı çöp çöptür arkadaş onu bilir onu söylerim..
    Romedon bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcunun donup dolasip gelecegi yer yamaha
    RoofRoof, Romedon, Ogretmen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    2001 r6 seni hyosungdan daha çok üzer...
    zekeriyaimam ve YasinC bunu beğendiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    gençler afedersiniz, ağzına sıçılmış, ellenmiş, bakım yapılmamış makinaları alıyorsunuz. buralarda ağlıyorsunuz sonra markayı kötülüyorsunuz.

hyosung kullanmıyorum şuan önce onu belirteyim ki hyocu demeyin.

hyosung kullandım. GT 250 Naked 2012 model kullandım. 15 bin kilometre kullandım. 1 kere ısınınca stop etme sorunu yaşadım. Hata kodu verdi, hata koduna baktık. Oksijen sensörü arızası yazıyordu. Değiştirdim sensörü düzeldi. Hiç bir problem yaşamadan devam ettim sürmeye. Sattığım çocukta hâla sürüyor. Tertemiz ellenmemişti. Ne makinası zorlanmıştı ne elektriği ellenmişti.

Arkadaşımda çıplak 2009 model var. Enjeksiyonlu. 46 binde. 2 senedir aynı makinayı kullanıyor. 1 kere problem yaşamadı. Hâla kullanır ve değiştirmemekte kararlı.

Gençler motosiklet kötü değil. Biraz japonlara göre narin olabilir ama kötü değil. Racing kasasını alanlar ağlatıyor makinayı sonra onu alınca burda bağırıyorsunuz hyo kötü diye.
    computeus, Thracian, YasinC ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R25
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençler afedersiniz, ağzına sıçılmış, ellenmiş, bakım yapılmamış makinaları alıyorsunuz. buralarda ağlıyorsunuz sonra markayı kötülüyorsunuz.

hyosung kullanmıyorum şuan önce onu belirteyim ki hyocu demeyin.

hyosung kullandım. GT 250 Naked 2012 model kullandım. 15 bin kilometre kullandım. 1 kere ısınınca stop etme sorunu yaşadım. Hata kodu verdi, hata koduna baktık. Oksijen sensörü arızası yazıyordu. Değiştirdim sensörü düzeldi. Hiç bir problem yaşamadan devam ettim sürmeye. Sattığım çocukta hâla sürüyor. Tertemiz ellenmemişti. Ne makinası zorlanmıştı ne elektriği ellenmişti.

Arkadaşımda çıplak 2009 model var. Enjeksiyonlu. 46 binde. 2 senedir aynı makinayı kullanıyor. 1 kere problem yaşamadı. Hâla kullanır ve değiştirmemekte kararlı.

Gençler motosiklet kötü değil. Biraz japonlara göre narin olabilir ama kötü değil. Racing kasasını alanlar ağlatıyor makinayı sonra onu alınca burda bağırıyorsunuz hyo kötü diye.
    Altımdaki motoru kaplumbağa gibi kullanacaksam motora binmemin ne anlamı kalıyor, git Çinli al o zaman kaplumbağa gibi git ne arıza verir nede bişey, tvs Apache kullanıyorum, kullanım şeklim agresiftir öyle ön kaldırma şekil şukul bilmem ama sert kullanırım ve bugüne kadarda tek arıza vermedi, tutturmuşsunuz bi motoru düzgün kullanırsan arıza vermez, akülüye binelim o zaman..

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    2001
    R6
    Temiz

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Çok yakıyor diye motora binememek ;(
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bende 2013 kullandım ama sorun yaşamadım. Gt250R biraz apaçi motoru, tıpkı R25 gibi.. mahalle köşelerindeki motorculara gidip alarm,led sinyal,kafa grenaj altına led ışık, bagaja usb şarj çıkışı vs gibi işler yaptırınca sorunların ardı arkası kesilmiyor ne yazık ki. Birde 5 yaşındaki 250cc apaçi motoru nasıl oluyor 10 binde oluyor? bayiden alıp garaja koysan yattığı yerde 10 bin yazar =) kim bilir belkide km sıfırlarken mahvettiler =)
    zekeriyaimam, computeus ve EmirE bunu beğendiler.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hyosung aldınmı akün yeni olacak,zayıf şarzda sürekli sorun yaşatır.

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    Gecen bir arkadasimin 2. El aldigi 200 pulsari. 10000 km de motor kitledi bende pulsar kullandim oyle cabuk cani cikacak motor degil ama bu 200 250 cc gurubunu kullananlarin cogu motordan 600 cc beklentisi altindaki arkadaslar motorlarin canini cikariyorlar ozellikle gt 250 r25 pulsar duke 200 vs ler kactane motor kitleyen duydum 20000 km goremeden yazik gunah nediyeyim bilmiyorum ki

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    hyocular toplanmış. makine 2103 ve temizdi öyle tırt bir makne değildi. daha 11 bindeydi.Bakımlaeı zamanında yapılıyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2001
    R6
    Temiz
    şöyle karar verilmedi fakat ustaya gösterildi. O alınır dediği için kafaya yattı tabi karar verilmiş değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)